2

Barcelona w 10 sekund przeszła z pola karnego Betisu do swojego pola karnego i to cały czas będąc przy piłce!

3

Wygrana Barcelony, Tottenhamu i Jagiellonii - lepszego wieczoru być nie może.

4

@koksik2700 Bzdura. Ani moja mama, ani ja, ani dziewczyna ani bracia nie mamy ponad 60 lat.

2

@Barwindg Roma w końcu spuchnie

0

Pierwsze mecze półfinałowe były świetnie sędziowane, szczególnie Real-City, jeden z najlepszych meczów sędziowskich.

Tutaj nie minęła pierwsza połowa i kurwa jest kompromitacja.

2

@Criss18Barca Zwycięzca pucharu Tymbarka otrzymuje Tymbarka
Zwycięzca Ligi Mistrzów otrzymuje kilkanaście milionów euro
XD

0

Ale ta reklama shopee jest świetna.

4

@BlaseR9 Sushi jest zajebiste

0

@Marcelinho99 To akurat jest prawdą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@SzkodniKuss Śmiać, bo płakać będziesz przy kolejnym liście, który już niedługo ;)

2

@Uukasz_93 Ale wspierają nas i teraz opłacą kredyty. Jak dla mnie git.

0

Świetne zachowanie sędziego.

0

@tbas Ale czekaj, kiedy dostałeś karę? W tym roku? Za to, że OC nie miałeś półtora roku temu? Jeśli tak to Cie w chuja zrobili

1

@mcsarna To są aktualne dane.

2

@Alanooo A, i jeśli myślicie, że gdzieś jest "dostawa za darmo" (niezależnie od ceny), to nie. Dostawa nie jest za darmo. Jest wliczona w jedzenie ;)

1

@Adamski69 9.3.6 "Niedopuszczalne jest: podważanie decyzji administracyjnych podjętych przez redakcję serwisu FCBarca.com"

Proszę o kolejnego bana.

0

Kto wygra tegoroczną edycję Premier League?
https://strawpoll.com/polls/xVg7dLe2zZr

Nie dodałem innych drużyn, chociaż mają matematyczne szanse, bo nie.

0

Jak Sergio dziś nie skończy z czerwem to będzie cud.

3

@KrwawiaceoczyVEB pierwszym? Oglądasz Ty ten mecz? Sam Busquets już miał z 3

1

@AmigoBlancos Polaków

0

Ktoś poleca ten MaxOn?

0

@Image Wtf? Mieli 5

0

@Crystal37 Dosłownie 10 sekund w googlu zajęło mi wyszukanie informacji, że jest to rozszerzenie z onet.pl

2

Który z oficjalnych utworów Mistrzostw Świata uważacie za najlepszy i dlaczego jest to "Waka Waka"?

8

@FCBMati10 XDDDDDDDD

0

@udarpawarotam XDD Wtedy na mecz o 20 musieliby w kolejce ustawiać sie o 5 rano, poprzedniego dnia.

0


Trzeba przyznać, że polski rap sie coraz bardziej rozwija.

2

Dobra Panowie i Panie. Gadanie gadaniem, ale mam ważne pytanie.

If you had one shot or one opportunity to seize everything you ever wanted in one moment.
Would you capture it or just let it slip?

4

@ranger3120 "ukończenie szkoły wyższej", zgaduje że Wyższa Szkoła Melanżu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?