3

Weźcie się ogarnijcie z tym "HURR DURR USTAWIONE" XD

0

Coric czy Tsitsipas?

1

@takisobiektos Pokazują od kilku lat xD

13

De Bruyne jest niesamowity.

33

@PatrychoO Jak dla mnie to jest daleko od "prawie"

0

Lewandowski już poucza połowę składu hahah

0

Już Polaka okradają z bramki.
Takich milimetrowych spalonych nie powinni liczyć

0

Dobra Panowie i Panie. Szybka ankieta - czy według Was Raków przejdzie do fazy grupowej LKE?
(przy założeniu, że trafi na Slavie)
https://strawpoll.com/polls/w4nWDBKdNgA

0

@Suzu Gdyby Barcelona grała w jednym z krajów Skandynawskich to czemu nie

1

@umtiti Tak, przyjmę kolejną dawkę.

0

Ależ Lewy dziś na luzie gra

1

Prawie jak Dembele

0

Dobra, ale jakość tego streamu na oficjalnym kanale FC Barcelony to trochę żart. Wygląda jakby kibic telefonem nagrywał z siedzenia xD

2

@Kgorecki2500 Ale z Ciebie ryzykant

0

@Roafson24 Do następnej rundy trzeba najpierw dojść

1

@Pawel13sz Zaraz Lech dojdzie do tego zestawienia :))

0

@daniel32778 Ale jednak słyszała o niej większość polskiego TT

0

@Lola120 Polemizowałbym.

1

Polacy grają ze Szwedami w półfinale Mistrzostw Świata!
W FIFĘ ale grają! Niechaj się zrewanżują za EURO.


1

@Gaucho Nie, chodzi po prostu o to, aby przy 140km/h samochód nie terkotał jak młot udarowy i mi się nie rozleciał.

0

Moi drodzy, jako iż jestem osobą która ma zerowe pojęcie o motoryzacji..
Jakie polecacie autko do 40.000 złotych które:
1. Nie musi być duże (będziemy jeździć ja i pies)
2. Będzie musiało nadawać się zarówno w trasę (głównie chodzi o prędkość, żeby spokojnie te 140 na autostradzie rozwinęło) jak i w mieście
3. Może być bliżej górnej granicy cenowej. Czym nowsze tym lepiej.

Z góry dzięki!

0

@MontelQ Zakład o 1000 zł na cel charytatywny, że strzeli co najmniej 20 we wszystkich rozgrywkach?

5

@martin3131 "Dziki Trener ma racje" i można skończyć czytać

12


Tak wyglądają sociale Barcelony xD

2

Na Fortunie jest zakład:

"Robert Lewandowski zostanie królem strzelców La Ligi w sezonie 2022/2023 i Barcelona wygra La Ligę" po kursie 13.00

Osobiście chyba wejdę za jakieś 50 zł, bo jest to możliwe :D

0

@PatrychoO nieee, zdecydowanie nie

1

Moi drodzy! Świetna tutaj ekipa jest do skojarzeń, więc. Zapomniałem tytułu filmu, który w skrócie wygląda tak:
Gość spotyka innego gościa w knajpie. Na kartce pisze mu listę ludzi których chciałby aby zginęli (dla żartu)
Potem Ci ludzie zaczynają ginąć.

Ktoś coś?

9

@FCB24 jak bardzo Ci to utrudniło życie?

2

Kinder Joy to jedna z najlepszych rzeczy jaka mogła powstać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?