0

Z ciekawości - jakie kierunki studiów/dziedziny nauki uważacie za ciekawe bądź chcielibyście się nauczyć? I tutaj nie pytam o zasadność studiów, czy są warte czy nie.

Po prostu ciekawi mnie jakimi dziedzinami - gdybyście mieli taką szansę i czas - bylibyście zainteresowani :D

0

@umtiti Wiesz jak działa var i podejście do telewizorka?:)

1

@umtiti wszyscy przeciwko nam. nawet murawa.

10

Nie mówcie, że tu sędzia druknął, bo to akurat Lewy odjebał xD

1

@Kgorecki2500 Nah, mikro>>makro. Zdecydowanie.

1

@Kgorecki2500 Mikroekonomia jest świetna przecież! Co tam potrzebujesz, jaka uczelnia?

8

https://x.com/W_Kowal/status/1579596019259813888
Kowal jest jebnięty. Albo pijany.

Albo oba.

1

@PaPo Ja z kolei zafundowałem bilety na Metallice.
Może właśnie jakiś dobry koncert?

0

@Lionel_Messi10 Chujowa a nie piękna, bo rękę przy golu ocenia się całkowicie inaczej niż przy sytuacji w polu karnym Interu.
Karny oczywisty, Barcelona została okradziona. Ale sytuacje całkowicie różne

4

6

@Gauchi Siemanko! Trzymam kciuki.

0

@PatrychoO a wyemitowali sekwencję portretów?

5

Mecz piłki nożnej powinien trwać 30 minut.

0

@AduŚ07 Nie no, nie "odbił" by tak nogi sam z siebie, jest to po prostu niemożliwe.
Kontakt jakiś może był ale też nie na karny

6

Lewy zapierdala jak dzikus a ten w kibiców wali

0

@mesi8191 ja jutro o tym zapomnę

0

@aldewir ale my możemy kupować do 23.59

0

@Uukasz_93 a to on musi być w Barcelonie?

0

@Sysia11 Romano też?

0

@MesQueUnClub_87 Btw, czy zakłada czy nie... "będziesz miał dzieci to zrozumiesz"
gosh, idiotyczny tekst który słychać z wielu stron, nie tylko pod względem finansowym ale i wychowawczym xD

0

@norbi77 No to gościówa ze sklepu też powinna dostać mandat - za sprzedaż alkoholu osobie pod jego wpływem. Chyba że nie sprzedała

0

@Shadow23FCB co tu pięknego?
*ofc pomijając geograficznie nasz kraj - ale pod tym względem jest wiele pięknych miejsc.

3

Lubię te mecze z Amerykanami - prawie zawsze niesamowicie ciężkie, wyrównane. Siatkówka na najwyższym poziomie z obu stron

1

@norbi77 "nie jechał tylko wsiadł" - to po alkoholu potrafił się utrzymać na stojącym w miejscu rowerze? Dobry jest.

0

@Rl9k1nG no nie ma co ukrywać - Ty również :D
Ale nie żałuję w ogóle, nie żałowałem ani chwili.
Można samemu się usamodzielnić i nie tłumaczyć z niczego :D

4

@Rl9k1nG hm.
Do internatu poszedłem w wieku 15 lat (200km od miejsca zamieszkania, przyjazd raz na dwa weekendy)
Na stałe, na drugi koniec Polski, w wieku 18 lat

5

@MesQueUnClub96 Czyli pobije rekord Messiego, bo on miał 50,0

0

Kiedy dowiemy się czy ten drugi gol zostanie Lewemu zaliczony?

0

@Nazio87 najgłupsze powiedzenie jakie istnieje.

4

Mamy w Polsce w cholerę dobrych zup i ciężko wybrać tą jedną, jedyną.
Jednak gdybyście musieli.. która zupa jest najlepsza? (przy założeniu, że jest dobrze zrobiona)

U mnie chyba na pierwsze miejsce wychodzi żurek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?