Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z ciekawości - jakie kierunki studiów/dziedziny nauki uważacie za ciekawe bądź chcielibyście się nauczyć? I tutaj nie pytam o zasadność studiów, czy są warte czy nie.
Po prostu ciekawi mnie jakimi dziedzinami - gdybyście mieli taką szansę i czas - bylibyście zainteresowani :D
0
@umtiti Wiesz jak działa var i podejście do telewizorka?:)
1
@umtiti wszyscy przeciwko nam. nawet murawa.
10
Nie mówcie, że tu sędzia druknął, bo to akurat Lewy odjebał xD
1
@Kgorecki2500 Nah, mikro>>makro. Zdecydowanie.
1
@Kgorecki2500 Mikroekonomia jest świetna przecież! Co tam potrzebujesz, jaka uczelnia?
8
https://x.com/W_Kowal/status/1579596019259813888
Kowal jest jebnięty. Albo pijany.
Albo oba.
1
@PaPo Ja z kolei zafundowałem bilety na Metallice.
Może właśnie jakiś dobry koncert?
0
@Lionel_Messi10 Chujowa a nie piękna, bo rękę przy golu ocenia się całkowicie inaczej niż przy sytuacji w polu karnym Interu.
Karny oczywisty, Barcelona została okradziona. Ale sytuacje całkowicie różne
4
https://x.com/OOCKS_Polska/status/1573956396223176706
Boras znów przewrażliwiony xD
6
@Gauchi Siemanko! Trzymam kciuki.
0
@PatrychoO a wyemitowali sekwencję portretów?
5
Mecz piłki nożnej powinien trwać 30 minut.
0
@AduŚ07 Nie no, nie "odbił" by tak nogi sam z siebie, jest to po prostu niemożliwe.
Kontakt jakiś może był ale też nie na karny
6
Lewy zapierdala jak dzikus a ten w kibiców wali
0
@mesi8191 ja jutro o tym zapomnę
0
@aldewir ale my możemy kupować do 23.59
0
@Uukasz_93 a to on musi być w Barcelonie?
0
@Sysia11 Romano też?
0
@MesQueUnClub_87 Btw, czy zakłada czy nie... "będziesz miał dzieci to zrozumiesz"
gosh, idiotyczny tekst który słychać z wielu stron, nie tylko pod względem finansowym ale i wychowawczym xD
0
@norbi77 No to gościówa ze sklepu też powinna dostać mandat - za sprzedaż alkoholu osobie pod jego wpływem. Chyba że nie sprzedała
0
@Shadow23FCB co tu pięknego?
*ofc pomijając geograficznie nasz kraj - ale pod tym względem jest wiele pięknych miejsc.
3
Lubię te mecze z Amerykanami - prawie zawsze niesamowicie ciężkie, wyrównane. Siatkówka na najwyższym poziomie z obu stron
1
@norbi77 "nie jechał tylko wsiadł" - to po alkoholu potrafił się utrzymać na stojącym w miejscu rowerze? Dobry jest.
0
@Rl9k1nG no nie ma co ukrywać - Ty również :D
Ale nie żałuję w ogóle, nie żałowałem ani chwili.
Można samemu się usamodzielnić i nie tłumaczyć z niczego :D
4
@Rl9k1nG hm.
Do internatu poszedłem w wieku 15 lat (200km od miejsca zamieszkania, przyjazd raz na dwa weekendy)
Na stałe, na drugi koniec Polski, w wieku 18 lat
5
@MesQueUnClub96 Czyli pobije rekord Messiego, bo on miał 50,0
0
Kiedy dowiemy się czy ten drugi gol zostanie Lewemu zaliczony?
0
@Nazio87 najgłupsze powiedzenie jakie istnieje.
4
Mamy w Polsce w cholerę dobrych zup i ciężko wybrać tą jedną, jedyną.
Jednak gdybyście musieli.. która zupa jest najlepsza? (przy założeniu, że jest dobrze zrobiona)
U mnie chyba na pierwsze miejsce wychodzi żurek.