Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Przemek2323 Zanim ktoś napisze, że musiałoby sie urodzić 1111 dziewczynek - bo takie komentarze sie pojawiały - to bzdura.
Są osoby z cyframi na miejscach 7-10 powyżej 5000, a tyle osób sie w Polsce nie rodzi ;)
0
@Arkon Najwidoczniej oglądalność jest fatalna - i nic dziwnego :D Ja oglądałem jedynie wtedy, gdy Real był bliski odpadnięcia w chyba półfinale
0
@Krzysiek_FCB "na testy duże kolejki", mieszkacie w większym mieście? Bo w Krakowie byłem w tym roku już jakieś 4 razy i za każdym razem nie dłużej niż 20 minut.
0
@mekston XD
0
@mekston Ty ślepy jesteś i nie widzisz co napisałeś? XD
0
@Gosciuu Cholera wie czemu ten link z Twittera tak sie dziwnie zmienia. No cóż.
4
Kowal znów rządzi Twitterem xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
XDD Te telefony są genialne.
0
Pękło 100k na livie :D
0
@mekston Czemu covid w cudzysłowie?
1
@PodkarpackiKibic Pamiętaj, że Ty masz 10 dni izolacji; Ciebie nie dotyczy te skrócenie do 7 dni :D
1
@Messiah10 Kredyt wzięty w środku pandemii gdy stopy były na mega niskim poziomie? :)
0
@endriuuu2 I dlatego źle że Polacy by kupowali wino? XD
2
@endriuuu2 czemu to świadczy kiepsko o Polakach?XD
0
Trzeba przyznać, że Stanowski potrafi złączyć ludzi i zmotywować aby wpłacili choćby tą złotówkę na różne akcje charytatywne.
0
Komentarz usunięty
0
Czy może mi ktoś podpowiedzieć? Bo nie wiem gdzie szukać aktualnych informacji.
Jak teraz ktoś otrzyma pozytywny na Covid (po dwóch dawkach szczepionki) to ma obowiązkową kwarantanne czy jej nie ma?
1
@Mixtape Stanowski który ma kilka biznesów to w rzeczywistości ciamajda? XD
0
@kynio302 Nie mówię na teraz, bardziej pytam jakie wspomnienia z nim masz.
1
Jeśli myślicie o Adamie Nawałce w kontekście Polskiej reprezentacji, to co wam pierwsze przychodzi do głowy?
Ja ten nieszczęsny mundial odrzuciłem trochę w zapomnienie, w głowie siedzi mi EURO z niesamowitymi emocjami, no i wygrana z Niemcami.
1
@bartekvisca Ale wiesz o tym, że jeśli w styczniu inflacja wynosi 10%, a w lutym 11%, to wcale nie oznacza że od stycznia do lutego ceny podniosły się o 1 p.p., prawda?
Wiesz o tym... prawda?
0
@Medium no to ciekawostka, nie musiał mieć.
A ludzie w galerii muszą mieć.
1
@Medium a to trzeba mieć maseczkę czekając na jedzenie w barze?
0
@Wychowanek Oczywiście, tak jak mówię, Siwy Bajerant.
Ale to nie zmienia faktu, że progres był.
0
@Criss18Barca Sousa miał charakter, był w miarę dobry (naprawdę przez pierwsze kilka meczów było widać w tej reprezentacji progres, nie oszukujmy się) i kibicowałem mu dosyć mocno.
Ale teraz #SiwyBajerant
1
Dobrze że mi nie zmieniają komentarzy
0
Czy jest jeszcze jakakolwiek możliwość aby zagrać w Kangurka Kao (obojętnie jaka część) na Windowsie 10? :D Czy już za nowy system/za stara gra i nie ma szans?
0
Ktoś mi wytłumaczy czemu rodzynki są tylko z ciemnych winogron?
Nie widziałem jasnych rodzynek.
40
Przyjeżdża do mnie kuzynka i pyta sie czy nie chce spróbować jej rybki, puszczając mi oczko.
Dziwie sie o co jej chodzi, nie widziałem aby coś przywoziła.