Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I my z nimi za 3 dni gramy.. Zajebiscie.
40
Ok, Stano tym zaorał.
0
Do osób które mają YT Premium, albo miały na okres próbny - polecacie wykupić?
Reklamy coraz bardziej irytują - oczywiście nie winie za to Twórców, muszą zarabiać :D, a sam fakt że YT działałby z zablokowanym telefonem też kusi, bo są materiały których nie ma na Spotify, a możnaby było przesłuchać chociażby idąc na spacerze.
4
@LeoMessiah Neymar ma ogromny talent, ale Lewy to maszyna, on praktycznie nie ma kontuzji, a jest cholernie regularny.
2
@barcelonaLM z Albanią i Węgrami musimy wygrać, tutaj już nie ma co.
1
@LeoMessiah Jeszcze Modric. Przecież ma złotą piłkę.
1
@DonAndresFCB Polska-Anglia>0
0
Coś czuję że dziś rozjebiemy tych Anglików 1-1
1
@Janiama Nie ma opcji.
2
Szybkie obstawianie meczu Polska - Anglia, na koniec meczu zobaczymy kto ma racje ;)
Niestety myślę że przegramy 1-2.
Piszcie w odpowiedzi swoje wyniki, wszystko będzie w jednym miejscu to potem łatwiej zobaczyć :D
4
Je*ani jak sie rozwijają
0
@sonek czemu będziesz musiał brać urlop?
2
@Kgorecki2500 czyste sumienie bo nie tankujesz na Orlenie? xD
0
@domin682 XDDD Mam zgrywać bohatera? Przed kim? xD
23
@LeoMessiah uciekałbym* z tego kraju jak najszybciej.
A gdyby nastała wojna
Nie mam zamiaru walczyć za Polskę, za flagę, hymn czy cokolwiek. Biorę bliskie osoby i staram sie uciec.
1
@xDoMinO26x Mi już 2 lata na stronie księgują, jak dzwoniłem to w systemie wszystko w porządku. :)
0
@IronSanHybrid pójdzie i do mnie? :)
0
@LeoKrol Tego wilk nie zdmuchnął.
4
@bixmix żartujesz, prawda?
1
Osoby prowadzące samochód/autobus pod wpływem alkoholu powinny iść do więzienia, do tego prace społeczne - myślę że tutaj większość sie zgodzi.
Co z osobami jeżdżącymi na rowerze/hulajnodze, też pod wpływem? Słyszałem różne opinie.
Jak dla mnie nie ma to znaczenia, i ten i ten jest zagrożeniem. Nie ważne czy większym czy mniejszym, ale zagrożeniem.
0
@Encore Lewy Puskasa powinien dogonić, ale z Ronaldo nie ma szans.
0
@TheNekro94 nie sądzę aby to był problem.
0
Jaki jest wasz deal-breaker?
Co musi mieć, jaką cechę, ta druga połówka, żebyście absolutnie nie mogli z nią być?
3
@koziar XD Wiesz co to hejt?
1
Jeśli chodzi tylko o nazwiska, skład na papierze (nie zgranie itd.), czy PSG ma najlepszą kadrę na świecie?
1
@Alex66 dziękuję.
1
Czy da sie w androidzie sprawić jakie jest hasło do WiFi, które właśnie używamy?
Zgubiłem hasło do WiFi a muszę podać koledze xD
1
@MesQueUnClub96 I będzie nim na koniec sezonu.
17
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Do której żabki w niedziele są zazwyczaj otwarte?