0

I my z nimi za 3 dni gramy.. Zajebiscie.

40


Ok, Stano tym zaorał.

0

Do osób które mają YT Premium, albo miały na okres próbny - polecacie wykupić?
Reklamy coraz bardziej irytują - oczywiście nie winie za to Twórców, muszą zarabiać :D, a sam fakt że YT działałby z zablokowanym telefonem też kusi, bo są materiały których nie ma na Spotify, a możnaby było przesłuchać chociażby idąc na spacerze.

4

@LeoMessiah Neymar ma ogromny talent, ale Lewy to maszyna, on praktycznie nie ma kontuzji, a jest cholernie regularny.

2

@barcelonaLM z Albanią i Węgrami musimy wygrać, tutaj już nie ma co.

1

@LeoMessiah Jeszcze Modric. Przecież ma złotą piłkę.

1

@DonAndresFCB Polska-Anglia>0

0

Coś czuję że dziś rozjebiemy tych Anglików 1-1

1

@Janiama Nie ma opcji.

2

Szybkie obstawianie meczu Polska - Anglia, na koniec meczu zobaczymy kto ma racje ;)
Niestety myślę że przegramy 1-2.
Piszcie w odpowiedzi swoje wyniki, wszystko będzie w jednym miejscu to potem łatwiej zobaczyć :D

4


Je*ani jak sie rozwijają

0

@sonek czemu będziesz musiał brać urlop?

2

@Kgorecki2500 czyste sumienie bo nie tankujesz na Orlenie? xD

0

@domin682 XDDD Mam zgrywać bohatera? Przed kim? xD

23

@LeoMessiah uciekałbym* z tego kraju jak najszybciej.
A gdyby nastała wojna
Nie mam zamiaru walczyć za Polskę, za flagę, hymn czy cokolwiek. Biorę bliskie osoby i staram sie uciec.

1

@xDoMinO26x Mi już 2 lata na stronie księgują, jak dzwoniłem to w systemie wszystko w porządku. :)

0

@IronSanHybrid pójdzie i do mnie? :)

0

@LeoKrol Tego wilk nie zdmuchnął.

4

@bixmix żartujesz, prawda?

1

Osoby prowadzące samochód/autobus pod wpływem alkoholu powinny iść do więzienia, do tego prace społeczne - myślę że tutaj większość sie zgodzi.
Co z osobami jeżdżącymi na rowerze/hulajnodze, też pod wpływem? Słyszałem różne opinie.
Jak dla mnie nie ma to znaczenia, i ten i ten jest zagrożeniem. Nie ważne czy większym czy mniejszym, ale zagrożeniem.

0

@Encore Lewy Puskasa powinien dogonić, ale z Ronaldo nie ma szans.

0

@TheNekro94 nie sądzę aby to był problem.

0

Jaki jest wasz deal-breaker?
Co musi mieć, jaką cechę, ta druga połówka, żebyście absolutnie nie mogli z nią być?

3

@koziar XD Wiesz co to hejt?

1

Jeśli chodzi tylko o nazwiska, skład na papierze (nie zgranie itd.), czy PSG ma najlepszą kadrę na świecie?

1

@Alex66 dziękuję.

1

Czy da sie w androidzie sprawić jakie jest hasło do WiFi, które właśnie używamy?
Zgubiłem hasło do WiFi a muszę podać koledze xD

1

@MesQueUnClub96 I będzie nim na koniec sezonu.

17

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Do której żabki w niedziele są zazwyczaj otwarte?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?