Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@EldoradoHaze Przewidywanie pogody na 5 dni do przodu nie ma żadnego sensu. Już 3 dni w przód to tak średnio sie da powiedzieć.
0
@Encore co dopiero Saka?
13
To zdejmowanie medali wygląda żałośnie xD
5
Ale przyznam, zmiany Southgate na koniec dogrywki zrobił genialne - pomógł Włochom!
22
Btw to jest żart, że nie mogą pokazywać nieporadności ochrony najważniejszego meczu w poważnym turnieju, ale reanimacje Eriksena i żonę w rozpaczy to już z chęcią pokażą.
2
@masq Nie wszyscy go lubią, dlatego tak napisałem.
Mi akurat jego osoba sie podoba ;)
12
Stano jest jaki jest, ale szacun dla niego* za wszelkie akcje charytatywne.
* Dla każdego oczywiście - niezależnie od kwoty i rodzaju pomocy.
1
@ZiX Pod prysznicem był
0
@Rewolucja123 Możliwe, że trener nakazuje.
0
@pluszek XDDDDD
bait mate
0
@pluszek też słabo, niewiem czy siem dostane do wymażonego liceum
0
I jak wam poszedł egzamin ósmoklasisty? Mi ta majca ledwo :/
1
@Bartosz85 Hahahaha, nie kibicuje żadnej polskiej drużynie/kibicuje każdej która gra w europejskich pucharach, ale to nie zmienia faktu, że Legia to gówno.
1
@Bartosz85 Chujowej Legii też nie.
0
@IronSanHybrid hm. Co to ma na celu? Mówił, że przed euro totalnie sie nie emocjonował i może sie zmieni jak już sie zacznie.
0
Zastanawia mnie co powoduje, że to EURO ma tak wysoki poziom. Powrót kibiców? Rozrzut EURO na całą Europe?
7
Kto to komentuje Francje? Bo mnie potężnie wkurwia.
0
@Cobra303 śnieg
0
@Stagiryta no ale Barkiem, albo włosami (głową) można strzelić bramkę, więc skoro te kilka cm pomogło... To jest to spalony. I dobrze, że jest.
0
@Stagiryta a dlaczego nie wszystkie części ciała którymi można zagrać piłkę?
1
@Pawelec7 oczywiście, że zostaje.
Sousa TOP
4
@marcin000019 Messi niedocenianym zawodnikiem? No bez przesady :D
0
Łukasz Piszczek od przyszłego sezonu będzie występował w LKS Goczałkowice-Zdrój!
1
@xDoMinO26x wcześniej było więcej, terax Kraków omija. Widać błyski ale to tyle, przynajmniej na południu Krakowa.
1
W końcu!
0
@tomek8756 w sobotę nie ma ciekawych meczów.
0
Szybkie pytanie. Czy Sousa powinien zostać zwolniony po tym EURO?
Jak na moje to nie, chłop niech popracuje, ja mu mimo wszystko ufam.
https://strawpoll.com/u7peh3hqb
4
Za 3 bramkę wina tylko i wyłącznie Szczęsnego.
7
Nie rozumiem ostatnich 5 minut. Szczęsny wybija piłkę chuj wie gdzie, Szwedzi przejmują, atakują i tak w kółko. I tak padła bramka. Co za bezsens.
2
@Castro rzędu 5 sekund. Tylko trzeba pilnować, aby po reklamach kliknąć "na żywo".