Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@koszol "powtarzające się do znudzenia hity" xD
2
@ProMILs Nie wierzę że to przez kibiców, no proszę Cię xD
Boris pogroził paluszkiem, UEFA możliwe że sypnęła kasą i jednak angielskie kluby skuliły ogon.
2
@MesQueUnClub96 z tego co widzę to decyduje kolejność w rankingu UEFA.
0
Jeśli to prawda co podał SER to zapewne reszta klubów nie dogadała się z UEFA/UEFA nie chciała z nimi rozmawiać, i teraz nie mają nic do stracenia. Zobaczymy.
0
@codemat kara śmierci powinna być przywrócona ale to "za pieniądze podatników" eh...
Kara śmierci jest droższa, i to nawet 20-krotnie.
14
Czyli zostajemy z UEFA na zawsze. Jak teraz zobaczą że są nietykalni to może być tylko gorzej.
4
@Djzordon a to nie jest tak że uefa sobie przywłaszczyła?
1
Najważniejsze pytanie.
Zibi?
0
@BarcaInfo wiadomo kiedy będzie?
0
@msmsms Nie bronię, od początku do końca byłem i jestem za SuperLigą.
1
@ObiektywnyKibic121 :D wierzysz ze to dzięki kibicom a nie dzięki hajsowi?
13
Wygrała piłka nożna!
Wygrał mundial w Katarze w zimę i rozwalone rozgrywki!
Wygrała korupcja i zabieranie hajsu dla siebie!
Wygrało ciągłe obniżanie poziomu rozgrywek przez dokładanie większej ilości drużyn!
Wygrały nowe formaty LM!
Niech żyje UEFA, niech żyje FIFA.
4
@Nihas Skorumpowana UEFA zgarniająca hajs dla siebie wygrała.
4
"football wygrał" XDDDDDD
No właśnie nie.
0
@Nihas No to będziemy mieli je co tydzień, ja się cieszę :D
3
@SkilledHydra16 tak
1
@Nihas Co za durna argumentacja.
Nie nudzi Ci sie co tydzień oglądanie Barcy z ogórkami z LaLigi przez kilkanaście lat?
A znudzi Ci sie oglądanie meczów na najwyższym poziomie? No proszę Cię XDD
10
@senso XDDDD Niektórzy tutaj mają nasrane we łbie jak cholera.
0
@Nihas Co jest złego w świetnych widowiskach i najlepszych drużynach grających między sobą co tydzień?
3
@Nihas Dla kibiców najgłupszy? xD Oho, chciałbym posłuchać wytłumaczenia.
0
@Nihas i mówisz że to jets najgłupszy pomysł?
1
@Ghazul3293 Liga mistrzów też ma - po formule - kretyński system rozgrywek.
Mają szansę rozwoju, właśnie dlatego 5 ekip będzie wchodziło.
Juventus i cieniasy XDDD
Pożyczka która w tej chwili ratuje nam dupe.
0
@Ghazul3293 powód?
7
@Ghazul3293 powinna.
5
@Ghazul3293 albo zwycięzca SuperLigi ma zagwarantowane wejście w ramach tej 5.
0
@marcin000019 hehe, śmieszne.
0
@marcin000019 może dlatego że dotyczą czego innego? Co Ty sie czepiasz gościu xD
3
@Yoshi94 przypominam że prezydentem klubu był Bartomeu...
0
@pele1282 w tym momencie już najważniejszą :D
0
@PawkoFCB z rozgrywek krajowych nie wykluczą, z LM sami odchodzą.
Tak, UEFA dyma ich na kasę, więc tworzą własną lige. Czemu nie?