6

@koszol "powtarzające się do znudzenia hity" xD

2

@ProMILs Nie wierzę że to przez kibiców, no proszę Cię xD
Boris pogroził paluszkiem, UEFA możliwe że sypnęła kasą i jednak angielskie kluby skuliły ogon.

2

@MesQueUnClub96 z tego co widzę to decyduje kolejność w rankingu UEFA.

0

Jeśli to prawda co podał SER to zapewne reszta klubów nie dogadała się z UEFA/UEFA nie chciała z nimi rozmawiać, i teraz nie mają nic do stracenia. Zobaczymy.

0

@codemat kara śmierci powinna być przywrócona ale to "za pieniądze podatników" eh...
Kara śmierci jest droższa, i to nawet 20-krotnie.

14

Czyli zostajemy z UEFA na zawsze. Jak teraz zobaczą że są nietykalni to może być tylko gorzej.

4

@Djzordon a to nie jest tak że uefa sobie przywłaszczyła?

1

Najważniejsze pytanie.
Zibi?

0

@BarcaInfo wiadomo kiedy będzie?

0

@msmsms Nie bronię, od początku do końca byłem i jestem za SuperLigą.

1

@ObiektywnyKibic121 :D wierzysz ze to dzięki kibicom a nie dzięki hajsowi?

13

Wygrała piłka nożna!
Wygrał mundial w Katarze w zimę i rozwalone rozgrywki!
Wygrała korupcja i zabieranie hajsu dla siebie!
Wygrało ciągłe obniżanie poziomu rozgrywek przez dokładanie większej ilości drużyn!
Wygrały nowe formaty LM!
Niech żyje UEFA, niech żyje FIFA.

4

@Nihas Skorumpowana UEFA zgarniająca hajs dla siebie wygrała.

4

"football wygrał" XDDDDDD
No właśnie nie.

0

@Nihas No to będziemy mieli je co tydzień, ja się cieszę :D

3

1

@Nihas Co za durna argumentacja.
Nie nudzi Ci sie co tydzień oglądanie Barcy z ogórkami z LaLigi przez kilkanaście lat?
A znudzi Ci sie oglądanie meczów na najwyższym poziomie? No proszę Cię XDD

10

@senso XDDDD Niektórzy tutaj mają nasrane we łbie jak cholera.

0

@Nihas Co jest złego w świetnych widowiskach i najlepszych drużynach grających między sobą co tydzień?

3

@Nihas Dla kibiców najgłupszy? xD Oho, chciałbym posłuchać wytłumaczenia.

0

@Nihas i mówisz że to jets najgłupszy pomysł?

1

@Ghazul3293 Liga mistrzów też ma - po formule - kretyński system rozgrywek.
Mają szansę rozwoju, właśnie dlatego 5 ekip będzie wchodziło.
Juventus i cieniasy XDDD
Pożyczka która w tej chwili ratuje nam dupe.

0

@Ghazul3293 powód?

7

@Ghazul3293 powinna.

5

@Ghazul3293 albo zwycięzca SuperLigi ma zagwarantowane wejście w ramach tej 5.

0

@marcin000019 hehe, śmieszne.

0

@marcin000019 może dlatego że dotyczą czego innego? Co Ty sie czepiasz gościu xD

3

@Yoshi94 przypominam że prezydentem klubu był Bartomeu...

0

@pele1282 w tym momencie już najważniejszą :D

0

@PawkoFCB z rozgrywek krajowych nie wykluczą, z LM sami odchodzą.
Tak, UEFA dyma ich na kasę, więc tworzą własną lige. Czemu nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?