Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 Dlaczego? To w takim razie w drugą stronę, niech piłkarz sobie podejdzie z piłką i z bliższej odległości strzeli
0
@AmigoBlancos a Bayern to czemu?
1
@Jacu327 przecież Porto wygrywa.
1
@tomFCB "ll" czyta sie jako "j"
0
La Rambla: Real ma taktykę 1000 wrzutek
Tymczasem Barca:
1
@Kubix93 Pamiętaj światła włączyć na łuku. Głupota, ale sporo osób zapomina.
0
@Felipe_PL Znaczy to, że został wybrany piłkarzem meczu jeszcze nic nie znaczy.
Przypominam, Modric..
7
Ta chwila bez komentatorów była najlepszą minutą w tym meczu.
0
To mi tak słuchawki pierdzą, czy ucięli budżet w Polsacie?
0
To jak, Lewandowski pobije rekord Gerda Muellera? Zachęcam do odpowiedzi!
https://forms.gle/1pKJ4mwfibq769WW9
5
@betonito przecież to są kumple.
0
@LuisSalvano bez przesady, wystarczy że jedną strzelą a potem mur.
5
To powinien być karny.
0
@PatrychoO Na internecie zawsze będzie opóźnienie, ono jest rzędu co najwyżej 5 sekund
27
@PatrychoO chyba tylko Ty.
0
@mr_robot Taki mądry że potem klub sie odwoła i sędzia dostanie karę :)
4
@Persyfl ale czemu narzekać? Sędzia podjął tutaj prawidłową decyzję.
Głupi przepis, ale przepis.
0
Czy da się otworzyć link na laptopie, który jest przeznaczony na telewizory SMART TV? Jakaś strona?
0
Faul zaczął się przed polem karnym
2
Trzeba przyznać że Sevilla gra naprawdę ładną piłkę dzisiaj.
0
@Czeresniafcb Ale do zakładów bukmacherskich już wysyłasz? :p
0
@Mathoue jaki kierunek jak mogę wiedzieć?
1
@Krychaaa10 Kolejny sukces polskiego rządu!
2
A ten zostanie z tą ręką.
Nigdy nie zrozumiem po co piłkarze machają, tymbardziej przy VARze.
Walcz o piłkę a nie z tą ręką jak idiota stoisz.
7
Ale Salah przyaktorzył.
0
No to zaraz sie okaże kto jest lepszy, Lewy czy Piątek.
2
@Gomess Choćbym był pierwszy, to by nic nie dało, nie dałoby nic.
0
@tomek8756 Wykłady zdalnie, ćwiczenia stacjonarnie. Za taki układ dałbym wszystko.
2
@Sysia11 "od pewnego czasu" xD
4
Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju w RMF FM:
"Do maja mamy szansę zaszczepić wszystkich seniorów i osoby narażone, a wtedy zniknie powód do zamykania firm" XD