49

Moi drodzy, dzisiaj mija 8 rocznica końca świata. Kiedyś to były katastrofy a nie to co teraz.

3

100 000 zł zebrane przez KS i społeczność. Niesamowite.

7

@katalonia15 Podaj kod, spróbujemy coś zaradzić.

2

Oj zatęsknimy za Suarezem.

0

@Gomess seria jedna z trudniejszych do znalezienia, a z napisami to już jest w ogóle hit. Pamiętam jak kiedyś szukałem to kilka dni, ponad tydzień może nawet mi to zajęło aż całość dorwałem, a ja tylko z napisami xD
Tak czy inaczej. Powodzenia :D

0

@adamt1996 Bo nie może raz na jakiś czas komuś oddać te wolne?

0

@ObiektywnyKibic121 Ja mówię o jakimkolwiek piłkarzu, nie o Messim.

0

@BarcaInfo Brakuje mi od któregokolwiek z nich takiej reakcji po straceniu bramki "dawajcie panowie, walczymy, nic się nie stało"
A tak to dupa, 2 miejsce zajęliśmy i możemy grać z Bayernem w następnej fazie.

0

Jaki dziś mecz o 21 wybieracie?
Real, Atletico, czy może jeszcze coś innego?
Ja się zastanawiam między Realem a Atletico.

0

@Kacper004 popraw te wyniki bo są na odwrót.

1

Trzeba przyznać że akcja Juventusu śliczna.

0

Zna się może ktoś tutaj na najbardziej podstawowych komendach linuksowych? Potrzebuje małej pomocy :D

0

0

@Barca1992 Byłeś w jednej z takich restauracji? :D

0

@PawkoFCB Można pójść na krótki lunch za 150 zł i sie samemu przekonać ;)

0

Mam pytanie co do spryskiwaczy.
Tylko błagam nie śmiejcie się, każdy od czegoś zaczyna xD
Chce wymienić płyn do spryskiwaczy na zimowy. Mogę od razu wlewać zimowy do letniego, czy wypsikac do końca czy cholera wie jakoś Inaczej?

1

@BorzyKrzys wystarczy nie czytać jego postów. Po co masz się denerwować

0

@Kluivert_P to, że szedł sam nic nie znaczy.
Adrenalina, emocje, różnie to działa.
Poczekajmy na informacje od lekarzy.

0

@pawello10 najdurniejszy przepis jaki człowiek może wymyślić

0

Widać że ma problemy z barkiem. Oby to był tylko ból ale jeśli nie, to raczej nie wyjdzie na 2 połowę.

7

@Avatarr Tona kibiców to wcale nie tak dużo.
Przyjmując za kibica osobę o wadze 60kg, to tona kibiców to jest mniej więcej 14 kibiców. W skali całego świata to mało.

0

@Bykunn Dzięki!
Chociaż kolos mnie ominie xD

1

@tristan87 Stokowski*

1

Czy przy skierowaniu do szpitala (nie z powodu koronawirusa, ani nic takiego), zawsze zostaje się na min. jedną noc? Takie słyszałem gadki.

0

@Wossi61FCB dlaczego aroganckich?

0

@Armude14 Rzeczywiście, bardzo wiarygodne.
Korki i jazda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@tristan87 "co wy pierrrrdolicie"

5

#teamWiniary
Czy
#teamKielecki?
Ja osobiście #teamWiniary. Najlepszy.

0

@Uukasz_93 jeszcze za 3 dni meczyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?