5

@Denzon lepiej w ogóle nie zakładać. Jak już wdepniesz to nie wyjdziesz :D

1

@Criss18Barca jesteś pewny że Bayern może mieć 100pkt? Nie 90?

7

@Criss18Barca Myślę że żadna z tych drużyn nie dobije 100 punktów.

0

@joloskyy musiałeś ominąć.

0

@joloskyy https://sjp.pwn.pl/sjp/pogrom;2503282
Polecam czytać ze zrozumieniem, napisałem o pogromie.
Zadanie zupełnej klęski..

1

@joloskyy "pogromcami Niemców" gdzie jedną bramką wygrali. Niezły pogrom

0

@Katalończyk 99 Nie słyszałem aby narzekali na nowego trenera reprezentacji.

6

@Bogan tylko że ten Neymar dał nam potem 6:1

0

@Culé a muerte A patrzałeś czy pakiety zawierają to samo? Może jeden 14 zł droższy a zawiera więcej jakichś kontaktów, specjalistów?

0

Dobra, trzymam kciuki za tych chłopaków z 3 ligi.

0

@Naturopata serio, to ma być wymówka dla Barcelony?

0

@Janas11224 Nie da się gdzieś tego zgłosić? Przecież to jest żart.
Jakiś UOKiK, albo coś podobnego?

0

@chavez Stanowski już dawno mówił że kurtka chwilę będzie w Kanale Sportowym, a potem leci dalej na charytatywną licytacje.

0

@Ojciec5tkidzieci Są wydajniejsze, to prawda.
Ale to głównie wina nauczycieli że nauka zdalna jest jaka jest, naprawdę niewiele trzeba żeby tą naukę zdalną zrobić bardziej interesującą.
Tylko trzeba mieć dobry plan i pomysł. Jeszcze w marcu, kwietniu ich rozumiałem, nowa sytuacja, większość nauczycieli starsza która nie potrafi sie obejść z technologią. Ale teraz? Po 2 miesiącach wakacji?

0

@Ojciec5tkidzieci Zdalnie też możesz zaprosić do "tablicy", aby dzieci rozwiązywały zadania. To nie jest problem.

0

@th@les UOKiK generalnie jest świetną inicjatywą, ale przez takie sytuacje będzie coraz fatalniej wykorzystywany.

0

Czy jak Messi dostanie zawieszenie na x meczów, dotyczy to też meczów ligowych?

0

Czerwo zasłużone.

0

Ja już morsowałem, a wy?

2

@krissu8 tak, 1/4

0

Pisał ktoś może egzamin zawodowy A19, lub A23 i ma zdjęcie arkusza? :D Byłbym wdzięczny!

4

@Ojciec5tkidzieci Arbuz meh? Świetnie nawadnia, a do tego jest słodziutki!
Co do grejpfrutu, pełna zgoda.

0

@tomek8756 Zgłosiłem Ci komentarz, ale niechcący. Moderacjo, nie banuj mnie :D

4

Czy tylko mi czasem tak strasznie zacina się La Rambla na telefonie?

7

@patry295 do tego Foottruck wrzucił ostatnio Q&A gdzie mówili że jest taki jeden dziennikarz co pod przykrywką pod każdym filmem/postem pisze o sobie, że pisze do swoich szefów. Więc to jeszcze go dobilo :D

0

@arasz1819 Ronaldo gada i robi.
Granerund gada i nie robi.

1

@draxidox Marcin youtuber

0

@DonMatteo901 już odpisał komuś, że cały czas uważa tak samo

1

@Yosemite Ja i tak podziwiam Zlatana. Utrzymywać taki poziom przez tyle lat, to też jest niesamowite.

0

@Survier Taka sama dyskusja jak z szczepieniem na ospę czy inne. "po co szczepić, skoro tego nie ma"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?