Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Rust_Cohle Nice Try, panie policjancie
2
Jebane bramki na wyjeździe.
12
Jak kurwa komentator może otwarcie mówić na antenie że kibicuje Bayernowi.
Też kibicuje no ale kur2.
2
@MesQueUnClub96 jeśli PSG awansuje, to Navasowi powinni postawić pomnik :D
5
Trzeba przyznać, że ten dwumecz jeden z lepszych ostatnich lat.
1
Teraz na odwrót.
PSG gra, Bayern strzela :D
1
@Piernik XD to co odwala Alba czasami to jest żart. A mimo to gra w Barcelonie :)
0
@tobiasson92 No tak, więc kobiety mogą bez konsekwencji atakować policjantów. Racja.
0
@kacperek_psg2006 2006 to rocznik urodzena?
1
To jak, kto wg Was zdobędzie Mistrza Hiszpanii?
https://strawpoll.com/u9usx8xyf
0
@LuisSalvano wystarczy kliknąć "zgłoś"
5
Komentarz usunięty
5
@Shear007 XD obejrzyj sobie te dwie sytuacje, proszę.
0
Co sie Messi tak trzęsie, nierozgrzany chłop.
0
hahahhahaa co za patałach, nawet mimo spalonego
0
Moderacja chyba śpi dziś.
1
@BarcaInfo XD, ale dorosłe zachowanie.
2
Jak dla mnie to nie było tam karnego.
0
@AlexDark00 no nie.
2
@AlexDark00 Komentatorzy często pierdolą głupoty.
0
2 gole na pół-konto Messiego.
2
Ależ pięknie to wykończył, trzeba to przyznać.
0
@hyzar następnym razem będzie lepszy
2
#KoemanOut
Barca Guardioli już by 3-0 wygrywała.
13
@norbi77 jak wygramy strona też padnie.
0
@seba1324 czemu chcesz kupić psa przez neta?
0
Czekam aż na stsie będzie można postawić co sie szybciej wywali
Messenger czy La Rambla
2
@Nazio87 Nie widzę żadnych podobieństw.
1
@Gomess szczeli*
1
@mr_robot A na Benzemie nie odgwizdano karnego.