7

@Rust_Cohle Nice Try, panie policjancie

2

Jebane bramki na wyjeździe.

12

Jak kurwa komentator może otwarcie mówić na antenie że kibicuje Bayernowi.
Też kibicuje no ale kur2.

2

@MesQueUnClub96 jeśli PSG awansuje, to Navasowi powinni postawić pomnik :D

5

Trzeba przyznać, że ten dwumecz jeden z lepszych ostatnich lat.

1

Teraz na odwrót.
PSG gra, Bayern strzela :D

1

@Piernik XD to co odwala Alba czasami to jest żart. A mimo to gra w Barcelonie :)

0

@tobiasson92 No tak, więc kobiety mogą bez konsekwencji atakować policjantów. Racja.

0

@kacperek_psg2006 2006 to rocznik urodzena?

1

To jak, kto wg Was zdobędzie Mistrza Hiszpanii?
https://strawpoll.com/u9usx8xyf

0

@LuisSalvano wystarczy kliknąć "zgłoś"

5

Komentarz usunięty

5

@Shear007 XD obejrzyj sobie te dwie sytuacje, proszę.

0

Co sie Messi tak trzęsie, nierozgrzany chłop.

0

hahahhahaa co za patałach, nawet mimo spalonego

0

Moderacja chyba śpi dziś.

1

@BarcaInfo XD, ale dorosłe zachowanie.

2

Jak dla mnie to nie było tam karnego.

0

@AlexDark00 no nie.

2

@AlexDark00 Komentatorzy często pierdolą głupoty.

0

2 gole na pół-konto Messiego.

2

Ależ pięknie to wykończył, trzeba to przyznać.

0

@hyzar następnym razem będzie lepszy

2

#KoemanOut
Barca Guardioli już by 3-0 wygrywała.

13

@norbi77 jak wygramy strona też padnie.

0

@seba1324 czemu chcesz kupić psa przez neta?

0

Czekam aż na stsie będzie można postawić co sie szybciej wywali
Messenger czy La Rambla

2

@Nazio87 Nie widzę żadnych podobieństw.

1

@Gomess szczeli*

1

@mr_robot A na Benzemie nie odgwizdano karnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?