Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@MesQueUnClub96 a ile teraz liczy sie na świecie? Bo coś czuję że mniej niż 15 :D
Chyba że mówimy o jednosezonowcach którzy jakoś dotrą do półfinału.
2
@kkbarca To wtedy nie będzie opłacało im się grać w tych ligach -> ligi będą miały 50% mniej wpływów bez tych drużyn
5
https://x.com/mati_swiecicki/status/1383938695183552514
1
@Coutinho007 La Liga jeszcze w miarę wygląda. Sevilla, Valencia, Sociedad.
2
@Ghazul3293 KFC ma lepsze żarcie.
1
XDDDD Macki Pereza
4
Perez ma łeb na karku.
2
1
@IronSanHybrid To dobrze, ja będę oglądać Superlige.
0
@parpe no już widzę jaka będzie oglądalność LM xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
https://x.com/AnfieldWatch/status/1383918282651037698
0
@ZelekBARCA Będziesz oglądać tak czy tak :D
0
@BarcaFan17 naprawdę, i przez ten Arsenal taki nastawiony jesteś? XD
0
@michal26 już są plotki powoli, że Bayern sie dołącza.. PSG to kwestia czasu
1
@ZelekBARCA a cóż jest w tym złego?
7
@Eto'o9 R10 no bo gdzie jest teraz Blackburn a gdzie City, no gościu xD
0
@SonBarcaGoku no jak będzie Superliga to przestanie istnieć :D
3
@pres Nie ma opcji aby zakazali, za dużo by stracili :D straszenie dla straszenia.
0
@michal26 Nie ma opcji, za daleko to poszło, a FIFA/UEFA może sie pocałować w dupe z tymi ich zakazami, bo też cienko widzę chociażby MŚ bez najlepszych zawodników.
0
@BarcaInfo Oni dużo do gadania w tej kwestii mają?
11
Ale trzeba przyznać, Perez nieźle wyruchał Ligę Mistrzów xD
0
Ale z pieniędzmi z SuperLigi Neymar na pewno przyjdzie.
0
@Ronaldinho10VB ale gdzie? W LM? Przecież właśnie odchodzą z LM, więc im to lotto xD
0
@VamosRakieta shhh, niech się kłócą.
0
Wystawienie dzisiaj Pique to?
https://strawpoll.com/g5ga98hbe
0
@Pawel13sz Oj w konkursie jedenastek chyba nie wygramy xD
0
@skakun95 a nie do Truskolasu?
3
Co ciekawe.. Wolfsburg na swoim stadionie ostatni mecz o punkty przegrał 27.06.2020r. z... Bayernem Monachium.
1
Najlepszy prezydent RP po '89 to?
Proszę bez hejtu, nienawiści, wyzywania się czy podjudzania innych ludzi. Chcę tylko poznać opinie :D