4

0

@koziar :))))))))))))))))

0

@koziar Hahahaha, gościu, mówiłem o meczu Niemców z Portugalią. Zobacz na godzinę.

4

Kanał Sportowy jest świetnym projektem pod wieloma względami, ale gdy zaczynają rozmawiać o kadrze to przestałem całkowicie ich słuchać.
To co oni pierdolą to jest czasem żart, wszystko by narzekać, wszystko by źle wyglądało.

1

0

Oho, zbliża się 7:1...

6

Okej, aktualnie nie ma lepszego uczucia od wchodzenia z dworu do chłodnej i przyjemnej klatki schodowej.

0

Jaka - według was - jest "ważność" klubowych trofeów (na przykładzie Hiszpanii)? Przypomnę tylko jakie są (te najważniejsze):
- KMŚ
- Liga Mistrzów/Liga Europy
- Superpuchar Europy
- LaLiga
- Superpuchar Hiszpanii
- Puchar Króla


U mnie to tak:
1. Liga Mistrzów
2. Superpuchar Europy
3. LaLiga
4. Superpuchar Hiszpanii
5. Puchar Króla
6. KMŚ

0

@MiloszFCB1899 mi paracetamol pomagał, dziewczynie Aspiryna.

0

@IbrahimAfellay przestań, jutro rozbijamy Hiszpanie 3-0, potem wygrywamy ze Szwedami, a Hiszpania ze Słowacją i z 2 miejsca wychodzimy.

2

Jeszcze tylko Brazylia i 150 zł wpada ;)

0

@EleanoR W sumie to nic się nie spełniło zbytnio :D

1

@Janiama Holandia 1-0

9

Braithwaite
Przyjęcie: 100
Strzał: 0

5

@Abominacja No i widzisz, Sousa powiedział, Ty byś powiedział, a oni nic z tego nie wynieśli.

116

Nie wiem czy widzieliście najnowszy vlog na Łączy Nas Piłka. Jeśli nie to polecam.
Sousa przewidział oba gole, mówił że trzeba cały czas kryć Skriniara, mówił o rożnym, mówił o skrzydłowym który objechał naszą obronę jak chce. Rozczytał Słowaków idealnie. Tylko te nasze patałachy albo nie rozumieją angielskiego, albo jak wychodzą na boisko to o wszystkim zapominają.

0

Miał ktoś z was gastroskopię? Słyszałem, że to jedno z najgorszych badań (w sensie, nieprzyjemne). Prawda to, czy jednak nic nie czuć? :D

0

@PatrychoO czemu nie Francja?

7

@DaPidejpi Uwielbiam jak jedzie policja na sygnale, bo wiem, że raczej na pewno jadą złapać gościa z 0.1g marihuany.

1

@ronni37 Każdy będzie wtedy bogaty! Do tego powinniśmy dążyć. Ceny zostaną takie same, a pensje wzrosną.

1

@Mathoue Bo jest sam na 4 Słowaków i musi czekać aż reszta drużyny ruszy dupę?

0

@tobiasson92 over 2,5 to chyba w pierwszej połowie :D

0

@tomono Powinien to złapać.

0

Polska dziś po farfoclu 2:1 wygrywa.

2

@MesQueUnClub96 z naszą obroną? Tak.

1

Z taką Ukrainą byśmy dostali w dupe solidnie. Mówię my, jako reprezentacja Polski.

1

Koko koko Euro spoko

0

Cześć! Jest tutaj może ktoś kto studiuje (albo zna taką osobę) na Uniwersytecie Pedagogicznym, kierunek matematyka? :) z góry dzięki!

1

Dziś rozwalamy Rosjanów i pierwsze miejsce w Lidze Narodów nasze.

0

@Qrek No i zajebiście, dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?