Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
0
@koziar :))))))))))))))))
0
@koziar Hahahaha, gościu, mówiłem o meczu Niemców z Portugalią. Zobacz na godzinę.
4
Kanał Sportowy jest świetnym projektem pod wieloma względami, ale gdy zaczynają rozmawiać o kadrze to przestałem całkowicie ich słuchać.
To co oni pierdolą to jest czasem żart, wszystko by narzekać, wszystko by źle wyglądało.
1
0
Oho, zbliża się 7:1...
6
Okej, aktualnie nie ma lepszego uczucia od wchodzenia z dworu do chłodnej i przyjemnej klatki schodowej.
0
Jaka - według was - jest "ważność" klubowych trofeów (na przykładzie Hiszpanii)? Przypomnę tylko jakie są (te najważniejsze):
- KMŚ
- Liga Mistrzów/Liga Europy
- Superpuchar Europy
- LaLiga
- Superpuchar Hiszpanii
- Puchar Króla
U mnie to tak:
1. Liga Mistrzów
2. Superpuchar Europy
3. LaLiga
4. Superpuchar Hiszpanii
5. Puchar Króla
6. KMŚ
0
@MiloszFCB1899 mi paracetamol pomagał, dziewczynie Aspiryna.
0
@IbrahimAfellay przestań, jutro rozbijamy Hiszpanie 3-0, potem wygrywamy ze Szwedami, a Hiszpania ze Słowacją i z 2 miejsca wychodzimy.
2
Jeszcze tylko Brazylia i 150 zł wpada ;)
0
@EleanoR W sumie to nic się nie spełniło zbytnio :D
1
@Janiama Holandia 1-0
9
Braithwaite
Przyjęcie: 100
Strzał: 0
5
@Abominacja No i widzisz, Sousa powiedział, Ty byś powiedział, a oni nic z tego nie wynieśli.
116
Nie wiem czy widzieliście najnowszy vlog na Łączy Nas Piłka. Jeśli nie to polecam.
Sousa przewidział oba gole, mówił że trzeba cały czas kryć Skriniara, mówił o rożnym, mówił o skrzydłowym który objechał naszą obronę jak chce. Rozczytał Słowaków idealnie. Tylko te nasze patałachy albo nie rozumieją angielskiego, albo jak wychodzą na boisko to o wszystkim zapominają.
0
Miał ktoś z was gastroskopię? Słyszałem, że to jedno z najgorszych badań (w sensie, nieprzyjemne). Prawda to, czy jednak nic nie czuć? :D
0
@PatrychoO czemu nie Francja?
7
@DaPidejpi Uwielbiam jak jedzie policja na sygnale, bo wiem, że raczej na pewno jadą złapać gościa z 0.1g marihuany.
1
@ronni37 Każdy będzie wtedy bogaty! Do tego powinniśmy dążyć. Ceny zostaną takie same, a pensje wzrosną.
1
@Mathoue Bo jest sam na 4 Słowaków i musi czekać aż reszta drużyny ruszy dupę?
0
@tobiasson92 over 2,5 to chyba w pierwszej połowie :D
0
@tomono Powinien to złapać.
0
Polska dziś po farfoclu 2:1 wygrywa.
2
@MesQueUnClub96 z naszą obroną? Tak.
1
Z taką Ukrainą byśmy dostali w dupe solidnie. Mówię my, jako reprezentacja Polski.
1
Koko koko Euro spoko
0
Cześć! Jest tutaj może ktoś kto studiuje (albo zna taką osobę) na Uniwersytecie Pedagogicznym, kierunek matematyka? :) z góry dzięki!
1
Dziś rozwalamy Rosjanów i pierwsze miejsce w Lidze Narodów nasze.
0
@Qrek No i zajebiście, dzięki