Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze sie okaże, że Argentyna wygra złoto w siatkówkę na tych Igrzyskach.
11
@BorzyKrzys subciekawostka:
"Cyberpunk 2077" nie powstał w 2077
3
@osa91 No i kolejna rzecz. Jakiś patus który zarabia 1500 zł miesięcznie i jeździ 30 letnią bmką, ale jednak przekracza w mieście - załóżmy - 40km/h miałby zapłacić minimalny mandat? A niech mu dojebią te półtora tysiąca.
0
@osa91 za rozjechanie kogoś w centrum Warszawy myślę że dadzą więcej niż półtora tysiąca.
Co do drugiej części - zgadzam się, ale to ma swoje minusy.
Więcej może być ukrywania dochodów i przez to bogacz z Porsche za mandat zapłaci 200 zł bo na czymś oszukał.
0
Od grudnia minimalny mandat za przekroczenie prędkości o 30km/h będzie wynosić 1.5 tysiąca złotych!
Nieźle, przyznam. W porównaniu z dzisiejszymi... 200? 300?
Dwa razy teraz ludzie sie zastanowią czy na pewno warto być 10 minut wcześniej w domu.
6
Stary, nie wierz Jankesom! Oni chcą nas skłócić, to lobby chce nas skłócić. Oni wezmą ten podatek na siebie. Ceny nie wzrosną.
0
@SuperPatsonFCB Najbardziej szkoda chyba Pogoni i Rakowa u siebie. Zresztą Pogoni na wyjeździe też.
0
@Stagiryta ale to nie znaczy, że w Polsce zabronione jest udostępnianie treści pornograficznych osobom przed 18 rokiem życia :D
0
@osa91 Bzdura, nikt nie zabrania udostępniania pornografii osobom przed 18 rokiem życia.
1
@Stagiryta Można oglądać poniżej 18 roku życia, dlaczego niby nie?
1
Font/czcionka na koszulkach Suduvy jest okropny - ledwo coś widać.
11
Co ciekawe - Śląsk Wrocław ma najwięcej Polaków w składzie z polskich drużyn grających w pucharach.
Legia w ostatnim meczu miała 4/11, w jeszcze poprzednim 5/11
Pogoń dzisiaj 5/11, tydzień temu 5/11
Raków 5/11, 4/11
Śląsk 7/11, 7/11
5
@amanter Manipulacyjna grafika.
Skoro prawie 90% jest zaszczepiona, to normalne że więcej osób z testem pozytywnym będzie wśród zaszczepionych.
Zobaczyłbym z chęcią dane ze szpitali.
2
Bundesliga w VIAPLAY i wielki Mateusz Bór również tam idzie.
1
Komentarz usunięty
1
@LuisSalvano czytaj ze zrozumieniem, proszę xD
Jakieś badania potwierdzające bezpłodność po szczepionce?
1
@LuisSalvano XDDDD Tym drugim hasztagiem rozjebałeś XD
Nikt Cię nie zmusi, najwyżej sobie do galerii czy kina nie wejdziesz, albo za granicę nie pojedziesz XD
1
@LuisSalvano Nie, za to nie.
#śmiechyzantyszczepów
#Szczepimysię
5
Dodałbym jeden punkt do regulaminu La Bambi.
X. Za bycie antyszczepem oraz szerzenie fałszywych i manipulacyjnych informacji otrzymuje sie permanentnego bana.
2
@dniel W sensie podwyższenie kwoty mandatów? Mam nadzieję, że przejdzie.
0
Kubiak wraca na boisko!
0
@dmcteam Co godzinę będziesz o tym przypominać?
0
@maciex967 generalnie polecasz w taki okres jechać?
0
Był ktoś w Barcelonie w lutym? Polecacie? Jak z cenami na Camp Nou?
7
@Wilczeq "Mimo, że każdy Polak (z racji ogromnej ilości przodków) ma szlacheckie pochodzenie to na Podlasiu jest to aż co 4 osoba."
Jestem debilem i tego nie rozumiem.
0
@dmcteam Nie przegra. Zakład?
0
Mecz oglądam od 30 minuty i Pogoń naprawdę nie wygląda źle. Jak to wyglądało do pierwszych 30 minut?
0
Kto był lepszy w swoim primie (nie bierzemy pod uwagę całokształtu kariery bo to chyba oczywiste)?
Messi czy Ronaldinho?
2
@Chaoss Nie no, lubię Lewego i w lidze myślę, że pobije rekord Gerda, ale do Messiego nawet na 20 bramek sie nie zbliży, co dopiero do Ronaldo.
1
Tak długo jak moderacja nie patrzy... ;)