0

Jeszcze sie okaże, że Argentyna wygra złoto w siatkówkę na tych Igrzyskach.

11

@BorzyKrzys subciekawostka:
"Cyberpunk 2077" nie powstał w 2077

3

@osa91 No i kolejna rzecz. Jakiś patus który zarabia 1500 zł miesięcznie i jeździ 30 letnią bmką, ale jednak przekracza w mieście - załóżmy - 40km/h miałby zapłacić minimalny mandat? A niech mu dojebią te półtora tysiąca.

0

@osa91 za rozjechanie kogoś w centrum Warszawy myślę że dadzą więcej niż półtora tysiąca.
Co do drugiej części - zgadzam się, ale to ma swoje minusy.
Więcej może być ukrywania dochodów i przez to bogacz z Porsche za mandat zapłaci 200 zł bo na czymś oszukał.

0

Od grudnia minimalny mandat za przekroczenie prędkości o 30km/h będzie wynosić 1.5 tysiąca złotych!
Nieźle, przyznam. W porównaniu z dzisiejszymi... 200? 300?
Dwa razy teraz ludzie sie zastanowią czy na pewno warto być 10 minut wcześniej w domu.

6

Stary, nie wierz Jankesom! Oni chcą nas skłócić, to lobby chce nas skłócić. Oni wezmą ten podatek na siebie. Ceny nie wzrosną.

0

@SuperPatsonFCB Najbardziej szkoda chyba Pogoni i Rakowa u siebie. Zresztą Pogoni na wyjeździe też.

0

@Stagiryta ale to nie znaczy, że w Polsce zabronione jest udostępnianie treści pornograficznych osobom przed 18 rokiem życia :D

0

@osa91 Bzdura, nikt nie zabrania udostępniania pornografii osobom przed 18 rokiem życia.

1

@Stagiryta Można oglądać poniżej 18 roku życia, dlaczego niby nie?

1

Font/czcionka na koszulkach Suduvy jest okropny - ledwo coś widać.

11

Co ciekawe - Śląsk Wrocław ma najwięcej Polaków w składzie z polskich drużyn grających w pucharach.
Legia w ostatnim meczu miała 4/11, w jeszcze poprzednim 5/11
Pogoń dzisiaj 5/11, tydzień temu 5/11
Raków 5/11, 4/11
Śląsk 7/11, 7/11

5

@amanter Manipulacyjna grafika.
Skoro prawie 90% jest zaszczepiona, to normalne że więcej osób z testem pozytywnym będzie wśród zaszczepionych.
Zobaczyłbym z chęcią dane ze szpitali.

2

Bundesliga w VIAPLAY i wielki Mateusz Bór również tam idzie.


1

Komentarz usunięty

1

@LuisSalvano czytaj ze zrozumieniem, proszę xD
Jakieś badania potwierdzające bezpłodność po szczepionce?

1

@LuisSalvano XDDDD Tym drugim hasztagiem rozjebałeś XD
Nikt Cię nie zmusi, najwyżej sobie do galerii czy kina nie wejdziesz, albo za granicę nie pojedziesz XD

1

@LuisSalvano Nie, za to nie.
#śmiechyzantyszczepów
#Szczepimysię

5

Dodałbym jeden punkt do regulaminu La Bambi.
X. Za bycie antyszczepem oraz szerzenie fałszywych i manipulacyjnych informacji otrzymuje sie permanentnego bana.

2

@dniel W sensie podwyższenie kwoty mandatów? Mam nadzieję, że przejdzie.

0

Kubiak wraca na boisko!

0

@dmcteam Co godzinę będziesz o tym przypominać?

0

@maciex967 generalnie polecasz w taki okres jechać?

0

Był ktoś w Barcelonie w lutym? Polecacie? Jak z cenami na Camp Nou?

7

@Wilczeq "Mimo, że każdy Polak (z racji ogromnej ilości przodków) ma szlacheckie pochodzenie to na Podlasiu jest to aż co 4 osoba."
Jestem debilem i tego nie rozumiem.

0

@dmcteam Nie przegra. Zakład?

0

Mecz oglądam od 30 minuty i Pogoń naprawdę nie wygląda źle. Jak to wyglądało do pierwszych 30 minut?

0

Kto był lepszy w swoim primie (nie bierzemy pod uwagę całokształtu kariery bo to chyba oczywiste)?
Messi czy Ronaldinho?

2

@Chaoss Nie no, lubię Lewego i w lidze myślę, że pobije rekord Gerda, ale do Messiego nawet na 20 bramek sie nie zbliży, co dopiero do Ronaldo.

1

Tak długo jak moderacja nie patrzy... ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?