Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czyżby coś w polskiej reprezentacji miało sie wydarzyć?
16
0
@Arczek2001 no bo może przejść do Atleti albo Realu
0
@don'T.R.I.P.e Tak XD Trzeba korzystać z życia, żeby potem nie żałować ;)
0
@KapitanKnykiec Odłożyłem na wiele rzeczy ;)
0
@KapitanKnykiec mówię o pracy wakacyjnej ofc, nie na dłuższą metę ;)
0
@KapitanKnykiec Co dziwnego jest w wysyłaniu 15 latka do pracy?
Sam pracowałem w wieku 14 lat, żeby nie brać hajsu od rodziców, tylko mieć swój ;)
0
@don'T.R.I.P.e Wszystkim nagle teraz znalazło się 500 zł na wyjazd XD
0
Komentarz usunięty
0
@LionelM95 Wy jesteście, jeśli nawet w ciągu 5 lat nie mogliście ogarnąć wyjazdu
0
@rafeVeB Raczej gdy kolega miał 6 lat to o Messim nie było tak głośno, jak gdy miał choćby 15 lat. A wtedy już mógł planować, bo czemu nie?
0
@Kondi99 Pandemia trwa trochę ponad rok.
Dobrze, w takim razie mieli 15 lat XDD
1
@Commando Fejk info z tą wieżą Eiffla
0
@Bartula Jak nie miał przez 16 lat to teraz nagle będzie miał? xD
3
W sumie śmieszą mnie ludzie którzy piszą teraz "I moje marzenie aby zobaczyć Messiego na żywo w barwach Barcelony legło w gruzach :("
No tak, bo mieliście tylko 16 lat aby zobaczyć jak gra w Barcelonie, zbyt mało czasu żeby wyjechać. xD
5
@noface Przeczytaj raz jeszcze pierwsze 3 zdania. Jeśli nie widzisz w nich nic dziwnego, to przeczytaj je raz jeszcze. Jeśli dalej wszystko ok to..
"Weź 20m, rozpędź się.. i pie* głową w ścianę"
1
@koziar Hańba. Mając taką kase powinien za darmo grać, bo kocha ten klub.
I jeszcze opłacić pensje min. jednego zawodnika, żeby wspomóc Barcelonę.
2
@Croocers co on takiego zrobił?
11
Komentarz usunięty
0
@Gacork fake info.
3
@chavez chusteczki?
0
@Xxxbarca4ever a my mamy drużynę? :D
0
@gontex może właśnie dlatego. Certyfikat ważny jest 2 tygodnie po szczepieniu - na spokojnie niech czekają.
1
Mówimy tutaj o odejściu Messiego, no okej, stało się. Już z tym nic nie zrobimy, zresztą my jako kibice i tak mamy gówno do gadania.
Ważniejsza sprawa.
Co będzie teraz z Barceloną? Znaczy, nie mówię że będziemy walczyć o pierwszą 10 La Liga, ale zobaczcie sami. Po Ronaldinho był następca - właśnie Messi.
Po Messim kto? Bembele? Nie żartujmy.
Jestem ciekaw pierwszych meczów o punkty Barcelony, jak to będzie wyglądać, czy piłkarze będą zesrani (no bo brak Messiego) czy jednak bardziej swobodni (bo brak Messiego).
No i jak nasz atak będzie wyglądał. Czy ktokolwiek zapewni 20+ bramek w lidze.
0
@gontex ile minęło od Twojego szczepienia, a ile od ojczulka/siostry?
2
W aktualnym sezonie Polska zdobyła najwięcej punktów do rankingu klubowego UEFA.
Oby tak do końca! :D
1
@michal26 "W tej sytuacji Lionel Messi nie będzie nadal związany z Barceloną"
11
@PatrychoO gość jebnięty
5
CIEKAWOSTKA:
Polskie drużyny łącznie do rankingu krajowego UEFA zdobyły już więcej punktów niż w sezonach 2018/2019 i 2019/2020.
A przed polskimi drużynami jeszcze co najmniej 13 meczów.
0
@jedrek7000 "Skoro się zaszczepiłeś powinieneś być odporny? Po co to całe szczucie na osoby które się nie zaszczepiły przecież one nie są dla Ciebie zagrożeniem? Oh jednak się zaszczepiłeś się i są zagrożeniem? To po co wziąłeś tą szczepionkę?"
XD