2


Czyżby coś w polskiej reprezentacji miało sie wydarzyć?

16



0

@Arczek2001 no bo może przejść do Atleti albo Realu

0

@don'T.R.I.P.e Tak XD Trzeba korzystać z życia, żeby potem nie żałować ;)

0

@KapitanKnykiec Odłożyłem na wiele rzeczy ;)

0

@KapitanKnykiec mówię o pracy wakacyjnej ofc, nie na dłuższą metę ;)

0

@KapitanKnykiec Co dziwnego jest w wysyłaniu 15 latka do pracy?
Sam pracowałem w wieku 14 lat, żeby nie brać hajsu od rodziców, tylko mieć swój ;)

0

@don'T.R.I.P.e Wszystkim nagle teraz znalazło się 500 zł na wyjazd XD

0

Komentarz usunięty

0

@LionelM95 Wy jesteście, jeśli nawet w ciągu 5 lat nie mogliście ogarnąć wyjazdu

0

@rafeVeB Raczej gdy kolega miał 6 lat to o Messim nie było tak głośno, jak gdy miał choćby 15 lat. A wtedy już mógł planować, bo czemu nie?

0

@Kondi99 Pandemia trwa trochę ponad rok.
Dobrze, w takim razie mieli 15 lat XDD

1

@Commando Fejk info z tą wieżą Eiffla

0

@Bartula Jak nie miał przez 16 lat to teraz nagle będzie miał? xD

3

W sumie śmieszą mnie ludzie którzy piszą teraz "I moje marzenie aby zobaczyć Messiego na żywo w barwach Barcelony legło w gruzach :("
No tak, bo mieliście tylko 16 lat aby zobaczyć jak gra w Barcelonie, zbyt mało czasu żeby wyjechać. xD

5

@noface Przeczytaj raz jeszcze pierwsze 3 zdania. Jeśli nie widzisz w nich nic dziwnego, to przeczytaj je raz jeszcze. Jeśli dalej wszystko ok to..
"Weź 20m, rozpędź się.. i pie* głową w ścianę"

1

@koziar Hańba. Mając taką kase powinien za darmo grać, bo kocha ten klub.
I jeszcze opłacić pensje min. jednego zawodnika, żeby wspomóc Barcelonę.

2

@Croocers co on takiego zrobił?

11

Komentarz usunięty

0

@Gacork fake info.

3

@chavez chusteczki?

0

@Xxxbarca4ever a my mamy drużynę? :D

0

@gontex może właśnie dlatego. Certyfikat ważny jest 2 tygodnie po szczepieniu - na spokojnie niech czekają.

1

Mówimy tutaj o odejściu Messiego, no okej, stało się. Już z tym nic nie zrobimy, zresztą my jako kibice i tak mamy gówno do gadania.
Ważniejsza sprawa.
Co będzie teraz z Barceloną? Znaczy, nie mówię że będziemy walczyć o pierwszą 10 La Liga, ale zobaczcie sami. Po Ronaldinho był następca - właśnie Messi.
Po Messim kto? Bembele? Nie żartujmy.

Jestem ciekaw pierwszych meczów o punkty Barcelony, jak to będzie wyglądać, czy piłkarze będą zesrani (no bo brak Messiego) czy jednak bardziej swobodni (bo brak Messiego).
No i jak nasz atak będzie wyglądał. Czy ktokolwiek zapewni 20+ bramek w lidze.

0

@gontex ile minęło od Twojego szczepienia, a ile od ojczulka/siostry?

2

W aktualnym sezonie Polska zdobyła najwięcej punktów do rankingu klubowego UEFA.
Oby tak do końca! :D

1

@michal26 "W tej sytuacji Lionel Messi nie będzie nadal związany z Barceloną"

11

@PatrychoO gość jebnięty

5

CIEKAWOSTKA:
Polskie drużyny łącznie do rankingu krajowego UEFA zdobyły już więcej punktów niż w sezonach 2018/2019 i 2019/2020.
A przed polskimi drużynami jeszcze co najmniej 13 meczów.

0

@jedrek7000 "Skoro się zaszczepiłeś powinieneś być odporny? Po co to całe szczucie na osoby które się nie zaszczepiły przecież one nie są dla Ciebie zagrożeniem? Oh jednak się zaszczepiłeś się i są zagrożeniem? To po co wziąłeś tą szczepionkę?"
XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?