0

@Szreko na szczęście typa nie znam, więc nie muszę mieć skrupułów xD

0

Powiem wam że patrząc na przepływ informacji w chociażby Barcelonie (tak wiem, że to inny poziom i organizacja, ale mimo wszystko) to podziwiam Bońka i PZPN jak do ostatniej sekundy potrafili zachować informacje o zwolnieniu Brzęczka. Przecież to przyszło tak z dupy, nikt o tym wtedy nie myślał.

0

Czy gdyby podrywała was dziewczyna, która ma już chłopaka, szlibyście w to? Czy może swego rodzaju moralność by Wam przeszkadzała?
Oczywiście zakładamy że dziewczyna wam się podoba, nie tylko pod względem fizycznym.

8

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10658354#comment-10658354
Okej, ale pięciu to sie nie spodziewałem XD

0

@cudak321 Benfica ma mocarnych za to.

31

@Janiama XDD czemu to miałoby zostać zakazane, przepraszam?
Mają ułatwiać strzelającym? XD
Zabrońmy bramkarzom wychodzenia z pola karnego, bo to cwaniactwo że czasem bramkarz jest szybciej przy piłce i może ją wybić niż napastnik przeciwnej drużyny.

1

@Kgorecki2500 Eh, ciężko wybrać najlepszą z najgorszych.

0

Jaki język - prócz angielskiego - uważacie za warty nauki w tych czasach?

0

@El Plutoninho Nie liczy sie intencja ale skutek.

5

Koeman zadowolony: "No, to wypierdzielam z klubu!"

2

Dwie żółte zasłużone. Nie oszukujmy sie.

10

@DaPidejpi "Obecnie najlepsza 9 świata" xD

0

@natanvip Rudy, na pewno by pomógł.

7

Komentarz usunięty

2

Legia wykonała olbrzymi krok do tego aby grać na wiosnę w Europejskich pucharach. Brawo!

0

@mextexperu jest na viaplay mecz

0

@amanter Powtórzę się, nie kojarzę częstych sytuacji aby miał pretensje do sędziego.

3

Lewandowski o momencie z Araujo w polu karnym:
"Może jakiś tam kontakt był, ale na ewentualny rzut karny to za lekki kontakt(..), nawet jeśli mnie rękami trzymał to ja trochę równowagi straciłem i bardziej przez to sie wywróciłem(..), tu o karnym nie było mowy"
I za to Lewy jest kurcze mistrzem, nie kojarzę zbyt często aby machał rękoma z pretensjami do sędziego.

0

Najbliższe 4 mecze Barcelony to:
Granada - DOM
Cadiz - WYJAZD
Levante - DOM
Benfica (LM) - WYJAZD

"Stara" Barcelona ma tu pewne 12 punktów. Ale to wciąż Barcelona, więc liczę na co najmniej 10. Jak Wy stawiacie?

3

Nikt sie nawet nie kwapi do ataku.
Piłka przejęta przez bramkarza, jest szansa na kontrę, a 5 chłopa stoi w naszym polu karnym cały czas xD

0

Ale my kurde stosujemy pressing.
Chyba od późnego Nawałki sie uczyli.

0

@Kubix93 ale zostawia właśnie dlatego bo wiedzą, że nikt im nie zagrozi.

1

Dlaczego profesjonalni piłkarze boją sie takiego strzału i odwracają sie od piłki?

1

Komentarz usunięty

3

@Katalonbar Oj tak, mecz Polski z Rosją będzie ciekawy.

0

0

Dobra, a teraz na poważnie.
Wjeżdża temat polityki, więc proszę bez wyzwisk, bez obrażania. Tylko chce poznać Waszą opinię.

Jaka jest - według Was - najlepsza decyzja podjęta przez PiS podczas tej i poprzedniej kadencji? Taka, o której rzeczywiście możecie powiedzieć "no za to mogę ich pochwalić".

4

Komentarz usunięty

4

@blue_shark Prawdziwy mężczyzna sie nie goli.

0

Czy jeśli już musicie napisać maila w nocy/późnym wieczorem, to pisząc go, piszecie
1. Dobry wieczór
2. Dzień Dobry
?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?