Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szreko na szczęście typa nie znam, więc nie muszę mieć skrupułów xD
0
Powiem wam że patrząc na przepływ informacji w chociażby Barcelonie (tak wiem, że to inny poziom i organizacja, ale mimo wszystko) to podziwiam Bońka i PZPN jak do ostatniej sekundy potrafili zachować informacje o zwolnieniu Brzęczka. Przecież to przyszło tak z dupy, nikt o tym wtedy nie myślał.
0
Czy gdyby podrywała was dziewczyna, która ma już chłopaka, szlibyście w to? Czy może swego rodzaju moralność by Wam przeszkadzała?
Oczywiście zakładamy że dziewczyna wam się podoba, nie tylko pod względem fizycznym.
8
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10658354#comment-10658354
Okej, ale pięciu to sie nie spodziewałem XD
0
@cudak321 Benfica ma mocarnych za to.
31
@Janiama XDD czemu to miałoby zostać zakazane, przepraszam?
Mają ułatwiać strzelającym? XD
Zabrońmy bramkarzom wychodzenia z pola karnego, bo to cwaniactwo że czasem bramkarz jest szybciej przy piłce i może ją wybić niż napastnik przeciwnej drużyny.
1
@Kgorecki2500 Eh, ciężko wybrać najlepszą z najgorszych.
0
Jaki język - prócz angielskiego - uważacie za warty nauki w tych czasach?
0
@El Plutoninho Nie liczy sie intencja ale skutek.
5
Koeman zadowolony: "No, to wypierdzielam z klubu!"
2
Dwie żółte zasłużone. Nie oszukujmy sie.
10
@DaPidejpi "Obecnie najlepsza 9 świata" xD
0
@natanvip Rudy, na pewno by pomógł.
7
Komentarz usunięty
2
Legia wykonała olbrzymi krok do tego aby grać na wiosnę w Europejskich pucharach. Brawo!
0
@mextexperu jest na viaplay mecz
0
@amanter Powtórzę się, nie kojarzę częstych sytuacji aby miał pretensje do sędziego.
3
Lewandowski o momencie z Araujo w polu karnym:
"Może jakiś tam kontakt był, ale na ewentualny rzut karny to za lekki kontakt(..), nawet jeśli mnie rękami trzymał to ja trochę równowagi straciłem i bardziej przez to sie wywróciłem(..), tu o karnym nie było mowy"
I za to Lewy jest kurcze mistrzem, nie kojarzę zbyt często aby machał rękoma z pretensjami do sędziego.
0
Najbliższe 4 mecze Barcelony to:
Granada - DOM
Cadiz - WYJAZD
Levante - DOM
Benfica (LM) - WYJAZD
"Stara" Barcelona ma tu pewne 12 punktów. Ale to wciąż Barcelona, więc liczę na co najmniej 10. Jak Wy stawiacie?
3
Nikt sie nawet nie kwapi do ataku.
Piłka przejęta przez bramkarza, jest szansa na kontrę, a 5 chłopa stoi w naszym polu karnym cały czas xD
0
Ale my kurde stosujemy pressing.
Chyba od późnego Nawałki sie uczyli.
0
@Kubix93 ale zostawia właśnie dlatego bo wiedzą, że nikt im nie zagrozi.
1
Dlaczego profesjonalni piłkarze boją sie takiego strzału i odwracają sie od piłki?
1
Komentarz usunięty
3
@Katalonbar Oj tak, mecz Polski z Rosją będzie ciekawy.
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10647256#comment-10647256
Ponawiam pytanie, zachęcam do dyskusji :D
0
Dobra, a teraz na poważnie.
Wjeżdża temat polityki, więc proszę bez wyzwisk, bez obrażania. Tylko chce poznać Waszą opinię.
Jaka jest - według Was - najlepsza decyzja podjęta przez PiS podczas tej i poprzedniej kadencji? Taka, o której rzeczywiście możecie powiedzieć "no za to mogę ich pochwalić".
4
Komentarz usunięty
4
@blue_shark Prawdziwy mężczyzna sie nie goli.
0
Czy jeśli już musicie napisać maila w nocy/późnym wieczorem, to pisząc go, piszecie
1. Dobry wieczór
2. Dzień Dobry
?