3

Milik nawet piłki nie potrafił przyjąć. Eh. Szkoda strzępić ryja.

0

W sumie ten PiS to taki zły nie jest.

0

Pracował ktoś kiedyś w Inpoście? Jak to wygląda z pracą? :D
Właśnie dostałem powiadomienie, że paczka została umieszczona w paczkomacie.. Zdziwiłem się, że w święta też dostarczają, nie oczekiwałem kompletnie.
A tu miłe zaskoczenie.

1

@HolyGoalie97 a co to znaczy "gołym okiem"?
15 cm to już gołym okiem czy nie? Jeśli tak, to 14.9cm to też gołym okiem?

1

@Krzychu1010

0

@Krzychu1010 wejdź na TT kancelarii premiera.
Jest informacja na Onecie, na radio Zet, na innych stronach.

1

@Alcazar 13
Znając ich to o 13.30

0

Dzisiaj kolejna konferencja premiera.
Jak myślicie, coś ciekawego?
Dymisja? Lockdown? Pierdolenie?

0

@maatiixx Że mam uważać na kierunkowskazy, bo włączałem/wylaczalem za późno/wcześnie :D

33

Muszę się pochwalić :D
Za pierwszym razem zdana teoria i przed chwilą praktyka!! :D
Świetny gość mi się trafił, egzaminator.
Nie taki WORD straszny jak go malują :D

1

@bartekvisca zaskocze Cię, ale to nie tylko Morawiecki.
Cały świat, prócz Białorusi, zamknął wszystko.

3

@Chakalaka i nie wyjdziesz!

1

@tristan87 Masz jeszcze 8 godzin.

3

Co jak co, ale Hymn LM zawsze sie świetnie słucha
Piękny jest.

1

@koziar Trzeba być na 3 miejscu. Oni nie kwapią się do tego 3 :D

6

0

@jedrek7000 ma słuchawkę.

4

To jest karny jak nic, nie wiem gdzie wy tu widzicie niesprawiedliwość.

0

@Rudi35 a macie robione testy?

0

@barcelonaLM I jakby ustalili zgodnie z prawem to wszyscy ci foliarze zaczęliby grzecznie nosić? No proszę Cię xD

1

@LucaBrasi szkoła ma prawo zrobić dzień wolny.

0

Jakaś polska stacja transmituje Argentynę?

0

@Karolina109 Nad nim też się zastanawiałem!

0

@MesQueUnClub_87@MesQueUnClub_87 Podrzucisz swój model?

1

@4drian0 D14/D15 są spoko modelami.

0

Mam zamiar kupić sobie laptop Huaweia. Jest on oryginalnie z Windowsem.
W perspektywie czasu - może mi coś grozić? Windows np. nie będzie aktualizować, no bo Amerykańska marka? Czy te wojenki wpłyną na laptopy?

0

Czym byłem zaskoczony? Pressingiem. Serio, Barcelona w 2 połowie nałożyła niezły pressing.
Ale potem Sevilla go nałożyła. I Barca popełniała tak głupie błędy, przecież był moment z 10 minut gdy zaczynali od bramkarza, wymienili 2 podania i już piłka była po stronie Sevilli. I tak w koło. Po co się tak bawić?

9

@Encore Do tej pory zarobiła ponad milion dolarów.

1

@Gosciuu już mam, 22 października

0

Kiedy pierwsze mecze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?