Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Milik nawet piłki nie potrafił przyjąć. Eh. Szkoda strzępić ryja.
0
W sumie ten PiS to taki zły nie jest.
0
Pracował ktoś kiedyś w Inpoście? Jak to wygląda z pracą? :D
Właśnie dostałem powiadomienie, że paczka została umieszczona w paczkomacie.. Zdziwiłem się, że w święta też dostarczają, nie oczekiwałem kompletnie.
A tu miłe zaskoczenie.
1
@HolyGoalie97 a co to znaczy "gołym okiem"?
15 cm to już gołym okiem czy nie? Jeśli tak, to 14.9cm to też gołym okiem?
1
@Krzychu1010
0
@Krzychu1010 wejdź na TT kancelarii premiera.
Jest informacja na Onecie, na radio Zet, na innych stronach.
1
@Alcazar 13
Znając ich to o 13.30
0
Dzisiaj kolejna konferencja premiera.
Jak myślicie, coś ciekawego?
Dymisja? Lockdown? Pierdolenie?
0
@maatiixx Że mam uważać na kierunkowskazy, bo włączałem/wylaczalem za późno/wcześnie :D
33
Muszę się pochwalić :D
Za pierwszym razem zdana teoria i przed chwilą praktyka!! :D
Świetny gość mi się trafił, egzaminator.
Nie taki WORD straszny jak go malują :D
1
@bartekvisca zaskocze Cię, ale to nie tylko Morawiecki.
Cały świat, prócz Białorusi, zamknął wszystko.
3
@Chakalaka i nie wyjdziesz!
1
@tristan87 Masz jeszcze 8 godzin.
3
Co jak co, ale Hymn LM zawsze sie świetnie słucha
Piękny jest.
1
@koziar Trzeba być na 3 miejscu. Oni nie kwapią się do tego 3 :D
6
@PatrickMaster xD
0
@jedrek7000 ma słuchawkę.
4
To jest karny jak nic, nie wiem gdzie wy tu widzicie niesprawiedliwość.
0
@Rudi35 a macie robione testy?
0
@barcelonaLM I jakby ustalili zgodnie z prawem to wszyscy ci foliarze zaczęliby grzecznie nosić? No proszę Cię xD
1
@LucaBrasi szkoła ma prawo zrobić dzień wolny.
0
Jakaś polska stacja transmituje Argentynę?
0
@Karolina109 Nad nim też się zastanawiałem!
0
@MesQueUnClub_87@MesQueUnClub_87 Podrzucisz swój model?
1
@4drian0 D14/D15 są spoko modelami.
0
Mam zamiar kupić sobie laptop Huaweia. Jest on oryginalnie z Windowsem.
W perspektywie czasu - może mi coś grozić? Windows np. nie będzie aktualizować, no bo Amerykańska marka? Czy te wojenki wpłyną na laptopy?
0
Czym byłem zaskoczony? Pressingiem. Serio, Barcelona w 2 połowie nałożyła niezły pressing.
Ale potem Sevilla go nałożyła. I Barca popełniała tak głupie błędy, przecież był moment z 10 minut gdy zaczynali od bramkarza, wymienili 2 podania i już piłka była po stronie Sevilli. I tak w koło. Po co się tak bawić?
9
@Encore Do tej pory zarobiła ponad milion dolarów.
1
@Gosciuu już mam, 22 października
0
Kiedy pierwsze mecze?