Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Niby hehe, ale już widziałem komentarze ludzi głosujących na PiS w stylu "Każdy odruchowo by wziął swoją a Trzaskowski sąsiadowi podkradł. Zobaczycie co on z Polską zrobi!"
0
Filmy które, według Was, miały lepszą drugą część od pierwszej to..?
0
@FCBMati10 Piłkarz to praca jak każda inna. Poszedł za pieniędzmi, też bym poszedł. Praca jak każda inna.
1
@D_Myrdal Myślę że ludzie chcą mieć wątpliwości. Żywią w sobie jakąś tam nadzieje.
0
@Azi Przegrany 100 zł wpłaca na wybrany cel charytatywny. Deal?
Oczywiście mówię, że tak nie będzie.
0
Kiedy wg was uda sie obalić duopol POPiSu?
Osobiście niestety uważam, że dopiero za jakieś 13 lat. (wtedy, jeśli nie będzie przyspieszonych, będą wybory parlamentarne).
0
Cześć! Jest może tutaj ktoś, kto studiuje informatykę stosowaną na UJ? :)
1
@Danny Gaucho Szczęsny bardzo ładnie. Nie spodziewałbym się.
3
@AV0CAD0 Ładnie gramy? No pięknie. Póki Puig/Messi nie weźmie piłki to ta gra jest tak wolna, że to okropnie sie patrzy.
2
Druga zmiana w 90 minucie
0
@Hubert98 XDDD Bez przesady. Karny 100%
4
Panowie, przepis to przepis. Spalony 1cm to też spalony, niestety. Nie ma co narzekać, trzeba grać i nie łamać przepisów. Nie sędzia je ustalał.
3
@Jaca27 Chodzi o zabicie generała Solejmaniego na początku tego roku.
0
Damy radę jutro przynajmniej zremisować?
0
@Pewex a co sądzisz o HP?
0
Cześć! Przymierzam sie do zakupu drukarki i co do tej pory udało mi sie ustalić to to, że będę brać laserową. Będę drukować masę materiałów, tylko czarno-białych. Stąd pytanie!
Jaką drukarkę macie w domu i czy możecie śmiało ją polecić?
Albo słyszeliście że jakaś jest dobra?
Budżet myślę że dosyć spory, bo do tysiąca złotych.
1
@Hushovt a Griezmann i Dembele po cholere?
0
@tbas kolega chyba na ruskim streamie :D
0
@draxidox gdyby zaokrąglić..
0
@ronni37 Tyle że ja nie jadę bezpośrednio z Gdańska, ode mnie pendolino nie ma.
A jechać do gdańska pociągiem + przesiadka + do Krakowa to właśnie jakoś 8-10h łącznie :D
I o wiele drożej. Za bilet lotniczy 86 zł zapłaciłem. Na 2 osoby, w 2 strony to już robi się łącznie jakieś 300 zł drożej za podróż pociągami.
Przeprowadzam się w tym roku więc wolę oszczędzać tam gdzie sie da :D.
0
@tobiasson92 lipa. Pociągi po kilka ładnych godzin, a fajnie byłoby polecić za 80zł...
0
@RMS Nieee, dopiero co do internetu sie dobrałem.
0
Mam bilety na wrzesień na lot Gdańsk-Kraków, LOTem. Straszą mnie że do tego czasu LOT upadnie i nigdzie nie polecę.
Możliwe to? Wiem że tak pytam z dupy, ale nie wiem. Jak myślicie?
1
@FCMichalo Pewnie wtedy gdy taktyka 1000 i jednego podania.
0
@Danny Gaucho Tak. Mają stałe zameldowanie, prace, żyją sobie dobrze, mają tam rodzinę.
Oczywiście po powrocie odzyskałyby taką możliwość.
0
Czy osoby na stałe mieszkające poza granicami Polski powinny mieć czynne prawa wyborcze?
0
Ci "kibice" będą cały czas tak machać komputerowo? Bo niby fajnie ale po 5 minutach zacznie irytować.
0
@Mlody96 kibicami
0
@RomanHoffer Ciekawostka.
Oglądałem kiedyś w telewizji, nie przez internet, transmisję z jakiegoś meczu tenisowego.
Na flashscore wynik był 5-10 sekund szybciej niż w telewizorze.
1
@macio_944 Tak samo jak byli gotowi wybudować 100tys mieszkań, z tej samej rozmowy :D