0

@AmigoBlancos Niby hehe, ale już widziałem komentarze ludzi głosujących na PiS w stylu "Każdy odruchowo by wziął swoją a Trzaskowski sąsiadowi podkradł. Zobaczycie co on z Polską zrobi!"

0

Filmy które, według Was, miały lepszą drugą część od pierwszej to..?

0

@FCBMati10 Piłkarz to praca jak każda inna. Poszedł za pieniędzmi, też bym poszedł. Praca jak każda inna.

1

@D_Myrdal Myślę że ludzie chcą mieć wątpliwości. Żywią w sobie jakąś tam nadzieje.

0

@Azi Przegrany 100 zł wpłaca na wybrany cel charytatywny. Deal?
Oczywiście mówię, że tak nie będzie.

0

Kiedy wg was uda sie obalić duopol POPiSu?
Osobiście niestety uważam, że dopiero za jakieś 13 lat. (wtedy, jeśli nie będzie przyspieszonych, będą wybory parlamentarne).

0

Cześć! Jest może tutaj ktoś, kto studiuje informatykę stosowaną na UJ? :)

1

@Danny Gaucho Szczęsny bardzo ładnie. Nie spodziewałbym się.

3

@AV0CAD0 Ładnie gramy? No pięknie. Póki Puig/Messi nie weźmie piłki to ta gra jest tak wolna, że to okropnie sie patrzy.

2

Druga zmiana w 90 minucie

0

@Hubert98 XDDD Bez przesady. Karny 100%

4

Panowie, przepis to przepis. Spalony 1cm to też spalony, niestety. Nie ma co narzekać, trzeba grać i nie łamać przepisów. Nie sędzia je ustalał.

3

@Jaca27 Chodzi o zabicie generała Solejmaniego na początku tego roku.

0

Damy radę jutro przynajmniej zremisować?

0

@Pewex a co sądzisz o HP?

0

Cześć! Przymierzam sie do zakupu drukarki i co do tej pory udało mi sie ustalić to to, że będę brać laserową. Będę drukować masę materiałów, tylko czarno-białych. Stąd pytanie!
Jaką drukarkę macie w domu i czy możecie śmiało ją polecić?
Albo słyszeliście że jakaś jest dobra?
Budżet myślę że dosyć spory, bo do tysiąca złotych.

1

@Hushovt a Griezmann i Dembele po cholere?

0

@tbas kolega chyba na ruskim streamie :D

0

@draxidox gdyby zaokrąglić..

0

@ronni37 Tyle że ja nie jadę bezpośrednio z Gdańska, ode mnie pendolino nie ma.
A jechać do gdańska pociągiem + przesiadka + do Krakowa to właśnie jakoś 8-10h łącznie :D
I o wiele drożej. Za bilet lotniczy 86 zł zapłaciłem. Na 2 osoby, w 2 strony to już robi się łącznie jakieś 300 zł drożej za podróż pociągami.
Przeprowadzam się w tym roku więc wolę oszczędzać tam gdzie sie da :D.

0

@tobiasson92 lipa. Pociągi po kilka ładnych godzin, a fajnie byłoby polecić za 80zł...

0

@RMS Nieee, dopiero co do internetu sie dobrałem.

0

Mam bilety na wrzesień na lot Gdańsk-Kraków, LOTem. Straszą mnie że do tego czasu LOT upadnie i nigdzie nie polecę.
Możliwe to? Wiem że tak pytam z dupy, ale nie wiem. Jak myślicie?

1

@FCMichalo Pewnie wtedy gdy taktyka 1000 i jednego podania.

0

@Danny Gaucho Tak. Mają stałe zameldowanie, prace, żyją sobie dobrze, mają tam rodzinę.
Oczywiście po powrocie odzyskałyby taką możliwość.

0

Czy osoby na stałe mieszkające poza granicami Polski powinny mieć czynne prawa wyborcze?

0

Ci "kibice" będą cały czas tak machać komputerowo? Bo niby fajnie ale po 5 minutach zacznie irytować.

0

@Mlody96 kibicami

0

@RomanHoffer Ciekawostka.
Oglądałem kiedyś w telewizji, nie przez internet, transmisję z jakiegoś meczu tenisowego.
Na flashscore wynik był 5-10 sekund szybciej niż w telewizorze.

1

@macio_944 Tak samo jak byli gotowi wybudować 100tys mieszkań, z tej samej rozmowy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?