0

@DonAndresFCB Kiedy sie uczysz na sprawdzian z majcy podczas gdy gość młodszy od Ciebie biega na największych boiskach Europy.

0

@krzychu1526 Dzisiaj!

0

@Rakitovic00 Mógłbyś też wysłać? :D

0

@XaviHeart Jak byłem młody to mnie dziwiło czemu "lepsza drużyna" ma niższy kurs. Skoro lepsza to powinniśmy dużo wygrać! :D

0

@Ramos9248 Teatr.

0

Dzisiaj Atletico czy Dortmund u was na odbiornikach?

0

@fcbheroes Nie ma żadnego przepisu w Polsce który by zabraniał oglądania porno od 15 roku życia.

1

@NeroTFP Nie mogę edytować, ale proszę mnie również oznaczać!

2

@NeroTFP Przydałoby sie też ludziom wytłumaczyć co znaczy "mierzyć siły na zamiary", ale to już zostawiam Tobie.

1

@Łukasz II Różanka,
Quattro Cafe (chodzę tam ze swoją) ;p
Park Kasprowicza
Jasne błonie

4

@itmustbejoke Nie miał zbyt wielkiej konkurencji, sam też nie był dziś w dobrej formie.

8

94 minuta. Nawet już po. A Ci sobie rozgrywają piłkę na środku boiska. No żart.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

GRIZMAAAAAAAAAN.
Boże jak on drze ryja

0

@ViscaBarca123 jak czytać jego.. Imie/nazwisko?
Nasi, Nejsi, Naci?

0

@4drian0 Żaden fejk?

0

@Artsss Aż Pepe mi sie przypomniał

0

@TheNekro94 @Qlewer Rozumiem chłopaki :D

0

@TheNekro94 Maturalna

0

Jakiś spec od matmy na horyzoncie? Mam problem z jednym zadaniem.. Poziom raczej taki pół-rozszerzony, wartość bezwzględna :D

0

@Transu96 Szczególnie gdy ma się sprawdzian z majcy o 8. I tak na tą stereometrie lepiej sie nie przygotuje więc można pooglądać Philadelphie. Obstawiłem.. oby weszło :D

0

@Avada Kedavra Opłaca sie spać?

0

@SelloutCrowd można oglądać bez głosu

0

@Aqualitek Spoko, dzięki za pomoc!

0

@Aqualitek Czyli w ustawieniach poszukać? Czy gdzieś w dokumentach, plikach gry?

0

Miał ktoś kiedyś tak, że nie mógł otworzyć konsoli w CS:GO? Mam ustawione na "z" (tak wiem, dziwnie, ale myślałem że na ' nie działa), nic innego na "z" nie mam, a mimo to nic sie nie wyświetla.

0

@KamQiX Może po prostu inne mają odczucie bo więcej przegrywamy niż Real. No ale punkty to punkty.

0

@Jacu327 Bardziej chodzi mi o funkcjonowanie jako całość niż każdego piłkarza z osobna porównywać :D

0

Jaką formacje (obrona, pomoc, atak) uważacie w Barcelonie za najlepszą?

0

@Encore Kelner :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?