Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndresFCB Kiedy sie uczysz na sprawdzian z majcy podczas gdy gość młodszy od Ciebie biega na największych boiskach Europy.
0
@krzychu1526 Dzisiaj!
0
@Rakitovic00 Mógłbyś też wysłać? :D
0
@XaviHeart Jak byłem młody to mnie dziwiło czemu "lepsza drużyna" ma niższy kurs. Skoro lepsza to powinniśmy dużo wygrać! :D
0
@Ramos9248 Teatr.
0
Dzisiaj Atletico czy Dortmund u was na odbiornikach?
0
@fcbheroes Nie ma żadnego przepisu w Polsce który by zabraniał oglądania porno od 15 roku życia.
1
@NeroTFP Nie mogę edytować, ale proszę mnie również oznaczać!
2
@NeroTFP Przydałoby sie też ludziom wytłumaczyć co znaczy "mierzyć siły na zamiary", ale to już zostawiam Tobie.
1
@Łukasz II Różanka,
Quattro Cafe (chodzę tam ze swoją) ;p
Park Kasprowicza
Jasne błonie
4
@itmustbejoke Nie miał zbyt wielkiej konkurencji, sam też nie był dziś w dobrej formie.
8
94 minuta. Nawet już po. A Ci sobie rozgrywają piłkę na środku boiska. No żart.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
GRIZMAAAAAAAAAN.
Boże jak on drze ryja
0
@ViscaBarca123 jak czytać jego.. Imie/nazwisko?
Nasi, Nejsi, Naci?
0
@4drian0 Żaden fejk?
0
@Artsss Aż Pepe mi sie przypomniał
0
@TheNekro94 @Qlewer Rozumiem chłopaki :D
0
@TheNekro94 Maturalna
0
Jakiś spec od matmy na horyzoncie? Mam problem z jednym zadaniem.. Poziom raczej taki pół-rozszerzony, wartość bezwzględna :D
0
@Transu96 Szczególnie gdy ma się sprawdzian z majcy o 8. I tak na tą stereometrie lepiej sie nie przygotuje więc można pooglądać Philadelphie. Obstawiłem.. oby weszło :D
0
@Avada Kedavra Opłaca sie spać?
0
@SelloutCrowd można oglądać bez głosu
0
@Aqualitek Spoko, dzięki za pomoc!
0
@Aqualitek Czyli w ustawieniach poszukać? Czy gdzieś w dokumentach, plikach gry?
0
Miał ktoś kiedyś tak, że nie mógł otworzyć konsoli w CS:GO? Mam ustawione na "z" (tak wiem, dziwnie, ale myślałem że na ' nie działa), nic innego na "z" nie mam, a mimo to nic sie nie wyświetla.
0
@KamQiX Może po prostu inne mają odczucie bo więcej przegrywamy niż Real. No ale punkty to punkty.
0
@Jacu327 Bardziej chodzi mi o funkcjonowanie jako całość niż każdego piłkarza z osobna porównywać :D
0
Jaką formacje (obrona, pomoc, atak) uważacie w Barcelonie za najlepszą?
0
@Encore Kelner :D