0

Polecacie jakąś pizzerie w Warszawie? :D Prócz typowych "sieciówek"

0

@Kengo no trochę przekręciłem, fakt :D

0

@Kengo Wg mnie to co wkleiłeś jest takie sztuczne. Dziwne. Nie wiem.

0

@Kengo Jakoś ofensywnych zawodników (w mu) jest niesamowita. Miałem wrażenie, mówiłem o tym wcześniej gdy przegraliśmy z nimi na własnym stadionie, że próbują robić to czego chce Ole. I myślę, że to działa.
Ogólnie nie jest jakoś źle, ale "przegraliśmy w domu".. Meh :D

0

@Kengo Google to tłumaczyło? :D

9

@Piotr89Sand Boże święty, nie wrzucaj tu tego gówna, że jest "PODEJRZANY"
Podejrzanych są dziesiątki tysięcy, większość, duża większość nie ma tego dziadostwa.

0

@Gappeq no dobra, a ta bomba?

0

@MontelQ no chyba nie.

0

@ProMILs A w dupie, zapomnę okularów.. :D

0

@Odesseiron A, z tym proszeniem się to i bez tego dam radę.

0

Tak swoją drogą. Jak to wygląda z kwalifikacją wojskową i przyznaniem kategorii jeśli chodzi o wzrok?

Jak jestem ślepy jak kura i ledwo widzę te na samej górze to mogą mi "A" przyznać czy tak nie bardzo? Czy to bardzo zależy od lekarza?

1

@Ramos9248 jem kiedy jestem głodny, czasem to jedna kanapka w ciągu dnia, czasem nie mogę sie najeść :D

0

@patry295 Myślę że po 3 w nocy nie byłem w stanie tego wyłapać :D

1

Przychodzi powiadomienie z FlashScore "Hubert H. - Novak D. 3-2"
Ja takie "Łosz kurczaczki, wygrał z Djokovicem!" ... ale cóż :D Ważne, że wygrana. Trzymamy kciuki za chłopaka w następnym etapie

0

Cześć! Studiuje ktoś z Was matematykę na UŚ? Jak nie, to jakikolwiek inny kierunek? Proszę info na priv, czy w komentarzu!

2

@Witekk10 Ładny kupon, trzeba przyznać :D

3

Cześć! Studiuje ktoś z Was matematykę na UŚ? Jak nie, to jakikolwiek inny kierunek?

3

Gramy nudno, remis w połowie z jakąś Granadą.
#SetienOut

0

@Pilka_jest_okragla Każdy na to liczy, ale rzeczywistość póki co jest inna

0

Witajcie!
Wiem, że to tylko jest gdybanie, ale czemu nie :D
Krótka ankieta: Jako prezes Barcy co byś zrobił z Valverde?
https://forms.gle/PabHsa7ARGcN11Ye7
Z góry dzięki! Przyda sie!

0

@Piorun Oby nie.

0

@Colon nawet nie trzeba sie upierać, ale luz, nie miało na celu psuć rebusu :v

0

@Colon Jakby się uprzec to metronom nadaje tempo a nie rytm :D
Sory, jestem muzykiem :D

0

@Kettger ale w tym sezonie? Ogólnie? Czy jak?

0

@GeraltzKatalonii Tata czy syn?

0

@Walker aż z chęcią sam sie dowiem.

0

@Quanah_Parker Nie znam gościa szczerze, tylko ten filmik.
Coś głupiego odwalał?

0

@Quanah_Parker


Nie wiem na ile to jest fejk, ale pokazuje troche jak kamery działają :D

0

@Avada Kedavra Oferty znam, chodzi mi bardziej czy mają jakieś problemy techniczne, jakieś duże kursy, cokolwiek co przeszkadza na co dzień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?