Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecacie jakąś pizzerie w Warszawie? :D Prócz typowych "sieciówek"
0
@Kengo no trochę przekręciłem, fakt :D
0
@Kengo Wg mnie to co wkleiłeś jest takie sztuczne. Dziwne. Nie wiem.
0
@Kengo Jakoś ofensywnych zawodników (w mu) jest niesamowita. Miałem wrażenie, mówiłem o tym wcześniej gdy przegraliśmy z nimi na własnym stadionie, że próbują robić to czego chce Ole. I myślę, że to działa.
Ogólnie nie jest jakoś źle, ale "przegraliśmy w domu".. Meh :D
0
@Kengo Google to tłumaczyło? :D
9
@Piotr89Sand Boże święty, nie wrzucaj tu tego gówna, że jest "PODEJRZANY"
Podejrzanych są dziesiątki tysięcy, większość, duża większość nie ma tego dziadostwa.
0
@Gappeq no dobra, a ta bomba?
0
@MontelQ no chyba nie.
0
@ProMILs A w dupie, zapomnę okularów.. :D
0
@Odesseiron A, z tym proszeniem się to i bez tego dam radę.
0
Tak swoją drogą. Jak to wygląda z kwalifikacją wojskową i przyznaniem kategorii jeśli chodzi o wzrok?
Jak jestem ślepy jak kura i ledwo widzę te na samej górze to mogą mi "A" przyznać czy tak nie bardzo? Czy to bardzo zależy od lekarza?
1
@Ramos9248 jem kiedy jestem głodny, czasem to jedna kanapka w ciągu dnia, czasem nie mogę sie najeść :D
0
@patry295 Myślę że po 3 w nocy nie byłem w stanie tego wyłapać :D
1
Przychodzi powiadomienie z FlashScore "Hubert H. - Novak D. 3-2"
Ja takie "Łosz kurczaczki, wygrał z Djokovicem!" ... ale cóż :D Ważne, że wygrana. Trzymamy kciuki za chłopaka w następnym etapie
0
Cześć! Studiuje ktoś z Was matematykę na UŚ? Jak nie, to jakikolwiek inny kierunek? Proszę info na priv, czy w komentarzu!
2
@Witekk10 Ładny kupon, trzeba przyznać :D
3
Cześć! Studiuje ktoś z Was matematykę na UŚ? Jak nie, to jakikolwiek inny kierunek?
3
Gramy nudno, remis w połowie z jakąś Granadą.
#SetienOut
0
@Pilka_jest_okragla Każdy na to liczy, ale rzeczywistość póki co jest inna
0
Witajcie!
Wiem, że to tylko jest gdybanie, ale czemu nie :D
Krótka ankieta: Jako prezes Barcy co byś zrobił z Valverde?
https://forms.gle/PabHsa7ARGcN11Ye7
Z góry dzięki! Przyda sie!
0
@Piorun Oby nie.
1
@Odesseiron http://www.schronisko.slupsk.pl/CMS/
0
@Colon nawet nie trzeba sie upierać, ale luz, nie miało na celu psuć rebusu :v
0
@Colon Jakby się uprzec to metronom nadaje tempo a nie rytm :D
Sory, jestem muzykiem :D
0
@Kettger ale w tym sezonie? Ogólnie? Czy jak?
0
@GeraltzKatalonii Tata czy syn?
0
@Walker aż z chęcią sam sie dowiem.
0
@Quanah_Parker Nie znam gościa szczerze, tylko ten filmik.
Coś głupiego odwalał?
0
@Quanah_Parker
Nie wiem na ile to jest fejk, ale pokazuje troche jak kamery działają :D
0
@Avada Kedavra Oferty znam, chodzi mi bardziej czy mają jakieś problemy techniczne, jakieś duże kursy, cokolwiek co przeszkadza na co dzień.