Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pinasmeister Po 8 słowach myślałem, że to Błaszczykowski.
14
@Arkon Wow. Jeśli oficjalna strona Bundesligi stawia Lewego wyżej niż ich Gerda. Wow.
11
@kamil9040 My mamy największy wpływ. Mieliśmy. Nieco ponad miesiąc temu.
0
@Danger204 Gdybyś był w Ameryce to by latały.
5
@macio_944 Ale taka jest prawda. Jak były sondaże/pytania "Dlaczego na PiS? - Bo 500+"
"Dlaczego na KO? - Żeby nie PiS".
I tak w koło Macieju. Od kilkunastu lat.
0
@JohnA Z rozszerzenia 72%?
0
Goście z operonu chyba ćpali podczas pisania rozszerzenia z matmy.
Fatalny wynik będzie. A u was?
4
@krzychu1526 "chłop sie nie rozwija".
No tak, bo bycie na TVP to krok do tyłu jeśli chodzi o jego rozpoznawalność i finanse.
Tobie jego humor może nie pasować, jak wydać znacznej większości pasuje skoro ma taki zasięg. ;)
Masz prawo sie tym interesować, jak najbardziej. Wydawać własną opinię, spoko. Ale życzenie gościowi zejścia z kanału.. Jak mówię. Nie Twój target - nie oglądaj.
18
@krzychu1526 Czemu? Życzysz mu źle? Nie Interesujesz sie nim, nie podobają Ci sie jego materiały - nie oglądaj. Ale pozwól chłopakowi sie rozwijać.
0
@8Iniestazo8 ?
0
https://zapodaj.net/8d659505400d2.jpg.html
Czy ktoś z Was posiada ten zbiór zadań? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź i podesłanie dosłownie dwóch stron!
0
@Persyfl Na Narodowym nie jest taka zła akustyka jak sie mówi. Nie jest 1 klasy, ale źle nie jest.
0
@Colon Ostatnio u mnie podali rosół z płatkami owsianymi.
0
Już ten ETOTO nie spamuje tymi wiadomościami tak. Bana dostał?
0
@deyna2018 Wbijania w fotel aż tak bardzo nie odczuwasz. Bardziej "zapadanie sie" w nim, czy też unoszenie, zależnie od tego czy samolot sie unosi czy też opada.
Co do foteli, w najdłuższej trasie byłem chyba 3 godzinnej. Wiadomo, dupa trochę boli, ale to bardziej od ciągłego siedzenia niż od niewygodnych foteli. Do pierwszej klasy nie należą (Ryanairem leciałem), ale nie jest źle, na spokojnie da sie wytrzymać.
1
@deyna2018 Ja za każdym razem boje się pierwszych 5 minut lotu. Nie wiem czemu, jakiś taki stres i uścisk w żołądku. Potem bez problemu lecę, jedynie co jakiś czas trzeba sobie "ziewnąć" (tak, jak niektórzy gumę używają), aby ciśnienie w uszach zredukować. Ale mi przyjemnie się lata.
4
Podoba mi sie ta zmiana w Lidze Mistrzów na mecze o 19 i 21.
Zamiast kupować jednego 4-paka na 20:45, trzeba kupić dwa.
11
OFICJALNIE: Do Stanów bez wiz już od 11 listopada!
0
@youngsmiec Od przynajmniej roku nikt nie rozplywa sie na taktyką. Tylko najbardziej nieliczni i zaślepieni.
1
@TheNekro94 Korzystam z Chroma a reklamy bardzo rzadko mi sie pojawiają.
2
@Bykunn Albo grać na wyjeździe.
W zasadzie to to samo.
0
@kerouac Zbiera Pan naklejki? Mogę w nich zapłacić?
0
@badej60 Ile kosztuje? Już mnie irytują te reklamy.
8
@MarioVeB! Tylko, że z każdym spotkaniem sezon staje sie coraz ważniejszy. Zaraz wejdziemy w etap pucharów+liga, najważniejszy w sezonie (początek przyszłego roku). I co, wtedy myślisz, że Valverde wpuści młodych? No chyba nie.
3
Jak myślicie - ile lat minęło od legendarnego sezonu Błękitnych Stargard w Pucharze Polski? (Kiedy dotarli do półfinału)
3 lata..? Cztery?
Otóż mija właśnie 5 lat od tego sezonu. A pamiętam mecz z Lechem jak dziś. Jak ten czas zapierd..szybko idzie.
0
@Odesseiron Chociażby Polsat Sport Premium to też miejsce dostępne dla dzieci.
0
Spotkanie pomiędzy jakimi drużynami (niekoniecznie z tej samej ligi) określilibyście aktualnie jako hit?
Nie kierując sie sympatią, ale czysto sportowym aspektem.
2
@Chwytliwy Ah, okej. Myślałem że to jest podsumowanie wszystkich jedenastu, dlatego kompletnie nie zrozumiałem ;)
0
@Chwytliwy W jakim sensie strzelonych? Wszystkich jest więcej przecież.
0
Grzeją już u was?