1

@pinasmeister Po 8 słowach myślałem, że to Błaszczykowski.

14

@Arkon Wow. Jeśli oficjalna strona Bundesligi stawia Lewego wyżej niż ich Gerda. Wow.

11

@kamil9040 My mamy największy wpływ. Mieliśmy. Nieco ponad miesiąc temu.

0

@Danger204 Gdybyś był w Ameryce to by latały.

5

@macio_944 Ale taka jest prawda. Jak były sondaże/pytania "Dlaczego na PiS? - Bo 500+"
"Dlaczego na KO? - Żeby nie PiS".
I tak w koło Macieju. Od kilkunastu lat.

0

@JohnA Z rozszerzenia 72%?

0

Goście z operonu chyba ćpali podczas pisania rozszerzenia z matmy.
Fatalny wynik będzie. A u was?

4

@krzychu1526 "chłop sie nie rozwija".
No tak, bo bycie na TVP to krok do tyłu jeśli chodzi o jego rozpoznawalność i finanse.
Tobie jego humor może nie pasować, jak wydać znacznej większości pasuje skoro ma taki zasięg. ;)
Masz prawo sie tym interesować, jak najbardziej. Wydawać własną opinię, spoko. Ale życzenie gościowi zejścia z kanału.. Jak mówię. Nie Twój target - nie oglądaj.

18

@krzychu1526 Czemu? Życzysz mu źle? Nie Interesujesz sie nim, nie podobają Ci sie jego materiały - nie oglądaj. Ale pozwól chłopakowi sie rozwijać.

0

0

https://zapodaj.net/8d659505400d2.jpg.html

Czy ktoś z Was posiada ten zbiór zadań? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź i podesłanie dosłownie dwóch stron!

0

@Persyfl Na Narodowym nie jest taka zła akustyka jak sie mówi. Nie jest 1 klasy, ale źle nie jest.

0

@Colon Ostatnio u mnie podali rosół z płatkami owsianymi.

0

Już ten ETOTO nie spamuje tymi wiadomościami tak. Bana dostał?

0

@deyna2018 Wbijania w fotel aż tak bardzo nie odczuwasz. Bardziej "zapadanie sie" w nim, czy też unoszenie, zależnie od tego czy samolot sie unosi czy też opada.
Co do foteli, w najdłuższej trasie byłem chyba 3 godzinnej. Wiadomo, dupa trochę boli, ale to bardziej od ciągłego siedzenia niż od niewygodnych foteli. Do pierwszej klasy nie należą (Ryanairem leciałem), ale nie jest źle, na spokojnie da sie wytrzymać.

1

@deyna2018 Ja za każdym razem boje się pierwszych 5 minut lotu. Nie wiem czemu, jakiś taki stres i uścisk w żołądku. Potem bez problemu lecę, jedynie co jakiś czas trzeba sobie "ziewnąć" (tak, jak niektórzy gumę używają), aby ciśnienie w uszach zredukować. Ale mi przyjemnie się lata.

4

Podoba mi sie ta zmiana w Lidze Mistrzów na mecze o 19 i 21.

Zamiast kupować jednego 4-paka na 20:45, trzeba kupić dwa.

11

OFICJALNIE: Do Stanów bez wiz już od 11 listopada!

0

@youngsmiec Od przynajmniej roku nikt nie rozplywa sie na taktyką. Tylko najbardziej nieliczni i zaślepieni.

1

@TheNekro94 Korzystam z Chroma a reklamy bardzo rzadko mi sie pojawiają.

2

@Bykunn Albo grać na wyjeździe.
W zasadzie to to samo.

0

@kerouac Zbiera Pan naklejki? Mogę w nich zapłacić?

0

@badej60 Ile kosztuje? Już mnie irytują te reklamy.

8

@MarioVeB! Tylko, że z każdym spotkaniem sezon staje sie coraz ważniejszy. Zaraz wejdziemy w etap pucharów+liga, najważniejszy w sezonie (początek przyszłego roku). I co, wtedy myślisz, że Valverde wpuści młodych? No chyba nie.

3

Jak myślicie - ile lat minęło od legendarnego sezonu Błękitnych Stargard w Pucharze Polski? (Kiedy dotarli do półfinału)
3 lata..? Cztery?
Otóż mija właśnie 5 lat od tego sezonu. A pamiętam mecz z Lechem jak dziś. Jak ten czas zapierd..szybko idzie.

0

@Odesseiron Chociażby Polsat Sport Premium to też miejsce dostępne dla dzieci.

0

Spotkanie pomiędzy jakimi drużynami (niekoniecznie z tej samej ligi) określilibyście aktualnie jako hit?
Nie kierując sie sympatią, ale czysto sportowym aspektem.

2

@Chwytliwy Ah, okej. Myślałem że to jest podsumowanie wszystkich jedenastu, dlatego kompletnie nie zrozumiałem ;)

0

@Chwytliwy W jakim sensie strzelonych? Wszystkich jest więcej przecież.

0

Grzeją już u was?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?