0

@tbas Wśród młodych głosy na PiS, KO i Konfederacje wyłożyły sie prawie po równo. Nieznaczna przewaga pis.

0

@barcelonaLM Miał być o 23, potem 1.. Nie wiem czy iść spać czy nie :D

1

@Chakalaka Oh, pokłony dla Ciebie. Niesamowicie mnie dziś irytowało jak w telewizji mówili, że wynik poprawił się o 7%, czy coś podobnego. Żadne ku*wa 7% tylko 7 p. p.

3

@MacieG Na pewno Ty do mądrych nie należysz.
Pięćset złotych.

0

@Sabrina_spellman To rzeczywiście wzrost na niespotykaną skalę.

0

@Sabrina_spellman Żartujesz? Od 2008-2012 średnia to 3%

0

@Sabrina_spellman 2-3% inflacji to wzrost na niespotykaną skalę?

0

Dobra, po meczu, czyli wracamy do polityki.

0

@barcelonaLM Żyje w domu z gościem 40 letnim który mówi to samo.

0

@Jarema2000 Może być 0 punktów.

0

@Szicek10 Też nie mam Polsatu sport.

0

@michal26 Coś my sie ostatnio co chwila nie zgadzamy :D

1

@adambądkowski93 Jak to nie? Póki co jest bardzo dobrze.

1

@sewciu50 Głupota. Latarnik wyborczy i już mniej więcej wiesz.

5

@Tom0VeB Jeśli wojska amerykańskie by zostały przy granicy, nie sądzę aby doszło do poważniejszego konfliktu. A jeśli już uciekli, to po cholere kilka tygodni wcześniej kazali usunąć fortyfikacje Kurdów. Śmierdzi aż w Polsce.

1

@michal26 Nie uważam tak. Znaczy, owszem, jesteśmy jednym z najbardziej spokojny regionów, ale nie uważam aby wojska amerykańskie obecne w Polsce były powodem do obaw. Nie grozi nam wojna, nie w Europie. Napięta sytuacja jest na bliskim wschodzie, była w HongKongu, w Wenezueli.
Ale nie ma jakichkolwiek powodów do obaw w tej części świata.
Turcja i Kurdowie to skrajna sytuacja, napięta od lat. Do tego chory Erdogan, który jest bezwzględny.
Różnica między wojskami USA w Polsce i u Kurdów jest taka, że tam strzegli tych granic. U nas sobie stacjonują, po prostu.
Jedyne czego możemy sie obawiać to napływ terrorystów, osób powiązanych z IS, uchodźców których Erdogan chce wysłać do Europy.
Szczęście w nieszczęściu, że Polska nie jest krajem dla nich przychylnym, ale jednak ponad 3 miliony uchodźców i tysiące osób z IS to są powody do obaw.

0

@michal26 To, czyli co? Masz na myśli wojnę?

3

@matirix20 Zapewne chodzi mu O Turcję i Kurdów.

1

@jeyx77x Niestety.

0

Gdy całujecie sie z ciocią na święta to "na dwa" czy "na trzy"?

0

@Triv44 Hiszpania również zaraz oficjalnie.

0

@norbo80 Idziesz w ilość a nie jakość? Zdecydowanie wolałbym tą drugą opcje. Jeden, a bardzo dobrze.

0

@Ronin47 A warto samemu sie ich uczyć do matury? Czy jednak szlifować materiał z liceum?

0

Ktoś kto ogarnia całki i pisał maturę z matmy rozszerzonej.
Rzeczywiście jest tak, że z całkami o wiele łatwiej da się rozwiązać niektóre zadania?

4

@Adamski69 Gdyby to była jego 446 środa kiedy widzi sie z psychiatrą, to w sumie by wyszło.

0

@Mizander "White Barca" I ten napastnik. :D

0

@LloretDeMar Gdyby każdy miał choć trochę wstydu za to co robi to by panował pokój na świecie.

0

@Hushovt Turka? No napadli na Syrie w końcu, mało osób ich lubi. On łysy nie jest.

0

Czy będą bany za złamanie ciszy wyborczej? albo mi się wydaje, albo w regulaminie nie widzę takiego punktu.

1

Pierwsza gra w jaką macie zamiar zagrać na nowej generacji konsol, to...?
U mnie z pewnością będzie to TLoU 2. Niesamowicie jestem podekscytowany na tą grę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?