Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jordus100 właśnie będę musiał poszukać. Minus w tym, że ja w bursie mieszkam i na weekendy nie zawsze mogę..
0
@jordus100 Tak tak, rozumiem. Ale śmieszne to. Może w tym roku znów spróbuję.
0
@jordus100 Kuźwa, mi powiedzieli (nawet nie zapraszając na trening oglądowy) że nie mam szans abym ich doścignął, a to nie jest klub z ekstraklasy, 1 ligi, czy nawet drugiej xD
4
@jordus100 Po raz pierwszy dołączyłeś do klubu mając 16 lat?
0
@Wichurek Jednak 2:1 a 3:0 to różnica.
3
Ale trzeba przyznać - mecz genialny. Świetnie się oglądało.
0
@PJ1985 obrońcą*
0
@Rewolucja123 Dzisiaj będzie jakiś mecz jeszcze do obejrzenia?
0
https://zapodaj.net/f9b095f2f3cba.jpg.html
Cyfrowy Polsat i ich genialny system cpGO :D
2
@HansLanda Coutinho?
0
Poprosiłbym kogoś o link na priv, z którego będę przez telefon mógł oglądać!
2
@lucas/catalan To jest idiotyczne. Gdyby jeszcze jak w siatkówce - po "dogrywce" (5 secie). Ale nawet jak dostaniesz w dupe 100-10 to masz 1 punkt. Chore :D
0
@Robert_Kubica Dembele ma "już" 22 lata, jest tutaj trochę i czasem wnerwia jego zachowanie. Już nie chodzi o aspekt sportowy, ale nie stawianie sie na badania mimo wszystko może denerwować, tym bardziej przy jego szklankowatości.
*Nie odwołuje się do Neymara, tak wiem, on też ma dużo kontuzji, mówię TYLKO o Dembele*
1
@Striker Norway? Ponoć takie kraje właśnie jak Szwecja, Norwegia, Finlandia są jednymi z lepszych prognostyków. Prawda to?
0
@Lola120 Dziennikarz sportowy! ;)
0
@seneridex priv proszę
1
@xJLx To już nie jest kwestia wiary a pewien paradoks.
0
Jakie polecacie buty, gdzieś do 250 zł, tak aby były do szkoły, wygodne, żeby iść na miasto czy coś? Niekoniecznie zimowe.
0
@DonAndrzejos Jakiś sos?
13
@ricardo0705 No tak. Dziwne, że mając kadrę jedną z najlepszych na świecie wymagamy czegoś więcej niż nudnej i mozolnej gry.
0
Witajcie! Potrzebuje pomocy.. Kiedyś oglądałem taki film o młodym nauczycielu który (CHYBA!) był na zastępstwie. Nie dogadywał się z jednym z uczniów i umówił się z nim po szkole na bójke, żeby młody sie wyżył, on dał mu tam jakąś lekcje, bo młody chciał poderwać dziewczynę czy coś.
2
@barcanawieki Pozdrawiam z grupy VIP ;)
0
@cudak321 Niby sie wszyscy sie śmieją, ale lubię Maryle. Fajne ma piosenki.
0
Gdyby styl został taki, jaki cały czas ma Valverde, ale zdobylibyśmy tryplet, chcielibyście aby Valverde został?
3
@KamQiX Ale tak poważnie. Wszyscy sie śmieją, jaka żałosna reklama. Okej, ale o niej wszyscy mówią. Czy nie właśnie o to w reklamie chodzi? :D
0
@PatrychoO Niekoniecznie. Film jest tak zmontowany, że czasem nie wiedziałem czy to już retrospekcja czy to akcja która sie teraz dzieje. Do tego nudny jak cholera, niezrozumiały momentami.
0
@PatrychoO Dobra Była dla mnie końcówka. Reszta absolutnie mi nie podpasowała
0
@IronSanHybrid Niestety nawet tam zbyt drogie są.
0
Jaką polecacie restauracje w Warszawie? Coś, żeby dobrego zjeść z partnerką do 200 zł.
0
@Lebson26 Bez przesady. Mieliśmy Coutinho w poprzednim sezonie. Mamy jedną z najsilniejszych kadr na świecie, a Ty mówisz, że nie będziemy grać pięknie bez Messiego?