1

@jordus100 właśnie będę musiał poszukać. Minus w tym, że ja w bursie mieszkam i na weekendy nie zawsze mogę..

0

@jordus100 Tak tak, rozumiem. Ale śmieszne to. Może w tym roku znów spróbuję.

0

@jordus100 Kuźwa, mi powiedzieli (nawet nie zapraszając na trening oglądowy) że nie mam szans abym ich doścignął, a to nie jest klub z ekstraklasy, 1 ligi, czy nawet drugiej xD

4

@jordus100 Po raz pierwszy dołączyłeś do klubu mając 16 lat?

0

@Wichurek Jednak 2:1 a 3:0 to różnica.

3

Ale trzeba przyznać - mecz genialny. Świetnie się oglądało.

0

@PJ1985 obrońcą*

0

@Rewolucja123 Dzisiaj będzie jakiś mecz jeszcze do obejrzenia?

0

https://zapodaj.net/f9b095f2f3cba.jpg.html

Cyfrowy Polsat i ich genialny system cpGO :D

2

@HansLanda Coutinho?

0

Poprosiłbym kogoś o link na priv, z którego będę przez telefon mógł oglądać!

2

@lucas/catalan To jest idiotyczne. Gdyby jeszcze jak w siatkówce - po "dogrywce" (5 secie). Ale nawet jak dostaniesz w dupe 100-10 to masz 1 punkt. Chore :D

0

@Robert_Kubica Dembele ma "już" 22 lata, jest tutaj trochę i czasem wnerwia jego zachowanie. Już nie chodzi o aspekt sportowy, ale nie stawianie sie na badania mimo wszystko może denerwować, tym bardziej przy jego szklankowatości.
*Nie odwołuje się do Neymara, tak wiem, on też ma dużo kontuzji, mówię TYLKO o Dembele*

1

@Striker Norway? Ponoć takie kraje właśnie jak Szwecja, Norwegia, Finlandia są jednymi z lepszych prognostyków. Prawda to?

0

@Lola120 Dziennikarz sportowy! ;)

0

@seneridex priv proszę

1

@xJLx To już nie jest kwestia wiary a pewien paradoks.

0

Jakie polecacie buty, gdzieś do 250 zł, tak aby były do szkoły, wygodne, żeby iść na miasto czy coś? Niekoniecznie zimowe.

0

@DonAndrzejos Jakiś sos?

13

@ricardo0705 No tak. Dziwne, że mając kadrę jedną z najlepszych na świecie wymagamy czegoś więcej niż nudnej i mozolnej gry.

0

Witajcie! Potrzebuje pomocy.. Kiedyś oglądałem taki film o młodym nauczycielu który (CHYBA!) był na zastępstwie. Nie dogadywał się z jednym z uczniów i umówił się z nim po szkole na bójke, żeby młody sie wyżył, on dał mu tam jakąś lekcje, bo młody chciał poderwać dziewczynę czy coś.

2

@barcanawieki Pozdrawiam z grupy VIP ;)

0

@cudak321 Niby sie wszyscy sie śmieją, ale lubię Maryle. Fajne ma piosenki.

0

Gdyby styl został taki, jaki cały czas ma Valverde, ale zdobylibyśmy tryplet, chcielibyście aby Valverde został?

3

@KamQiX Ale tak poważnie. Wszyscy sie śmieją, jaka żałosna reklama. Okej, ale o niej wszyscy mówią. Czy nie właśnie o to w reklamie chodzi? :D

0

@PatrychoO Niekoniecznie. Film jest tak zmontowany, że czasem nie wiedziałem czy to już retrospekcja czy to akcja która sie teraz dzieje. Do tego nudny jak cholera, niezrozumiały momentami.

0

@PatrychoO Dobra Była dla mnie końcówka. Reszta absolutnie mi nie podpasowała

0

@IronSanHybrid Niestety nawet tam zbyt drogie są.

0

Jaką polecacie restauracje w Warszawie? Coś, żeby dobrego zjeść z partnerką do 200 zł.

0

@Lebson26 Bez przesady. Mieliśmy Coutinho w poprzednim sezonie. Mamy jedną z najsilniejszych kadr na świecie, a Ty mówisz, że nie będziemy grać pięknie bez Messiego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?