0

@Chwytliwy Dziś jest idealnie.

0

@Joe_Barbaro Zbiór pusty.

0



FcBarca.com w Piłkarzykach!

0

@snoopdegie To bardzo dużo zależy od dziewczyny. Moja (choć dwa, prawie trzy, lata starsza) zadowolona by była z wyjścia na koncert, spektakl. Inna by wyśmiała

3

@Denver Bilet na koncert, do teatru. Zostanie w pamięci, będzie zadowolona. :)

0

@Denver Dziewczyna Twoja?

7

"Gdyby Milik, gdyby Milik" Ku*wa, ja nie wiem czy wy poważnie, pewnie cześć z was TAK. serio? XD Gdybyśmy nie dali dupy to - prawdopodobnie - teraz my byśmy podnosili puchar. Ja pie*dole.

0

@viscajasiek XD Ty tak poważnie?

0

@Hasszz bo pieniądze wg mnie zostały źle spożytkowane.

0

@Hasszz XD A ja napisałem coś takiego? Napisałem, że jeśli będę chciał, to dam na nich, choćby zarabiali po milion miesięcznie. Bo mogę i chce. Stać mnie, a jaki cel przeznacze to już moja sprawa.

0

@Hasszz Dlaczego niby głupoty? :)

0

@kibic1899 "Powinna, ale nie zasłużyła"
To powinna, czy nie zasłużyła?

2

@Varkond Może zamiast narzekać na PiS i ogólnie polską polityke, cieszmy się, że nasz kraj istnieje, bo jeszcze 150 lat temu nie było Polski na mapach świata. :) 

4

@Hasszz Każdy przeznacza na to, co chce. Będę chciał przeznaczyć na Katedrę w Paryżu to ją tam przeznacze. Będę chciał na fcbarca.com, to tam przeznacze. 

0

@LuisSalvano No tak, bo żadna inna drużyna, w tym Barcelona, nie dochodziłaby swoich praw.

3

Jakie wiersze - polskich poetów - najbardziej lubicie? Są takie? Albo którego z polskich poetów najbardziej cenicie? Wymieńmy się ciekawymi wierszami!

0

@Mathew86 W ramach rozliczenia za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie*

4

Każdy narzeka na wygraną PiSu.. ciekawe skąd się wzięło to ok. 5 milionów głosów na nich xD

0

Gdybyście mogli wybrać trzech żyjących najlepszych polskich artystów, jacy to by byli?Bierzmy wszystko pod uwagę, tj. styl, głos, charakter. Na pewno u mnie w 5 byłaby Górniak i Maleńczuk (uwielbiam jego sposób bycia). Ale żeby wybrać trójkę, ciężko. 

7

The Last Of Us!

10

Muszą patrzeć na wszystkich. Francja kończy ligę 24 maja. Tydzień przerwy to stosunkowo niedużo na spokojne przygotowanie do finału LM. Gdyby PSG było w finale.
Nie ma ich, ale nie będą w środku sezonu zmieniać daty. Ludzie też mają swoje plany, specjalnie kupione bilety, wzięte urlopy.

0

Milan będzie od razu w fazie grupowej.

0

Do wszystkich nocnych marków! Czy korzystaliscie kiedyś z tabletek, herbat, płynów czy innych specyfików które REALNIE pomogły zmniejszyć stres? (Np. przed maturą, egzaminem na prawo jazdy, etc.)

4

Witajcie! Prosiłbym Was o wypełnienie ankiety, która nie powinna zająć wam dłużej niż 5 minut. Pytania są wszystkie zamknięte, także wystarczy kliknąć myszką!
Ankietę kieruję do uczniów szkół średnich ORAZ osób, które skończyły szkołę w ciągu ostatnich 5 lat (Zaznaczcie wtedy klasa maturalna)
Dotyczy ona zdrowia i aktywności fizycznej.
Przyda się do zaliczenia wfu :D

Z góry Wam dziękuję serdecznie. Miłego Dnia!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYQbldEsxcf2hd0O8Jw9rF4yzo3XVey3OoiO2ldklHmSJlmQ/viewform?usp=sf_link

0

Ktoś chętny do "sprawdzenia" ankiety, którą mam zamiar tutaj niedługo podesłać? :) Chodzi o przejrzenie, czy jest wszystko jasne, może niektóre pytania dziwne, nieprzejrzyste, zbędne. Proszę o priv!

PS. ankieta krótka, na 5 minut. Pytania zamknięte.

1

poprawiłem, dzięki ;)

0

Na jakiej pozycji - wg was - brakuje zawodników na klasę światową? Pomińmy tych wyjadaczy (po 30+ lat) albo ludzi co kiedyś byli bardzo dobrzy, a aktualnie są przeciętni. Czy jest taka pozycja?

Może PO?

*Mówię nie tylko o Barcelonie!*

5

"Przecież oni grali w Lidze Mistrzów w czerwcu! To tak dla tych, co narzekają, że w czerwcu muszą puchary grać"
Zniszczył :D

0

Niedobry.

1

Jeśli kogoś interesuje to właśnie na Eleven Sports 2 leci ćwierćfinał Ligi Mistrzów w piłkę ręczną
Grają nasi Kielczanie z PSG.
Po 20 minutach Vive Kielce wygrywa 10-8!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?