Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
EWK i kwota wypłaty to są już kwoty pomniejszone o podatek, obie.
0
Nie znam się, ale myślę, że po prostu nie da się tego inaczej, skoro usuwasz pliki cookies to chyba wszędzie się "odpamiętuje".. to raczej normalne. Chyba.
0
W regulaminie jest zapis, że dokładny opis zmian i rejestracji urządzeń jest opisany w serwisie.
0
I tylko przez zabezpieczenia uważasz, że ta aplikacja to dno? xD Poczekasz 14 dni i będziesz mieć. Zresztą mnie się jakoś, nawet nie wiem jak, udało oszukać aplikacje i mam 4 urządzenia. Gdzieś błąd był, także jakoś można próbować, choć nie mam pojęcia jak to zrobiłem.
1
Ktoś wysyłał tutaj kiedyś fejkowy, taki śmieszny mail z Kambodzy do Wisły Kraków. Kojarzycie, podeślecie? Z góry dzięki.
2
Ajax tak nisko? Wydaje mi się, że ciężko by nam sie z nimi grało.
0
Gol? Bardziej asysta bardzo efektowna
1
Jestem ciekaw jak na to płaskoziemcy zareagują.
8
160 minut opóźnienia pociągu? Czemu nie!
Jakiś dobry film by sie przydał żeby zabić ten czas, ale jeszcze brak słuchawek. No, ciężko.
54
Robert w 9 minut 5 goli. Jest lepszy.
3
Ajax tak od kilkunastu lat się "rozpada" :D
0
Tworzymy najlepszą - taktycznie - drużynę.
Np.
W czasie obrony: Filozofia Simeone
W czasie konstruowania akcji : Filozofia Guardioli
W czasie szybkiego ataku : Filozofia Mourinho (Z czasów Realu)
A wasza?
0
Tyle, że mi chodziło o to, że w trakcie meczu się zmienia, samo.
0
Gram właśnie w FIFE 19 demo na PS4. Miał może ktoś problem tutaj z ustawieniem formacji..?
To znaczy. Ustawiam przed meczem formacje 433 ofensywnie, włączam grę, normalnie jest. Patrzę po 20 minutach - wraca do domyślnej. W przerwie znowu zmieniam, na obrazku jest zmieniona, ale po jakichś 30 minutach znowu wraca. Tak w kółko. W każdym meczu.
Oczywiście mówcie tylko o demo, pełna wersja mnie za bardzo póki co nie interesuje.
4
Tak, czasem mam podobnie.
4
To akurat nie trafione.
3
W końcu widzę wiarę w Tobie! ;) Powodzenia.
0
Obrońcy boczni, I środkowi? Pomocnik defensywy i ofensywny? Też by było pierdzielenie.
3
Call of Duty, jedyne co mi aktualnie przychodzi do głowy
4
Więcej osób zobaczy, więcej zielonych
3
Polecam robić ankiety w dokumentach Google, wszystko zwarte. ;)
2
Co wy gadacie, że karny z dupy? Mane wykorzystał to, że ten wjeżdża wslizgiem, oczywista "jedenastka"
1
Jutro BREAK NEWS: Guardiola na konferencji po pytaniu o to, kto z dwójki Mourinho - Guardiola jest lepszy, uśmiechnął się oraz uniósł rękę w geście triumfu.
1
Z polskich liter to jest jeden z najkrótszych. Z polskich liter ze znakami diakrytycznymi - najdłuższy.
0
A Tottenham przypadkiem nie ma jeszcze matematyczne szans?
0
Bo Ajax jako pierwszy wywalczył.
0
Krajobraz brzydki :v
0
Ktoś coś czytał i wie o przebiegunowaniu magnetycznym Ziemi? Czeka nas niedługo zagłada, podobna do dżumy?
3
OFICJALNIE: Ukraina wprowadza stan wojenny.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika