0

EWK i kwota wypłaty to są już kwoty pomniejszone o podatek, obie.

0

Nie znam się, ale myślę, że po prostu nie da się tego inaczej, skoro usuwasz pliki cookies to chyba wszędzie się "odpamiętuje".. to raczej normalne. Chyba.

0

W regulaminie jest zapis, że dokładny opis zmian i rejestracji urządzeń jest opisany w serwisie.

0

I tylko przez zabezpieczenia uważasz, że ta aplikacja to dno? xD Poczekasz 14 dni i będziesz mieć. Zresztą mnie się jakoś, nawet nie wiem jak, udało oszukać aplikacje i mam 4 urządzenia. Gdzieś błąd był, także jakoś można próbować, choć nie mam pojęcia jak to zrobiłem.

1

Ktoś wysyłał tutaj kiedyś fejkowy, taki śmieszny mail z Kambodzy do Wisły Kraków. Kojarzycie, podeślecie? Z góry dzięki.

2

Ajax tak nisko? Wydaje mi się, że ciężko by nam sie z nimi grało.

0

Gol? Bardziej asysta bardzo efektowna

1

Jestem ciekaw jak na to płaskoziemcy zareagują.

8

160 minut opóźnienia pociągu? Czemu nie!
Jakiś dobry film by sie przydał żeby zabić ten czas, ale jeszcze brak słuchawek. No, ciężko.

54

Robert w 9 minut 5 goli. Jest lepszy.

3

Ajax tak od kilkunastu lat się "rozpada" :D

0

Tworzymy najlepszą - taktycznie - drużynę.
Np.
W czasie obrony: Filozofia Simeone
W czasie konstruowania akcji : Filozofia Guardioli
W czasie szybkiego ataku : Filozofia Mourinho (Z czasów Realu)
A wasza?

0

Tyle, że mi chodziło o to, że w trakcie meczu się zmienia, samo.

0

Gram właśnie w FIFE 19 demo na PS4. Miał może ktoś problem tutaj z ustawieniem formacji..?
To znaczy. Ustawiam przed meczem formacje 433 ofensywnie, włączam grę, normalnie jest. Patrzę po 20 minutach - wraca do domyślnej. W przerwie znowu zmieniam, na obrazku jest zmieniona, ale po jakichś 30 minutach znowu wraca. Tak w kółko. W każdym meczu.

Oczywiście mówcie tylko o demo, pełna wersja mnie za bardzo póki co nie interesuje.

4

Tak, czasem mam podobnie.

4

To akurat nie trafione.

3

W końcu widzę wiarę w Tobie! ;) Powodzenia.

0

Obrońcy boczni, I środkowi? Pomocnik defensywy i ofensywny? Też by było pierdzielenie.

3

Call of Duty, jedyne co mi aktualnie przychodzi do głowy

4

Więcej osób zobaczy, więcej zielonych

3

Polecam robić ankiety w dokumentach Google, wszystko zwarte. ;)

2

Co wy gadacie, że karny z dupy? Mane wykorzystał to, że ten wjeżdża wslizgiem, oczywista "jedenastka"

1

Jutro BREAK NEWS: Guardiola na konferencji po pytaniu o to, kto z dwójki Mourinho - Guardiola jest lepszy, uśmiechnął się oraz uniósł rękę w geście triumfu.

1

Z polskich liter to jest jeden z najkrótszych. Z polskich liter ze znakami diakrytycznymi - najdłuższy.

0

A Tottenham przypadkiem nie ma jeszcze matematyczne szans?

0

Bo Ajax jako pierwszy wywalczył.

0

Krajobraz brzydki :v

0

Ktoś coś czytał i wie o przebiegunowaniu magnetycznym Ziemi? Czeka nas niedługo zagłada, podobna do dżumy?

3

OFICJALNIE: Ukraina wprowadza stan wojenny.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?