Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może też dlatego że od 108 lat były te 3 literki.
0
Myślę, że chciał ją podnieść wysoko, tak aby wywalić byle gdzie, jak najdalej, najwyżej, na aut. Skończyło sie tak.. jak widzieliśmy.
0
już sobie poradziłem. Myślałem że to członkostwo to jakiś długi etap, a to 5 minut. Ale dzięki!
0
No i właśnie przegrali :D
0
Mówię tylko o Sevilli i Realu.
10
Dwa ostatnie mecze Sevilli
Z Leganes na wyjeździe 6:2
Z St. Liege u siebie 5:1
Dziękuję, dobranoc.
0
A można z Twojego członkostwa kupić jeszcze 2? :D
0
Czy ktoś z was posiada kartę City Handlowy? Odwdzięczę się skromną sumą. Nie, nie potrzebny mi żaden kod CVC, żadne imię ani nazwisko, ani ważność karty.
O co chodzi tłumacze na priv.
6
"Graliśmy przeciwko mocnej drużynie z wieloma młodymi zawodnikami. Oni wprowadzili do gry dużo ożywienia, intensywności oraz pressingu. Musieliśmy to uszanować i dorównać im mentalnością. Oczywiście, jestem zasmucony odpadnięciem. Nie przegraliśmy meczu, co jest dla nas ważne"
Tak brzmi cała wypowiedź, dla chętnych. Choć to kolejna kompromitująca wypowiedź, która The Special One może sobie doliczyć.
46
ter Stegen
Kimmich, Varane , Godin , Alba
Modric , De Bruyne , Coutinho
Mbappe , Salah , Messi
jeszcze 14 dni temu taką 11 dałeś. Szybko gusta zmieniłeś :D
4
Nawet jak Ci sie internet zawiesza, nie pytaj co 12 minut o to samo. To bezsensowny spam.
2
Pomijając cały VAR i sędziego, to nasza obrona to kryminał. Błędy podstawowe, brak jakiejkolwiek motoryki, sprawności. Musimy tą obronę poprawić, póki jest początek sezonu, bo potem będzie coraz ciężej.
2
Ba, nawet jak przegramy 2:3 to mamy szansę awansować.
0
takie rzeczy mam, nie pomyślałem aby wypisywać wszystko co posiadam w lodówce..
Dzięki!
3
Twórcze, nie powiem.
0
Mięso mielone i szpinak.. Co polecacie dobrego zrobić w takim połączeniu?
0
niepasujący opis.. nie było chociażby zleceniodawców..
0
dziękuję!
1
Dzięki!
0
La Ramblo, potrzebuje pomocy! Szukam takiej sytuacji z serialu, którego nazwy zapomniałem, gdzie gość mówi przez tam minute, dwie, że Boga nie ma (siedzą w jakimś kółku, ciemnym pomieszczeniu). Na koniec mówi coś w stylu "Powiedziałem to na głos?"
4
no i właśnie to jest ten mecz na otwartym kanale.
1
Jak dzisiaj grali Polacy w siatkówkę? Jak widzicie mistrzostwa świata?
0
Niesamowite. Dopłacić 10 zł. Przynajmniej ja tyle dopłacam. Nie jestem nowym klientem.
0
Że z Messim i Ronaldo może zasiadać przy jednym stole. Jednak dalej jest świadom że wiele może poprawić. Ludzie jak idioci przeczytają tytuł rodem z Onetu i potem "O Matko jak on może porównywać się do Meszsziego"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Stawiając na Holenderską drużynę siatkarską w trzech ostatnich meczach (wygranych przez nich), za złotówkę zdobylibyście 106 zł. Może czas na takie Gibraltary stawiać.
0
znacie jakieś ciekawe gierki na telefon, gdzie sie nie znudze po 20 minutach? Przede mną długie 6 godzin jazdy pociągiem, w dodatku bez słuchawek.
2
Myślę, że większość z nas ma taki swój cel w życiu, który chce osiągnąć. Jedni robią wszystko, aby do niego dążyć, drudzy zaś "Ah.. chciałbym zostać piłkarzem.. ale nie pójdę do klubu, nie chce mi sie". Myślę, że niezależnie od religii każdy ma jakiś taki cel, czy to zobaczenie Wielkiego Kanionu, spotkanie sie ze swoim idolem czy chociażby założenie szczęśliwej rodziny.
0
ile masz lat?
0
Jakie miałeś zakończenie? :D