0

obierz sobie za cel żeby w ogóle być na plus.

0

pod jakim stadionem znajdę ten sklep nike?

1

Skąd sie wzięło przekonanie wśród ludzi, że Szczecin leży nad morzem? Dużo osób tu chodzi nawet z ręcznikiem na plecach i założonymi klapkami z pytaniem, w którym kierunku plaża. To śmieszne.

1

Nie chce Cie straszyć, ale uczę się rok hiszpańskiego i na początku jest łatwy. Z czasem robi sie coraz trudniejszy.

2

Jak powiesz która to ta siostra, to masz lekarza pół darmo.

0

Gdy np. pogotowie ratunkowe jedzie na sygnale, do jakiejś osoby, albo nawet przewozi osobę już w karetce i jadą do szpitala, a będą uczestnikami kolizji, mają obowiązek zostać na miejscu czy mogą odjechać?

1

Po pierwszym pewnie bym sie zes*ał i już nie zasnął.

0

To co, Nawałka do Legii?

0

Przyjaciel... Niech będzie. Nie przyznawaj sie, jeszcze moja zauważy :p

0

Kolegą.. na fb mówisz co innego..

3

No to pograne.

0

Ja Grzesia Rasiaka.

4

Nowy tydzień zaczynamy od 38 stopni! Niestety, nie na dworzu, a w moim ciele. Tak chciałem sie wyżalić bo z rana nie ma do kogo. Zna ktoś domowe sposoby na zbicie temperatury i wyleczenie, prócz czosnku, imbiru (takie już znam)? Z góry dzięki.

7

Jeśli małe dzieci, nie byłbym taki pewien czy nie wstaniesz o 5 :p

3

No tak, bo Przecież co druga osoba tutaj wstaje o 4 do pracy.

8

O wiele trudniej jest wstać o 5 niż wytrzymać do 5

0

Czy technik dietetyk = technik żywienia i usług gastronomicznych?

0

Żeby wyprowadzić ludzi z błędu wynikającego z ich niewiedzy bądź idiotyzmu

0

Masz prawo otworzyć, ale kurier nie musi czekać aż Ty sobie go podłączysz.

0

Czy 16 stopni wystarczy aby - z mokrymi włosami - zachorować? :v Tak tylko pytam.

0

No, śmieszne że trzeba ich wszystkich do zastąpienia Neymara :v

7

Wytłumaczy mi ktoś na czym polega to losowanie? Co to za numerki teraz?

2

Ja mam tak, że mogę wpierdzielac jedzenia tłustego, kalorycznego codzień, jeść strasznie dużo, a nie przytyć ani trochę.

1

Nie wiem jak będzie w Twoim, ale w moim, mate 9, wejdź do aparatu, przesuń palcem w lewo (z prawej do lewej), I tam masz taki przycisk gdzie trzeba odkliknąć

0

nie dokładnie o to mi chodziło, ale dzięki!
To jest nie tak jak na zdjęciu na Wikipedii, ale dosłownie taka dziura na 3, 4 metry, nie daleko przed, a czasem nawet na scenie.

0

LA Ramblo, potrzebuję szybko Waszej pomocy! Jak sie "profesjonalnie" nazywa ta dziura, w której siedzi orkiestra w np. teatrze? To ma jakąś nazwę..

1

Liga mistrzów przynajmniej na 3 lata w Polsacie.C+ i Eleven dzielą LA Ligę, po 5 meczów do wyboru każdy.

0

Będą do Ciebie dzwonić z ofertą niedługo, spokojnie.

1

Szczerze, to jeśli Isco, Asensio utrzymają równy poziom na przestrzeni całego sezonu, a Bale nie będzie kontuzjowany to Real może mieć genialny skład. Isco nie raz pokazywał że to, że gra w Realu to nie przypadek. Pomoc mają bardzo dobrą. Wiadomo, to tylko gdybanie, ale można o tym porozmawiać.

2

Podobnie jest z Griezzmanem. Śmieszni są tu ludzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?