Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
obierz sobie za cel żeby w ogóle być na plus.
0
pod jakim stadionem znajdę ten sklep nike?
1
Skąd sie wzięło przekonanie wśród ludzi, że Szczecin leży nad morzem? Dużo osób tu chodzi nawet z ręcznikiem na plecach i założonymi klapkami z pytaniem, w którym kierunku plaża. To śmieszne.
1
Nie chce Cie straszyć, ale uczę się rok hiszpańskiego i na początku jest łatwy. Z czasem robi sie coraz trudniejszy.
2
Jak powiesz która to ta siostra, to masz lekarza pół darmo.
0
Gdy np. pogotowie ratunkowe jedzie na sygnale, do jakiejś osoby, albo nawet przewozi osobę już w karetce i jadą do szpitala, a będą uczestnikami kolizji, mają obowiązek zostać na miejscu czy mogą odjechać?
1
Po pierwszym pewnie bym sie zes*ał i już nie zasnął.
0
To co, Nawałka do Legii?
0
Przyjaciel... Niech będzie. Nie przyznawaj sie, jeszcze moja zauważy :p
0
Kolegą.. na fb mówisz co innego..
3
No to pograne.
0
Ja Grzesia Rasiaka.
4
Nowy tydzień zaczynamy od 38 stopni! Niestety, nie na dworzu, a w moim ciele. Tak chciałem sie wyżalić bo z rana nie ma do kogo. Zna ktoś domowe sposoby na zbicie temperatury i wyleczenie, prócz czosnku, imbiru (takie już znam)? Z góry dzięki.
7
Jeśli małe dzieci, nie byłbym taki pewien czy nie wstaniesz o 5 :p
3
No tak, bo Przecież co druga osoba tutaj wstaje o 4 do pracy.
8
O wiele trudniej jest wstać o 5 niż wytrzymać do 5
0
Czy technik dietetyk = technik żywienia i usług gastronomicznych?
0
Żeby wyprowadzić ludzi z błędu wynikającego z ich niewiedzy bądź idiotyzmu
0
Masz prawo otworzyć, ale kurier nie musi czekać aż Ty sobie go podłączysz.
0
Czy 16 stopni wystarczy aby - z mokrymi włosami - zachorować? :v Tak tylko pytam.
0
No, śmieszne że trzeba ich wszystkich do zastąpienia Neymara :v
7
Wytłumaczy mi ktoś na czym polega to losowanie? Co to za numerki teraz?
2
Ja mam tak, że mogę wpierdzielac jedzenia tłustego, kalorycznego codzień, jeść strasznie dużo, a nie przytyć ani trochę.
1
Nie wiem jak będzie w Twoim, ale w moim, mate 9, wejdź do aparatu, przesuń palcem w lewo (z prawej do lewej), I tam masz taki przycisk gdzie trzeba odkliknąć
0
nie dokładnie o to mi chodziło, ale dzięki!
To jest nie tak jak na zdjęciu na Wikipedii, ale dosłownie taka dziura na 3, 4 metry, nie daleko przed, a czasem nawet na scenie.
0
LA Ramblo, potrzebuję szybko Waszej pomocy! Jak sie "profesjonalnie" nazywa ta dziura, w której siedzi orkiestra w np. teatrze? To ma jakąś nazwę..
1
Liga mistrzów przynajmniej na 3 lata w Polsacie.C+ i Eleven dzielą LA Ligę, po 5 meczów do wyboru każdy.
0
Będą do Ciebie dzwonić z ofertą niedługo, spokojnie.
1
Szczerze, to jeśli Isco, Asensio utrzymają równy poziom na przestrzeni całego sezonu, a Bale nie będzie kontuzjowany to Real może mieć genialny skład. Isco nie raz pokazywał że to, że gra w Realu to nie przypadek. Pomoc mają bardzo dobrą. Wiadomo, to tylko gdybanie, ale można o tym porozmawiać.
2
Podobnie jest z Griezzmanem. Śmieszni są tu ludzie.