Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ten dubbing nie jest dramatyczny ani żenujący. Jest naprawdę dobry. Nie świetny ale dobry.
0
W zasadzie jeśli chodzi o wiek to bez sensu. Bardziej bym dał warunek "Kierowca musi posiadać prawo jazdy minimum 3 lata". Bardziej logiczne.. chyba.
0
Wiecie może, czy istnieje jakiś tor w Polsce - coś jak F1 - podczas którego można wynająć i samochód podobny jak na Formule, ew. przyjechać ze swoim, I sobie pojeździć? Nie chodzi mi o tor gokartowy, ale coś na wzór tego tyle że o wiele większe. Takie typowo pod wynajęcia.
0
Zawsze jest tak? Bo jeśli czasem to nie zdziwiłbym sie gdyby komuś sie nudziło w taką pogodę
3
To tutaj sie chyba kończy internet. Rozwaliło mnie to.
0
TVP 1 :D
6
Komu już dzisiaj brakuje świetnej Europejskiej piłki, ekscytujących meczów i wielu bramek, już za godzinę Legia podejmie mistrza Irlandii!
0
Jeśli chodzi o życie towarzyskie, bardziej nowoczesne, dla studentów.. Wybieraj Gdynie. Jak coś priv.
0
Niemcy nie byli zasluzeni? No tak, Argentyna grała najpiękniejszą piłkę na całych mistrzostwach.
0
A nie jest?
0
Ręka w dół leciała, do piłki.
0
Piłka przeleciała by dalej gdyby nie Reka, kompletnie ją Zatrzymał
1
Oczywiście że powinien być karny.
1
Ja tam za Francją. Niech wygrają, jazda z Jugolami.
17
Ludzie, ku*wa. Sędzia nie miał prawa użyć VAR-u.
Są tylko cztery przypadki, w których sędzia może skorzystać z wideoweryfikacji
1. Gol (uznanie lub nie uznanie strzelonej bramki)
2. Rzut karny (należy się czy nie)
3. Czerwona kartka (mowa jednak o bezpośredniej czerwonej kartce, czerwona w wyniku dwóch żółtych nie może być sprawdzona)
4. Kiedy ukarany kartką został niewłaściwy zawodnik
[Sport.pl]
2
Ludzie, wystarczy zadzwonić do Polsatu i sie spytać, będziesz miał informacje z pierwszej ręki.
0
Spakuj swoje noże i opuść program Top Chef.
0
MŚ 2022 w Katarze od 21 listopada do 18 grudnia!
0
"AS"
9
Niech te mistrzostwa sie skończą i sezon zacznie, bo zbankrutuje. Będzie trzeba od sierpnia zacząć odrabiać.
2
Czy Chorwaci wytrzymają ewentualną, trzecią dogrywke? Fizycznie mogą być wykończeni. Na 3 miejsce/finał tym bardziej.
0
XD
0
CR ma 38 meczów mniej.
0
Nie chodzi mi o wartość medalu, ale o samą świadomość. Przegrać w finale to jednak może boleć. Wygrać o 3, myślę, że to lepsze uczucie.
0
Wolałbym wygrac mecz o 3 niż przegrać w finale.
0
Był jakiś strzał w poprzeczkę albo słupek?
0
hej hej, ale 60 zł za miesiąc, razem z pakietem telewizyjnym. Cały dostęp tylko do ligi mistrzów na ipli to 360zl
0
Będziesz chciał to śpiewać, potrzebować wsparcia muzycznego, to pisz.
0
Ja tam Ruskim kibicuje :/
5
9 sezonów grając mecz za meczem. Dla 23-latka to akurat.