5

Ten dubbing nie jest dramatyczny ani żenujący. Jest naprawdę dobry. Nie świetny ale dobry.

0

W zasadzie jeśli chodzi o wiek to bez sensu. Bardziej bym dał warunek "Kierowca musi posiadać prawo jazdy minimum 3 lata". Bardziej logiczne.. chyba.

0

Wiecie może, czy istnieje jakiś tor w Polsce - coś jak F1 - podczas którego można wynająć i samochód podobny jak na Formule, ew. przyjechać ze swoim, I sobie pojeździć? Nie chodzi mi o tor gokartowy, ale coś na wzór tego tyle że o wiele większe. Takie typowo pod wynajęcia.

0

Zawsze jest tak? Bo jeśli czasem to nie zdziwiłbym sie gdyby komuś sie nudziło w taką pogodę

3


To tutaj sie chyba kończy internet. Rozwaliło mnie to.

0

TVP 1 :D

6

Komu już dzisiaj brakuje świetnej Europejskiej piłki, ekscytujących meczów i wielu bramek, już za godzinę Legia podejmie mistrza Irlandii!

0

Jeśli chodzi o życie towarzyskie, bardziej nowoczesne, dla studentów.. Wybieraj Gdynie. Jak coś priv.

0

Niemcy nie byli zasluzeni? No tak, Argentyna grała najpiękniejszą piłkę na całych mistrzostwach.

0

A nie jest?

0

Ręka w dół leciała, do piłki.

0

Piłka przeleciała by dalej gdyby nie Reka, kompletnie ją Zatrzymał

1

Oczywiście że powinien być karny.

1

Ja tam za Francją. Niech wygrają, jazda z Jugolami.

17

Ludzie, ku*wa. Sędzia nie miał prawa użyć VAR-u.
Są tylko cztery przypadki, w których sędzia może skorzystać z wideoweryfikacji

1. Gol (uznanie lub nie uznanie strzelonej bramki)

2. Rzut karny (należy się czy nie)

3. Czerwona kartka (mowa jednak o bezpośredniej czerwonej kartce, czerwona w wyniku dwóch żółtych nie może być sprawdzona)

4. Kiedy ukarany kartką został niewłaściwy zawodnik
[Sport.pl]

2

Ludzie, wystarczy zadzwonić do Polsatu i sie spytać, będziesz miał informacje z pierwszej ręki.

0

Spakuj swoje noże i opuść program Top Chef.

0

MŚ 2022 w Katarze od 21 listopada do 18 grudnia!

0

"AS"

9

Niech te mistrzostwa sie skończą i sezon zacznie, bo zbankrutuje. Będzie trzeba od sierpnia zacząć odrabiać.

2

Czy Chorwaci wytrzymają ewentualną, trzecią dogrywke? Fizycznie mogą być wykończeni. Na 3 miejsce/finał tym bardziej.

0

XD

0

CR ma 38 meczów mniej.

0

Nie chodzi mi o wartość medalu, ale o samą świadomość. Przegrać w finale to jednak może boleć. Wygrać o 3, myślę, że to lepsze uczucie.

0

Wolałbym wygrac mecz o 3 niż przegrać w finale.

0

Był jakiś strzał w poprzeczkę albo słupek?

0

hej hej, ale 60 zł za miesiąc, razem z pakietem telewizyjnym. Cały dostęp tylko do ligi mistrzów na ipli to 360zl

0

Będziesz chciał to śpiewać, potrzebować wsparcia muzycznego, to pisz.

0

Ja tam Ruskim kibicuje :/

5

9 sezonów grając mecz za meczem. Dla 23-latka to akurat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?