Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki Lidze Narodów mogliśmy mieć lepsze rozstawienie do Mistrzostw Europy.
0
Lofoten to nie wyspa, to archipelag na Morzu Norweskim. Wyspa na której leży to boisko nazywa się Hellandsøya i jest ona w archipelagu Lofoty.
Niemniej, ciekawie musi sie tam grać.
0
Jako dzieciak myślałem, że literki "FC" w FC Barcelona są od "Fan Club". A wy, jakie mieliście głupio-śmieszne przekonania?
0
No właśnie pytam. Z jedną osobą spotkałem sie z opinią, że dla niego za duży, niewygodnie sie ogląda. Dlatego chcę posłuchać większej liczby osób.
2
Był ktoś na jakimkolwiek meczu w kinie? Jak sie ogląda? Wygoda, czy przesada? Robi wrażenie?
0
Oczywiście, że tak. I tak bym obejrzał na kanapie w domu, więc czemu by nie skorzystać.
0
Oho, odezwał sie dorosły xD Czy ja napisałem że mamy rozpaczac ze zdobycia ligi? Cieszyłem się z dubletu w poprzednim sezonie i jeśli będzie to samo w tym, również będę sie cieszyć.
0
To inaczej. Że dobrze graliśmy.
0
Wiecie co jest najgorsze? Że jeśli wygramy ligę, to nie dzięki temu, że byliśmy najlepsi. Tylko dlatego, że inni popełniali jeszcze większe błędy.
0
To jest niemożliwe. Co dobę musielibyśmy scinac paznokcie, bo uniemożliwiałyby nam codzienne życie.
0
Jeszcze pamiętam jak w notatniku trzeba było coś zmieniać, jakieś tam 1 na 0 przestawić. Zbyt dużo tego by wymieniać.
1
Od kiedy pamiętam, zawsze były problemy na pc. Grałem w FIFE 12, był problem. W FIFE 14, był problem. Olewają trochę graczy komputerowych.
20
Ale ja tylko zacytowałem Sapkowskiego w przeciągu dwóch lat. Nie dałem żadnej opinii. Więc o co Ci chodzi? A tak naprawdę nikt z nas nie wie, jak wygląda cała sprawa. A z naszego punktu widzenia, póki co wygląda to conajmniej śmiesznie.
17
Sapkowski w 2016: "Nie bawię się w jakieś maczadajki czy coś takiego. Umowa z CD Projektem.. bo ja mam z nimi 4 umowy. I robią to absolutnie legalnie i są w prawie, I wcale nie muszą mi niczego płacić. Umowa jednak była zawarta. Dlatego nie może mi być żal czegoś, czego no.. praktycznie nie mam, dla mnie jest niedostępne. Ja nie zrobiłem gry, nie mam wizerunku, nie mam z czego robić gadżetów. I robić nie będę.(..)"
Sapkowski w 2018: "Należy mi się 60 milionów"
0
Z tym przesadzili, miejmy nadzieję, że nie będziemy tego żałować jak z Elevenem (po roku? czy tam dwóch, podzielili prawa)
0
Chcą aby sie spłaciło, to oczywiste. Zgadzam się, że wymuszenie podpisania umowy na 3 lata to jest jednak trochę przesada, ale absolutnie rozumiem dopłatę.
2
O czym Ty mówisz? Są normalne pakiety już z LM i nawet Eleven. Za 60 zł. Jeśli masz pełny pakiet (HBO i tak dalej), to aktualni posiadacze umów nic nie dopłacają. Przynajmniej tak jest w większości przypadków. Ja mam chyba trzeci największy i dopłaciłem 10 zł. To normalne. Nowe kanały - dopłata. Chyba nie myślałeś że dadzą za darmo?
0
To chyba normalne, że musisz zapłacić za dostęp do niej. Zresztą, jeśli wykupisz "normalną" LM to młodzieżową też masz. Na pewno jest tak w wielu krajach.
0
Ja dopłacałem zaledwie 10 zł. Umowa na 3 lata.
2
Taki zakład to głupota, a nie ryzyko.
2
Nie ma szans.
0
Kurde chyba sobie kupię przenośny piecyk i rozpale u siebie :D
0
Wie ktoś może od kiedy mniej więcej zaczynają grzać? Jest tak ku2 zimno, w szkołach również.
27
Nowakowski: "(..) Potem zaczęli nam sie podkładać.. i wygraliśmy" :D
1
Jest tu jakiś geniusz, który mi pomoże? Potrzebuję skonwertować muzykę z płyty (.cda) do najlepiej mp3. Pierwsze z trzech jakichś wyguglowanych aplikacji nie pomagają. Jakiś dobry sposób?
0
Tak, wiem, to pytanie pewnie przeplatało się tutaj już kilka razy, jednak ja sam nie widziałem, a chciałbym posłuchać opinii ludzi. Tak więc.. Ktoś z was był już na filmie "Kler"? Jak go oceniacie?
14
Chwalimy chłopaków.. ale jaką pracę wykonał nasz trener to jest niepojęte. Kto by jeszcze kilka miesięcy temu pomyślał, że będziemy bronić medalu mistrzostw świata.
0
słabo? Jest tego pełno. Tak, na mobilne.
13
A sklamal, mówiąc, że Barca bez Messiego grać nie umie? Albo że powinien grać?
0
Co ma w sobie większy procent wody.. Winogrono, czy arbuz?