1

Ktoś z was czytał może mitologie Nordycką?

0

@kkbarca Wiesz, tutaj ludzie już mieli ulgę gdy Pique wstawił zdjęcie "se queda" ;)

0

@MARCEPAN05 A w takie jak Wiedźmin, CP2077 będziesz chciał grać na nim?

0

@NeroTFP Generalnie to młode Amerykanki rozwalają każdego na swojej drodze. Wygrane po 60, 50 punktów co mecz.

0

właśnie wyjrzałem przez okno.. matko. Jak jasno już jest. A mamy 3.

1

@Wilczeq Żebym chociaż był lepszy od Smudy.

0

4-0 w dupe w pierwszej połowie.
5-5 na koniec spotkania.
Taki comeback zrobiłem(Barca) w fifie online. Chociaż tutaj w drugą stronę.

20

@AdrianGajewski2005 Neymar ma wrócić na ławkę? XD

0

@Triv44 W takim razie życzę więcej uśmiechu i dobrej nocy! ;)

0

@Triv44 Przecież można się domyślić. PSG (..) Raiola finaliser de Ligt - wystarczy choć trochę pomyśleć, że Raiola zamierza sfinalizować transfer de Ligta. Le Barcelona 7m€ + Bonus, PSG 10m€+ Bonus.
Tego chyba już nie trzeba tłumaczyć.

1

@matirix20 Choć*
Błagam. Te dwa słowa trzeba odróżniać.

0

@krzychu1526 9-0 :D

0

"Za słabi na Ligę Mistrzów, za dobrzy na Ligę Europy"
Jaki klub byście opisali tymi słowami?

6

@Janiama dlatego Austria wygrała dziś 4-1

0

Koniec eliminacji i zaraz Copa America.
Świetnie, przynajmniej nie będzie przerwy od piłki.

0

@norbi77 A wygibasy bramkarzy? Taniec Dudka? Mają stać w miejscu i tyle.

1

@macio_944 Jak one sie nazywają?

1

Witam was!
Jest sprawa. Do końca października mam przygotować pewien spektakl (trochę w stylu musicalu). Coś, co będzie można przedstawić ciekawie. I.. zastanawiam się nad dwoma.
Mitologia Nordycka
lub
Jakaś część z historii Polski (biografia konkretnej osoby, albo np. tylko temat rozbiorow, czy odzyskiwania niepodległości)
Nie może to zanudzic. Co byście wybrali? Albo może macie inne pomysły? Tematyka absolutnie DOWOLNA.

6

@Mns21 Lepsze to niż mecze towarzyskie. Przynajmniej gra sie o coś.

16

@michal26 Każdy zna przepisy, trzeba było stać na linii.

1

Kto może - niech pomoże! Ankieta co prawda dotyczy szkoły, ale jak ktoś już dawno za sobą ma szkolne wspomnienia i tak proszę o wypełnienie! Z góry Dziękuje Wam!
https://forms.gle/NotAuPka1HHcQaX5A

0

Co prócz kurczaka (Stripsy, Hot wingsy, etc.) polecacie z menu KFC?
Jak chodzę to tylko skrzydełka jem. Warto by było następnym razem czegoś innego spróbować.

Nie musicie pisać, że śmieciowe jedzenie, najlepiej to nic stamtąd i samemu w domu. Niepotrzebne takie komentarze.

19

@AdrianGajewski2005 Chyba tylko Ty.

1

@ksobi Od 2015 do października 2017 wygrali na swoim stadionie 3 RAZY.
Jakich rywali mieli w ostatnich meczach? Liechtenstein, Gibraltar, Armenia, Norwegia. Nie przesadzajmy.

0

Że my musimy do 94 minuty drżeć o wynik z Macedonią Północną..
"Przetrwać".. Ku*wa no.

1

@Michael_20 To jest tak idiotyczna teza, że aż szkoda czasu ją obalać.

0

@chudym Interia.

0

@EL_Pi Dlatego na nich nawet nie liczę i próbuje wziąć sprawy w "swoje ręce"

0

Czy ktoś zna sie tutaj na włamaniach na konta stron typu Interia.pl?
Mówię poważnie. Straciłem konto z cholernie ważnymi danymi, a numerem odzyskującym jest numer ani mój, rodziny, znajomych, drugiej połówki. Tak więc tak, jestem pewien że to było włamanie.
Nic za darmo. ;)

0

@Chwytliwy Dziś jest idealnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?