Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ktoś z was czytał może mitologie Nordycką?
0
@kkbarca Wiesz, tutaj ludzie już mieli ulgę gdy Pique wstawił zdjęcie "se queda" ;)
0
@MARCEPAN05 A w takie jak Wiedźmin, CP2077 będziesz chciał grać na nim?
0
@NeroTFP Generalnie to młode Amerykanki rozwalają każdego na swojej drodze. Wygrane po 60, 50 punktów co mecz.
0
właśnie wyjrzałem przez okno.. matko. Jak jasno już jest. A mamy 3.
1
@Wilczeq Żebym chociaż był lepszy od Smudy.
0
4-0 w dupe w pierwszej połowie.
5-5 na koniec spotkania.
Taki comeback zrobiłem(Barca) w fifie online. Chociaż tutaj w drugą stronę.
20
@AdrianGajewski2005 Neymar ma wrócić na ławkę? XD
0
@Triv44 W takim razie życzę więcej uśmiechu i dobrej nocy! ;)
0
@Triv44 Przecież można się domyślić. PSG (..) Raiola finaliser de Ligt - wystarczy choć trochę pomyśleć, że Raiola zamierza sfinalizować transfer de Ligta. Le Barcelona 7m€ + Bonus, PSG 10m€+ Bonus.
Tego chyba już nie trzeba tłumaczyć.
1
@matirix20 Choć*
Błagam. Te dwa słowa trzeba odróżniać.
0
@krzychu1526 9-0 :D
0
"Za słabi na Ligę Mistrzów, za dobrzy na Ligę Europy"
Jaki klub byście opisali tymi słowami?
6
@Janiama dlatego Austria wygrała dziś 4-1
0
Koniec eliminacji i zaraz Copa America.
Świetnie, przynajmniej nie będzie przerwy od piłki.
0
@norbi77 A wygibasy bramkarzy? Taniec Dudka? Mają stać w miejscu i tyle.
1
@macio_944 Jak one sie nazywają?
1
Witam was!
Jest sprawa. Do końca października mam przygotować pewien spektakl (trochę w stylu musicalu). Coś, co będzie można przedstawić ciekawie. I.. zastanawiam się nad dwoma.
Mitologia Nordycka
lub
Jakaś część z historii Polski (biografia konkretnej osoby, albo np. tylko temat rozbiorow, czy odzyskiwania niepodległości)
Nie może to zanudzic. Co byście wybrali? Albo może macie inne pomysły? Tematyka absolutnie DOWOLNA.
6
@Mns21 Lepsze to niż mecze towarzyskie. Przynajmniej gra sie o coś.
16
@michal26 Każdy zna przepisy, trzeba było stać na linii.
1
Kto może - niech pomoże! Ankieta co prawda dotyczy szkoły, ale jak ktoś już dawno za sobą ma szkolne wspomnienia i tak proszę o wypełnienie! Z góry Dziękuje Wam!
https://forms.gle/NotAuPka1HHcQaX5A
0
Co prócz kurczaka (Stripsy, Hot wingsy, etc.) polecacie z menu KFC?
Jak chodzę to tylko skrzydełka jem. Warto by było następnym razem czegoś innego spróbować.
Nie musicie pisać, że śmieciowe jedzenie, najlepiej to nic stamtąd i samemu w domu. Niepotrzebne takie komentarze.
19
@AdrianGajewski2005 Chyba tylko Ty.
1
@ksobi Od 2015 do października 2017 wygrali na swoim stadionie 3 RAZY.
Jakich rywali mieli w ostatnich meczach? Liechtenstein, Gibraltar, Armenia, Norwegia. Nie przesadzajmy.
0
Że my musimy do 94 minuty drżeć o wynik z Macedonią Północną..
"Przetrwać".. Ku*wa no.
1
@Michael_20 To jest tak idiotyczna teza, że aż szkoda czasu ją obalać.
0
@chudym Interia.
0
@EL_Pi Dlatego na nich nawet nie liczę i próbuje wziąć sprawy w "swoje ręce"
0
Czy ktoś zna sie tutaj na włamaniach na konta stron typu Interia.pl?
Mówię poważnie. Straciłem konto z cholernie ważnymi danymi, a numerem odzyskującym jest numer ani mój, rodziny, znajomych, drugiej połówki. Tak więc tak, jestem pewien że to było włamanie.
Nic za darmo. ;)
0
@Chwytliwy Dziś jest idealnie.