0

@Lebson26 Bez przesady. Mieliśmy Coutinho w poprzednim sezonie. Mamy jedną z najsilniejszych kadr na świecie, a Ty mówisz, że nie będziemy grać pięknie bez Messiego?

0

@bartoszekkk Dobry, dosyć młody piłkarz, napastnik. Myślisz, że będzie chciał przyjść do cholernie ciasnej kadry (jeśli chodzi o atak) Barcelony? Gdzie nie będzie miał pierwszego składu? Gdzie go wciśniemy? Chyba, że zrobimy jak z Malcomem.

0

@Lebson26 Tu nie chodzi o świeżość, ludzie przede wszystkim chcą widzieć pomysł. Zaczynamy 3 sezon z Valverde na ławce a pomysłów brak. Owszem, pierwszy mecz w sezonie. Jednak myślisz, że w następnych nagle będą mieli mase rozwiązań? Dziś pressing wysoki założyliśmy po stracie bramki. W osiemdziesiątej ku*wa dziewiątej minucie. Jak znowu dostaniemy w pi*de w LM to sie nie zdziwie.

0

Jaką restauracje w przystępnej (do 200zł za dwie osoby, wykluczając napoje) cenie na obiad w Warszawie polecacie?

0

A tam relaksacyjnie odchodząc od tematu Neymara, przegranej Barcy, itp.
Jakie miejsce w Polsce uważacie za najładniejsze? Gdzie byście chcieli jeździć co roku? Jakieś jezioro, czy może jednak Sukiennice?

0

Wg Flashcore nie oddaliśmy ani jednego celnego strzału w drugiej połowie. Nawet gdyby tą główkę pod koniec liczyć, to jest tylko jeden. Porażka.

0

Lewandowski ma aktualnie w swojej karierze 414 goli (możliwe, że +2 z dzisiaj). Myślicie, że na jakiej liczbie zakończy? Do 500 dobije?

0

@rafal314 A jak z cieniem? Jak byłem rok po otwarciu były upały, a nie było jeszcze żadnych drzew, nic, więc w długich kolejkach stało się w pełnym słońcu

0

Tak, pytałem o to, jednak była druga w nocy i z pewnością było mniej ludzi! Z góry dziękuję za pomoc Mianowicie.
Niedługo wybieram się na studia i mam zamiar kupić sobie laptopa do pracy na nim. Głównie praca, jeśli gierka to ew. Counter Strike i tyle. Ważne, żeby był płynny, dobry, intuicyjny.
Coraz bardziej zastanawiam się nad jakimś sprzętem od Apple'a. Ktoś miał, poleca?

0

@kempnou Jednak widziałem jego lepsze filmy.

0

@highway Byłem, nie polecam. Cholernie długi, przez większość czasu nic się nie dzieje. Są ciekawe dialogi czy sceny, ale to jest raptem na ŁĄCZNIE około 30 minut. Szkoda pieniędzy, idź na Toy Story.

0

@Mati90fcb Nie patrzmy na csa, patrzmy głównie na pracę, to jest priorytet dla mnie.

0

Niedługo wybieram się na studia i mam zamiar kupić sobie laptopa do pracy na nim. Głównie praca, jeśli gierka to ew. Counter Strike i tyle. Ważne, żeby był płynny, dobry, intuicyjny.
Coraz bardziej zastanawiam się nad jakimś sprzętem od Apple'a. Ktoś miał, poleca?

0

@puyol_presidend5 Z tego co wiem to sędzia nie ma formy żeńskiej. Wiem, że to dotyczy sądów, ale nie wiem czy sprawa podobnie ma sie z piłką.

1

@QUNJ Pierdzielisz głupoty. Nie było przepisu, że bramkarz musi stać jedną nogą na linii, bo był przepis że musiał stać DWIEMA NA LINII. Tak, dwiema. Teraz tylko ułatwili bramkarzom. To był i będzie martwy przepis.

0

@FCMichalo Dlatego Większość. :D

0

Trzeba im przyznać, że te karne wykonują świetnie. Większość nie do obrony.

0

Jak póki co sobie kobitki radzą w superpucharze?

3

@Mizander "Wiadomo kogo". W sensie.. Voldemorta?

0

@monsterrize @RobsonPL Śmiesznie. Jak piszą o gigantycznej ofercie Barcelony to mówią "To tylko Sport. To tylko Mundo."
Ale jak PSG jest złe to "Hurr durr pogrzalo ich, wszystko co mówią prawdą jest."

0

@kuz Oczywiście, że nie. Ale to właśnie znaczy słowo "odwoływalny". Taki idiota co puszcza psa i niech sobie biega bez patrzenia na niego owszem, niech dostanie mandat. Ale jeśli pies ma Ciebie w dupie, biega sobie w kwiatkach i jest szczęśliwy, niech biega.

6

Jakie znacie przepisy, które nie są dosyć popularne, a mogą nam (zwykłym obywatelom) uratować "dupy"?
W stylu. Pies nie musi być na smyczy. Musi być odwoływalny, jeśli nie jest na smyczy. Jeśli zawołasz, ma przyjść. Za psa bez smyczy nie w każdej sytuacji dostaniesz mandat. A mało osób o tym wie.

0

Gdyby kiedykolwiek z top5 lig świata wybrano po 4 najlepsze drużyny i powstałaby na jeden sezon liga (taka pełna, nie liga mistrzów), kto wg was miałby szansę na tak długi dystans zostać mistrzem?

0

Mam problem. Na arenie treningowej trick w fifie "dół Góra dół" wychodzi Neymarem świetnie. A w meczu w ogóle nie chce tego robić. Jakiś powód? Wiecie czemu?
Nie wiem jak sie ten trick nazywa. Przerzut nad głową zawodnika

0

Witajcie! Mam pewien problem. Mianowicie chce zagrać w fife online z bratem, jesteśmy w jednym pokoju, na jednej konsoli. Jeśli ja na swoim koncie mam psplus, a on nie to możemy tak?
Chcemy zagrać 2vs2 z kimś online.

0

@Krystian_mix hiszpańska będzie.

0

@messi564 Ale o czym Ty do mnie? Ja mówię tu o Lechii i Twoim komentarzu o Brondby, a nie o Legii XD

0

@messi564 Wyniku nie znam? Przecież było 4-1 gościu XD

0

@Encore 20-30 lat zmian, które by musiały nastąpić teraz, a które nie nastąpią.

0

@messi564 4-1 na własnym stadionie to zła dominacja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?