0

@Uukasz_93 To od cholery płacisz. Mam CP, Polsat Premium, Eleveny i naprawdę sporo kanałów, "bule" 70 zł

1

@VamosRakieta Jak dzielisz to odwracasz, więc 24/15 = 15/24, dobrze jest nie czepiaj się.

0

@mkord Sofa ma pazury?

2

@Wittgenstein Jakiejś*

3

@Janiama Jakie to jest głupie powiedzenie. "Grasz na tyle na ile Ci pozwala przeciwnik". No ku*wa nie. Ty też jesteś przeciwnikiem dla drugiej drużyny i też możesz jej pozwolić grać na mniej. Idiotyczne zdanie, w siatkówce, w nożnej i wszędzie.

9

@Odesseiron To jest jedno z zagadnień nieskończoności które rozwalają łeb. 0.(9)=1. Nie w przybliżeniu, po prostu. To jest 1. Dziwne, ale to matma.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ktoś grał w metina2 ostatnio? Oczywiście chodzi mi o ten oryginalny :D Dużo ludzi? Da się pograć? Jakoś mnie wspomnienia naszły.

0

@Criss18Barca A dzisiaj mieli mieć dzień wolny. Nie odpoczną sobie zbytnio.

2

@Xavinho54 Messi w reprze też gówno może zrobić, bez Busiego nie istnieje. Widzisz co Ty piszesz?
O

2

@Xavinho54 Robert przeciętniak? Bo zagłosował na kogoś innego? Dziżys ku*wa jego mać.
Są to wolne głosowania. Mógłby i na Wawrzyniaka zagłosować gdyby tylko mógł. Miał taką chęć - zagłosował na kogoś innego. Chyba nie od dziś wiadomo, że w takich głosowaniach większość osób kieruje sie sympatią.

0

@Rewolucja123 Puchar Króla miałby dla Ciebie identyczne znaczenie co LM? Superpuchar Katalonii też?

1

@RobiS Odwołany mecz.

0

@KrystianR Było tysiąc razy. Bo tak sie mecze ustawiły. Koniec końców wyjdzie, że będzie prawie 50:50, cierpliwości.

0

@tadzik447 Jezuśku, 100 i cały dzień jazdy? Gdzieś Ty jechał? Myślałem że tyle to Pendolino kosztuje xD

4

@Bruttal Nie cebula, ale brak doświadczenia w cenach lotów ;) Nie wiem, wolę spytać.

0

@escarabajo Stansted

0

200 zł za lot z Gdańska do Londynu za dwie strony to dużo czy Typowa cena? Czekać na mniejsze? Lece w lutym.

1

@jasiuZ Chyba Żartujesz?

0

@LuisSalvano Kropka to nie jest pewność bramki. ;)

0

@koszol Na każdym stadionie tak jest.

0

@T_TG Jeśli tak, to jest to bardzo nieprofesjonalne. Rozumiem frustrację, ale rzadko u nas zdarza się zwolnienie trenera w środku /początku sezonu.

0

Po prostu Artury mu sie pomyliły.

0

@Phatro Nie pamiętam skąd wziąłem tekst o opiekunie prawnym, ale w k. k. mamy coś takiego.
Art. 202
"§ 2. Kto małoletniemu poniżej lat 15 prezentuje treści pornograficzne lub udostępnia mu przedmioty mające taki charakter albo rozpowszechnia treści pornograficzne w sposób umożliwiający takiemu małoletniemu zapoznanie się z nimi, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."

0

@Phatro Niekoniecznie tak jest. Porno możesz oglądać od 15 roku życia jeśli Twój opiekun prawny wie o tym i wyraża zgodę. Coś takiego.

0

@Danny Gaucho Byłeś na tym wyzwaniu smaku Pepsi?

0

@Arkon Socjalizm to idiotyczna idea. Najwyżej będę skur...

4

@lucca87 A z Ciebie taki rycerz, bojownik? Zrozum, że aborcja to nie jest zabijanie dzieci.

0

@Bykunn No i padła w każdym meczu. :D

0

Znacie jakieś ciekawe miejsca w Londynie, coś jak Harry Potter, Sherlock Holmes, aby zwiedzić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?