1

@msmsms Ciekawe.. Ze nawet o tym filmie nie słyszałem.

0

@MarioVeB! A to nie powinno być tak, że cena powinna spadać, gdy jest mniejszy popyt, aby ludzie wykupili większą ilość miejsc?

0

Jakaś romans-komedia na wieczór z dziewczyną? Co polecacie?

1

@norbi77 Staraj się unikać promocji albo zestawów coś+drukarka. Z reguły wkłady do takich drukarek kosztują 50% samej drukarki. Patrz też na to.

0

Macie kamerki w swoich samochodach? Jeśli tak, jakie i czy sie sprawdzają?
Szukam w granicach 200 zł, byleby nagrywała tak, żeby można było ew. odczytać rejestrację z innego auta.
Z góry dzięki! ;)

28

@nadachu Bardziej rozśmieszyła mnie ta strona do skracania linków. "Ujeb.se" :D

1

@Szklaner Messi, Ronaldo też ma afery podatkowe.
Podejrzany o gwałt? Bez przesady, jakaś laska chciała wyłudzić pieniądze, nic mu nie udowodniono. Jest wolny i chciał się przespać z jakąś dziewczyną, miał taką wole i to zrobił, a to, że ta dziewczyna jest tępa i nie przemyślała oskarżenia to jej problem.

21

@KhazFCB Marketingowym to będzie strzałem w 10. Sportowym też. Jedynie mogą nas wyśmiać inni kibice, że przyjmujemy gościa, który "sie na nas wypiął".
Ale Wiesz. Griezzman rok temu też sie na nas wypiął. Ile ludzi go wyzywało wtedy, już go nie chciało w Barcelonie.

0

Jaki aktualnie polecalibyście telefon?
Samsung mi się znudził. Huawei będzie bez androida. Xiaomi i innych takich nie chce. Nokii nie lubię. IPhone ma g*wniany system. Coś ciekawego polecicie? Ciężkie wymagania, tak wiem.

0

1

@Wawrzyszewski Chore? Owszem, na ipli za cały rok to chore, ale w Polsacie będąc ich klientem dla mnie nie ma problemu ;)

0

@Wawrzyszewski Dlaczego fatalna?

0

@th@les Nie masz się czego bać. Takie maile wysyłane są hurtowo, po angielsku również. Ba, goście co mi wysyłali takie maile znali moje stare hasła do emaila, i tak wymuszali. Koniec końców olałem to, nic się nie stało, a i tak zdjęć nie robiłem, więc. Nie ma się czegk bać.

2

@barcanawieki Możesz podawać chociaż źródło? Już któryś raz piszesz słowo w słowo jak na KiKŚ.

0

@LeoFan10 To nie był on ;)

6

"Neymar zostanie na 200%"

0

@Kozinho. Mam 16-18 lat. Mieszkam ze starymi. A i tak uważam, że 10 zł/h to jest wyzysk. Z palcem w dupie dostaniesz te 11. Żyjemy w innych czasach kolego.

0

@Kozinho. Chyba sobie żartujesz? 10zl/h to dobrze? Na start dostaniesz w większości knajp 11 na rękę. A w niektórych i po 13.

1

@ściah Dlatego raczej nie przyjmę oferty. Jest ich o wiele więcej, nie ma co brać pierwszej lepszej.

0

Takie pytanie.. Czy stawka 11 zł/h netto jest "legalna" w świetle prawa?
Dla młodego pracownika (17 lat). Czy to nie jest przypadkiem poniżej minimalnej krajowej?

0

@michal26 @mekston I wszystko jasne. Dzięki.

0

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego - mimo jednego punktu mniej - jesteśmy wyżej od Włochów w tabeli LN?

4

Nie wiem czy było.
Widzieliście to okropne logo ekstraklasy?
https://images.app.goo.gl/SSnqYn5JiVqEDKi89
Czy tylko dla mnie brzydko wygląda?

0

@Ibra9PSP Bez przesady. W Polsce kolej mamy bardzo dobrą. Dużo trakcji, połączeń. Pomijając same pociągi - chociaż i tu jest coraz lepiej. W niektórych pociągach to aż chce sie jechać. Nie uważam aby była w tragicznym stanie.

0

Jakie teksty, powiedzenia komentatorskie (nie z Fify) najbardziej zapadły wam w pamięć?
"Co myśmy zrobili, Jezus Maria" - wiadomo.
"Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy"
Mi te dwa jakoś szczególnie. A wam?

0

Jeśli Włochy wygrają, każdy ma 6 punktów.
Decydują mecze bezpośrednie.
Polska < Hiszpania
Hiszpania < Włochy
Włochy < Polska
Kto jest na pierwszym miejscu?

0

Ciekawostka. Dzisiejsza noc jest najkrótszą w tym roku. Korzystajmy z niej.

0

@Kurkmen Tylko porównajmy z jakich powodów obaj goście jeżdżą do szpitala.

0

Kolega niżej pyta o Warszawę, a ja o Katowice. Ktoś tu z tego miasta? Jak atmosfera? Ogólnie, dobrze sie żyje?

4

@Murazor Jeszcze go ukamieniować powinni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?