Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@4drian0 Patrzenie jak ktoś jeździ na Dwukołowcu. Nie wiem co w tym fajnego.
6
@BaRcA!FaN Patrzeć na profesjonalnych graczy. Tak samo jak Ty patrzysz na profesjonalnych piłkarzy.
0
Jaki przedmiot szkolny - wg was - najbardziej przydaje sie w życiu?
2
@FDJ Absurdalne podejście.
1
@Dziki15 A ja uważam, że jeszcze za naszego (no, mojego) życia będzie taki.
1
@daniel32778 Przepis jest przepis. Obowiązuje taki, ma być karny. Sędzia za złamanie przepisu mógłby dostać po dupie.
Nie mówię teraz czy on jest mądry czy nie, ale przepis to przepis.
Skoro sie wg prawa należał to go wykorzystał - tyle.
Nic w tym nie fair play.
1
@daniel32778 Rozumiem jaja sobie robisz? :D
0
Gdyby ktoś z waszej najbliższej rodziny (brat, mama, dziadek) zadłużył się na - załóżmy >10.000, wzielibyście kredyt na siebie aby pomóc spłacić?
0
Najgorszy polski film jaki oglądaliście?
Czy to pod względem fabuły, gry aktorskiej, muzyki. Wasz Wybór.
4
@Chwytliwy Nawet dobrze gotuje. Wygrał jakieś opony chyba.
0
@badej60 I wykształcenie średnie.
0
@Janiama Albo pisz do niego na priv jeśli chcesz tylko z nim sprawe załatwić, proste.
31
"Mieliśmy więcej okazji niż przeciwnicy"
Że co?
0
@MaTt_BarcaFan Na szczęście tamtych meczów nie oglądałem, może dlatego.
2
Pod koniec meczu byłem zdziwiony. Dawno nie widziałem Barcelony tak spiętej i tak przyciśniętej do ściany. Drużyna, która kiedyś świetnie radziła sobie z wyjścia pod pressingiem dzisiaj popełniała tak głupie błędy.
A to była Slavia Praga. Nie żaden Liverpool, Manchester, Juventus. Slavia Praga.
Jeśli nasza gra sie nie poprawi, w co niestety wątpię, oj będziemy płakać w tym sezonie.
0
@sebasek99 Kogo masz na myśli pisząc "My"?
0
@sebasek99 Ludzi jest coraz więcej, więc coraz więcej jest miejsc potrzebnych pod uprawę i hodowle. To nie takie proste ;)
1
Bardzo krótkia ankieta do was, ciekawi mnie wasze zdanie.
Czy czarny humor ma granice? (Granica - np. żarty z pedofilli, o gwałcie)
Jeśli wg was nie ma odpowiedzi "tak lub nie", dałem opcje własnej odpowiedzi.
https://forms.gle/GM5p4L4nnScXkxZT6
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
0
@Veb1233 Bo tu nie chodzi o piękny wygląd.
1
Komentarz usunięty
2
@Mario96w Kevin?
0
@msmsms Co nie oznacza, że są zarejestrowani w urzędzie pracy.
0
@Avada Kedavra Masz obrzydliwe poglądy.
2
@msmsms Bezrobotny to osoba zarejestrowana w urzędzie pracy. Myślisz, ze większość takich osób to osoby z nałogiem alkoholowym?
0
@msmsms Okej, rozumiem. Ale nie wszyscy bezrobotni to ludzie którzy nie chcą pracować.
10
@Avada Kedavra Bezrobotny = idiota?
4
@Janiama Fatalnie młodzi sie zachowali. Tyle spotów, spotkań, krzyczą żeby zmienić kraj i.. 45% frekwencji w 18-29 lat.
0
@Transu96 O ile w tym nuggetsie jest cokolwiek z mięsa.
0
@marcin000019 Wśród osób 18-29?
0
@Janiama O godzinie 17 było około 45% frekwencji.
Liczba całkowicie uprawnionych to 30 277 000, odjąć tych uprawnionych o 17 to masz około 13 milionów, czyli tyle ile do godz. 17 osób zagłosowało.
Zmienia się dlatego ze nie może o 17 być nadal 30 milionów uprawnionych skoro prawie połowa już zagłosowała.