1

@GeFcIo ostatnio PS dodaje naprawdę fajne gry na PS+

2

@DonMatteo901 warto dodać, że żeby zobaczyć całość (przynajmniej na telefonie) trzeba w to wejść. :D

0

@Lebson26 masz zachowany dowód wpłaty?

1

@4drian0 Ah.. Czyli nie zarwe nocki z Cywilizacją.. :D No cóż.
Dzięki Ci bardzo, Wesołych Świąt!

0

@4drian0 jak lokalnie to zakładam że nie odzyskam bo inny laptop.
Jak chmura.. To automatycznie powinno być?

0

Grałem kiedyś na steamie w Civilization.
Czy teraz, kiedy od nowa zainstalowałem steama i pobrałem tą grę to automatycznie mi sie powinny "przywrócić" te zapisy? Czy gdzieś to jest ukryte? Bo już ładnie tam miałem pobudowane a chyba od początku nie mam ochoty zaczynać.
Przepadło czy gdzieś jeszcze jest?
Oczywiście jestem zalogowany na tym samym koncie co wtedy.

7

Wiecie co jest najgorsze? Że my nie mamy czego żałować. Pressing nie istniał W OGÓLE.
Real chociaż jakieś tam chęci wykazywał, chociaż i tutaj i tutaj niedokładności była ogromna masa.
Ale to co my zagraliśmy to jest totalna porażka. Messi biegający w środku pola, bo mamy nieudolnych pomocników. Alba płaczący co chwile zamiast skupić się na dobrej grze i trafieniu w bramkę. Porażka. Najlepsze w tym meczu? 1 punkt.

4

@Dzemix111 a Pique, Suarez i Griezmann wzajemnie sobie dokuczają

0

@reloaded Naprawdę? Zadzwoń do jakiegokolwiek salonu, albo wpisz w googla.

1

Ależ świetne losowanie sie trafiło. Będą naprawdę ciekawe mecze.

0

@msmsms kebab, lumpeks

0

@Persyfl Koledze chodzi o to, że ma czynny udział ;) gole+asysty

4

@pinasmeister Skandaliczną liczbę? No, nie.
https://sjp.pwn.pl/sjp/skandaliczny;2575528.html

1

@JohnA Tajlandia.

0

Boziu. W moim liceum jest ładniejsza dziewczyna niż ta Miss.

0

Gracie w Metina? Polecacie jakiś konkretny (nie musi być ten oryginał)?
Mam ochotę zagrać :D

0

Przypominam, że aktualnie na Polsacie jest wybierana Miss Supranational! ;)

0

@robsesh :D Czyli nawet jeśli taka sytuacja sie stanie to znowu będzie niesprawiedliwie, bo czemu nie może zdobyć? Bo oceniają tylko top5?

0

@Jarema2000 czemu niby top 5 lig tylko? CZYSTO TEORETYCZNIE. Legia może mieć taki sezon, że wygra całą LM, Puchar Polski, Ligę Polską z dużą przewagą, a Jędza pobije wszelkie strzeleckie rekordy. I co wtedy?

0

Ktoś chętny pomóc przetłumaczyć dosłownie jedno zdanie z angielskiego? :)

0

@Mns21 o czym Ty mówisz? Nie jest napisane kto wygra.

2

Pamiętajcie tylko co sidzej obiecała za złotą piłkę ;)

0

@ShinobiQWE No to nic dziwnego, wszystko opiera sie na kasie i widowni :D

1

@ShinobiQWE w Holandii bodajże coś takiego jako pierwsze powstało. Według mnie świetny pomysł.

2

Portugalia, Niemcy, Francja. Ależ będzie grupa.

0

@Pilka_jest_okragla Ten 6 7 i 8 puchar jest łudząco podobny do pucharu MŚ 2014.. tak mi sie zdaje.. Za co on jest?

0

Ktoś chętny na mecz (nie UT) FIFA19, PS4?

2

@IronSanHybrid Oczywiście, że Polak Rodak.

1

0

Może tak by wziąć tego Mourinho z Tottenhamu? Widać, że potrafi stworzyć ekipe. Nada sie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?