0

@jeyx77x Ktokolwiek mówi "nie nienawidzę"?
Jeszcze sie nie spotkałem.

0

@DonMatteo901 Minister Zdrowia mówił głównie o zakazie zgromadzeń.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@codemat W sumie świetny pomysł :D
Gdzieś widziałem, że trzeba zaśpiewac dwa refreny "białej armii" :D

0

Od którego roku życia powinno przestać sie śpiewać "sto lat" dla tej osoby?

0

@mlodykibic24 pokażesz na priv, nawet jak zrobiles? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bykunn oh, dobra, ślepy jestem, wybacz.
Zakładamy że jesteś w Mediolanie do 4 kwietnia. Jaki pracodawca Cie nie zwolni gdy przez miesiąc Cie nie ma w pracy?

1

@Katalończyk 99 Myślę, że nie chodzi o zarażenie sie ale o możliwość kwarantanny, przez co możliwość straty pracy i wiele Problemów.

4

Komentarz usunięty

0

Z jakich popularnych serwisów ogłoszeniowych korzystacie (poza olx, allegro)?

0

@masakrator05 Może tu sami starcy?

0

@NeroTFP "Nie zamiar podług sił!"
Świetny jesteś! :D

1

@Konias4318 był szczęśliwy żeby jechać pociągiem koło jego zamkniętego serca?
Guardiola chyba jakiś amator angielskiego, powinien z Messim sie uczyć

1

@IronSanHybrid czy powtórzysz tę melodie co z gór płyną?

1

@NeroTFP Dodałem to jeszcze przed jego tym drugim komentarzem.. a przynajmniej chciałem tak dodać! :D

2

@Danny Gaucho W każdym razie albo bądź co bądź. Niepoprawne połączenie dwóch zwrotów.

10

Co on pierdoli o tym Maradonie i Messim no ku2.

0

Gdybyście na cały sezon (pomijając bariery językowe) mogli "zamienić" sędziów hiszpańskich na...? No właśnie. Na jakich byście zamienili?

1

Czy coś się złego stanie jeśli na kwalifikacje wojskową nie przyniosę np. "Posiadanej dokumentacji medycznej" albo fotografii? Co wtedy?

4

@sniper16x Wiedza o kulturze - nie ze względu na trudny materiał a frekwencję xD W klasie mat-geo taki przedmiot jest nie wiadomo po co, jeszcze do tego na ostatniej lekcji po całym dniu.
Więc albo sie na lekcji spało, albo uciekało.

1

@Encore Dojdzie, kwestia czasu.

0

Płacąc podatek przez internet (bank) muszę zaznaczyć za jaki okres płacę.
Czy mogę wybrać, że płacę za styczeń, a w rzeczywistości przelać podwojoną kwotę (jako styczeń i luty) czy nie bardzo?

0

@Danny Gaucho Przyznam, że mi również. Mam chrome. Ale zauważyłem że mi tak sie dzieje po aktualizacji androida

5

@NeroTFP Przyznam, że 4. sam często popełniam :D
Swoją drogą. Taka wskazówka jak zapamiętać na pewno i naprawdę
Really (jedno słówko, więc razem) - naprawdę
For sure (oddzielnie) - na pewno

0

@HansLanda ja również od kilku lat jeden, tylko fortuna.
Niby jestem zarejestrowany na etoto, ale nigdy nie korzystałem.

0

Szukam sobie korepetycji z matmy i widzę, że jakiś gość za lekcje online za godzinę zegarową bierze 300 zł. Dla uczniów, nie studentów.
Rozumiem, że jest tyle warty ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić, ale zastanawia mnie czy jest jakaś niesamowita różnica pomiędzy jednym korepetytorem stacjonarnie za 50 zł a drugim online za 300 :D Nigdy się nie dowiem, bo aż tak bogaty nie jestem, ale ciekawi mnie czy jest większa jakość.. materiały.. nie wiem.

Co o tym sądzicie? Byliście kiedyś na korepetycjach >150zł?


1

@NeroTFP Ja to sobie wytłumaczyłem w ten sposób. Nie to, że nie powinno się wchodzić "do tej samej rzeki", tylko NIE DA SIĘ FIZYCZNIE wejść do tej samej rzeki. Bo ona zawsze płynie, zmienia się.

1

@BarcaInfo Ogólnie ta piłka wydaje się dziwna. Taka mało skoczna, jakby lekarską grał. Tylko ja mam takie wrażenie?

Albo może to ta jego technika xD

0

@DonAndresFCB Kiedy sie uczysz na sprawdzian z majcy podczas gdy gość młodszy od Ciebie biega na największych boiskach Europy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?