2

@don'T.R.I.P.e Na laptopie dochodzę do 20, szczególnie jak czegoś ważnego szukam.
Na telefonie to miałem koło 200 :D

1

@paweldunajecfcb Jest duża szansa, w tym roku gorzej uczniom poszło, a masz wynik który w 2018-2017-2016 pozwalał na dostanie sie.
Na luzie. Powodzenia!

0

@paweldunajecfcb Głupi błąd :D ale jest dobrze.
Na studia idziesz? Jeśli tak, mogę spytać gdzie i na co?

0

@paweldunajecfcb 96% i 56% :D
Na czym sie wywaliłeś z podstawy?
Ja to ostatnie zadanie z zamkniętych i jeszcze gdzieś tylko nie wiem gdzie...
Zgaduje ze jakiś głupi błąd w otwartych

0

@escarabajo Czemu sie takimi rzeczami denerwować? :D
Ten kto chce niech kupuje :D

1

@Janiama kocham takie "gdyby".
Gdyby Ronaldo nie grał w Juve to nie byłoby na 3 miejscu. Gdyby w PSG nie grał Neymar to spadlibg jeszcze bardziej.

0

@Pawelec7 wiadomo kiedy mecze?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@svensonFCB Hłałej P30 pro

0

@arekfanBarcy Kasa znaczenia tutaj nie robi :D
-4 to juz duża wada?

0

@arekfanBarcy około -4, stabilna od ponad roku.

0

@zmiter912576 3 tysiące to chyba na jedno oko? :D i czemu po 2 latach musiał znowu?

0

@Thomas99PL Więcej doczytaj na internecie. Nie chce sie rozpisywać na ten temat bo sam w tym świeży jestem i nie chce pisać bzdur, ale w skrócie.
Naprawiają Ci wzrok, jeśli jesteś daleko/krótkowidzem.
Oczywiście są przed tym badania i wytyczne, nie dla każdego to.

2

Miał ktoś z was laserową korekcję wzroku? Ktoś z was sie zastanawia nad tym? Jak mieliście to jak oceniacie?

0

Ktoś ma do polecenia komedie na wieczór z dziewczyną?
Netflix/HBO, do wyboru.

1

@Transu96 no i co? Puma będzie miała dobre warunki do życia, a chłop będzie blisko ze "swoim" zwierzęciem.

1

@bolo93 Po tej akcji byłem pełen podziwu dla Stanowskiego, że taki spokój zachował

0

@Antimadridista~ dlaczego Neuer?

0

@IronSanHybrid Teraz to nie ma.

3

@messi564 co mnie obchodzi Barca B xD

0

@barcelonistka1899 napisałem na priv!

0

Wiem że piszę raz jeszcze ale wczoraj pisałem późnym wieczorem i może mało osób widziało.

Jest ktoś może zaawansowany w sprawy komputerowe? Chodzi mi o stworzenie testu, bardziej jego graficzne przygotowanie.

1

@DanielOOL czy w Hiszpanii też jest obowiązek podjeżdżania pod stadiony autokarem? Muszą jechać czy mogą się przejść?

1

Cześć! Jest ktoś może zaawansowany w te komputery? Chodzi mi o stworzenie testu, więcej na priv.
Pomoc oczywiście nie za darmo.

1

@Pilka_jest_okragla A ja się zgadzam. Kapitan zespołu i otwarcie w mediach mówi takie rzeczy? Czyli co, już odpuszczamy sobie mecz z Napoli i wakacje?

0

@tbas przyjaźnisz sie z Messim?

0

Dajecie żebrakom* "złotóweczkę/50gr/2zł"? Jeśli zależy, to od czego?
* - Nie odbierzcie tego jako słowo obraźliwe. Chodzi mi o wszelkie osoby proszące o pieniądze w miejscu publicznym

0

Late poll koło północy czy bliżej pierwszej, drugiej?

0

@jeyx77x Czerwo jak nic. Nieumyślne zagranie, mógł zrobić dużą krzywdę tym.

3

Powiedzcie mi, jak to jest możliwe.
Ta sama drużyna którą 3 dni temu aż chciało się oglądać, żeby ten mecz trwał kolejne 90 minut, żeby jeszcze pokazali co potrafią.
Ta sama drużyna dzisiaj sie strasznie męczy.
I ja rozumiem, że derby, że inna motywacja.. Ale no kurcze. Drużyna która walczy o mistrza vs drużyna która spadek ma niemal pewny, która jest ostatnia w tabeli..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?