Gracias91
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
6 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Visca El Barca Wygramy to wierzę żę będzie 3-0 35 minuta : Messi 56: Iniesta 76 po dreszczyku emocji związanym z akcją El Sharaveego bramę strzela nie kto inny jak DAVID VILLA!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ac Milan postawi autobus to pewne chodź może być tak że będą szli na wymianę ciosów w pierwszych 15 mitach a potem autobus najważniejsze strzelić szybko 1 bramkę potem z górki! VAMOS BARCA!:D
0
Wrinkles
nie rozumiesz o co mi chodziło ja nie mówiłem o sytuacji kiedy Barca dostawała w ostatnich 3 meczach łupnia od Realu a chodziło mi o czasy kiedy Barcelona Pepa Guardiolii zdominowała światową piłke klubową:)
0
nie lubię za bardzo Xaviego na siłę chcę pokazać swoją wyższość Barcy nad Realem i swoje przywiązania do Katalonii...Iniesta bardziej skromny
0
Ja bym tego leszcza sprzedał nawet i za 10 mln a za niego kupił jakiegoś kreatywnego młodego skrzydłowego jak np. Mehdi Carcela
0
Z innej beczki pytanie do administratorów tego forum za co dostałem bana 3 tygodnie temu ?? proszę o konstruktywną odpowiedź:]
0
nono ładnie sprawdzam czy mam bana jeszcze za damski Ch..j
0
a ciekaw jestem jak tam u Barcy z długami za Laporty ten dług był sukcesywnie zmniejszany a teraz? wie ktos?
0
0
0
Dla mnie może wyjść i Krzysztof Kononowicz byle wygrali:)
0
świetny piłkarz!! pamiętam jeszcze w erze Rijkaarda jak ratował nam dupy wchodzac z ławki
0
napewno w tym meczu trzeba bedzie grac na 0 w defensywie i strzelić ze 2 bramki tym razem nie zlekcewaza rywala
0
zdf
racje masz jedynie w tym że styl tiki taka nie jest może najmilszy dla oka ale za to bardzo efektowny mi samemu ten styl nie bardzo pasuję bo wolałem jednak to jak grali za Rijkaarda więcej ształów z dystansu gra na większej szybkości itd
0
Jutro xavi ma urodziny mam nadzieje że będzie jakaś wzmianka o tym:)
0
zdf to zwykły napinacz ze strony realu niejaki klitschko :)
co to artykułu to zgadzam sie z autorem .
0
To brać go do Barcy!
0
WybitnyMessi
Skończ człowieku idź na swoją stroną realu :)
0
WybitnyMessi
Co tu człowieku ćpasz?
Pjanic lepszy od Iniesta buahahahhaha ty chyba nie na tej stronie jesteś co trzeba synku
0
Nie jest Barcie potrzebny taki grajek
0
zdf ty jesteś tym trollem z real o nicku klitchko won na swoją stronę!
0
Niech wraca!
0
Gratulacje dla Gerrarda i Shakiry ... tak swoją drogą ciekaw jestem co by było jak by nazwał swojego syna Real:D
0
haha dobre:D
0
hrabal
On się nie nazywa Valdez tylko Valdes;)
0
Nowy bramkarz Barcy powinien być dobry w sytuacjach 1 na 1 ,także dobrze grać nogami i szybko wyprowadzać piłkę , kandydatów jest wiele mam nadzieję tylko że dobrze wybiorą
0
Co wy z tym ter stegenem? na oglądaliście się filmików na youtube i myślicie że to kozak pff...
0
no i git majonez :D teraz tylko niech Tito da mu więcej szans a najlepiej widział bym go od początku wszystkich kolejnych spotkań kosztem Alexisa
0
Ciekaw jestem co by puyol wybrał czy żeby obciać mu włosy czy odejście z barcy:D
0
Adriano w tym sezonie ma najlepszy sezon chyba w całej swojej karierze aczkolwiek nie wiem jak grał wcześniej w Sevilii