Gracias91
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
6 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jest bardzo dobrym napastnikiem chodź swoim stylem raczej nie pasuję do Barcy ja bym go widział w United dla mnie to jest lis pola karnego taki Ruud Van Nisterlooy w połączeniu z niektórymi cechami Ibracadabry nam trzeba kogoś bardziej zwinnego lepszego technicznie jak Falcao:D
0
dzięki za wszystko Victor i do widzenia:)!
0
zlotymessi weź ty wypierdalaj stąd przyjebańcu
0
won do piekła kurwo wsciekła!
0
ja bym wolał Radamela za 50 mln ojro
0
"spróbujemy zagrać jak Bayern":D
0
będzie rekord ligi jeśli chodzi o liczbę bramek strzelonych w sezonie coś czuję::D
0
takie se szkoda że większość klubów zostaje wykupowane przez szejków... u nas nam to jeszcze niby nie grozi ale ten Qatar Airways-.-
0
kibiców jest jak wróbli na dachu a w Hiszpanii jest taka mentalność że oni przychodzą jak na piknik nie to co Polscy kibice:D
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html zajebista jakość jak macie dobry net
0
wbiłem dopiero do domu na jakim kanale można obejrzeć mecz?
0
ja bym widział za Vilanove u nas od nowego sezonu kogoś doświadczonego jak Ancelotti Van Gaal czy jakiś nie wiem stary wyga jak Aragones ci młodzi trenerzy to nie mają jeszcze takiego zmysłu taktycznego odpowiedniego zareagowania na sytuację na boisku kiedy jest nie korzystny wynik lub gra nie idzie pod dyktando Barcy:P
0
onomato mam problem z tym typem bo jedni tu pisali Ter Stegen drudzi Der Stegen
0
chodzi mi że wiecej od Xaviego i Valdesa ...
0
scholes + rooney mają chyba więcej xD ale ok
0
moim zdaniem on jeszcze się rozwinie jest młody jeszcze stosunkowo 24 lata i w przyszłym sezonie jeżeli poprawi wykończenie będzie dobry a miernikiem dobry określam napastnika który w lidzę strzela przynajmniej 15 bramek u niego trochę słabiej to wygląda ale ratują go asysty i to ze jest to jego 2 sezon .... do 3 razy sztuka :)
0
Ciuus to nie kwestia nadziei tylko odpowiednich funduszy:)
0
Fabregas wkońcu jakiś tytuł zdobył nie to co w Arsenalu:D
0
mam nadzieję że za rok swój 1 tytuł mistrza Hiszpanii będą świetowąc:
Neymar
Der Stegen
Hummells
0
za stary za słaby mało perspektywiczny po za tym nam trzeba kogoś młodego Ter Stegen czy jak mu tam Akinfeev lub nie wiem Sczęsny już bardziej ale nie on-.-
0
zjawiskowy to może i on jest ale w Brazylii jest to napewno świetny chłopak z rocznika 92 posiadający cudowną technikę i drybling z wykończeniem to zobacze jak do nas przejdzie wolałbym żeby poszedł do takiego Atleticu gdzieś się ograć to bym zmienił zdanie ale on jest już zbyt medialny i rozpoznawalny a co się ciebie tyczy Madritista to twój klub już nie takiego pięniadzę wydawał na transfery i jak ktoś robił z tego halo to mówiliście że Fiorentino na tym zarobi marketingowo może i tak ale sportowo nie koniecznie:D
0
to jaki progres ten chłopak osiągnoł w ciągu tego roku to jest jakaś masakra już nie symuluję świetny w odbiorze na chwilę obecną jeden z najlepszych DMóW na świecie
0
trener który najwięcej osiągnoł i raczej nikt w przeciągu 20 najbliższych lat nie przybliży się do niego miałem nadzieję że Pep Guardiola będzie takim naszym katalońskim Fergusonem ale cóż...
0
mistrzostwo Barcie należy się i koniec kropka
0
brać go słyszysz Tito :D ?
0
i gitara
0
bo ja jestem kibicem Barcy a ty gimbusem taki z ciebie kibic to w którym roku odszedł Rivaldo z Fc Barcelony jak będziesz starszy i odpowiesz w minutę nie szukając po googlach to cie uznam za "fana" jak sam sie określaj i mi tu nie wpieraj swoich farmazonów bo ja nie napisałem że jestem kibicem Realu czaisz gościu?
0
chrisek właśnie widać hahahaha proszę o zbanowanie tego Trolla:) administracja ogarnij troche
0
setna raczej sedna to po 1 i nie doszliśmy bo jesteś sam to po 2 a po 3 po co ty tu wchodzisz skoro nie udzielasz się na temat?
0
hahah jesteś zabawny naprawdę :D