Gracias91
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
6 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
młody Pique:D
0
smola98
przestań spamować gówniarzu
0
ale na zdjęciu staro wygląda ale życze mu jak najlepiej niech gra i do 36-37 lat chodź już jest synonimem słowa "Barca"
0
wszyscy gracze Barcy już mają wyj.e.ne na valdesa:D
0
na pewno bardzo ciekawe by było to spotkanie ale co komu ono by dało czy to że np zawodnicy PL wygraliby to by znaczyło że ta liga jest mocniejsza?
nie sądzę
0
pomijając już tematy transferów zauważyłem że Barca strasznie gwiazdorzy chodzi o to że przy lekkiej dominacji w lidze lekceważy rywali to się zemściło w meczu z Sociedad
0
Hahha nie no k.urwa kupmy neymara buffona i może beckahama jeszcze pozdro dzieciaki za dużo fify i fma
0
oj sorry to miało być do Juzka xD
0
kubafcb102
Chyba ogladałes BVB tylko w meczach Lm jeśli uważasz że Subotic słabszy jest od Hummelsa
0
Transfery na przyszły sezon żeby Barca utrzymała w miarę solidną Formę
Bramka: Akinfeev
Obrońca środek : Subotic
Napadzior :Cavani
0
za dużo ma igraszek z Shakirą :D
0
W naszej drużynie najbardziej kuleje obrony i to tu trzeba by najpierw łatać "dziury" przydałby się na pewno jakiś stoper może Subotić ? Sakho ktoś wysoki i dobrze grający głową
0
0
Raczej w to wątpię że Barca straci jakieś punkty w sezonie najgorzej im idzie miedzy lutym i marcem więc tam bym raczej upatrywał porażki lub remisu
0
Witam.
Mógłby ktoś wrzucić działającego linka bez przycinek w miarę dobrej jakości ??z góry dziek i!