0

młody Pique:D

0

smola98
przestań spamować gówniarzu

0

ale na zdjęciu staro wygląda ale życze mu jak najlepiej niech gra i do 36-37 lat chodź już jest synonimem słowa "Barca"

0

wszyscy gracze Barcy już mają wyj.e.ne na valdesa:D

0

na pewno bardzo ciekawe by było to spotkanie ale co komu ono by dało czy to że np zawodnicy PL wygraliby to by znaczyło że ta liga jest mocniejsza?
nie sądzę

0

pomijając już tematy transferów zauważyłem że Barca strasznie gwiazdorzy chodzi o to że przy lekkiej dominacji w lidze lekceważy rywali to się zemściło w meczu z Sociedad

0

Hahha nie no k.urwa kupmy neymara buffona i może beckahama jeszcze pozdro dzieciaki za dużo fify i fma

0

oj sorry to miało być do Juzka xD

0

kubafcb102
Chyba ogladałes BVB tylko w meczach Lm jeśli uważasz że Subotic słabszy jest od Hummelsa

0

Transfery na przyszły sezon żeby Barca utrzymała w miarę solidną Formę
Bramka: Akinfeev
Obrońca środek : Subotic
Napadzior :Cavani

0

za dużo ma igraszek z Shakirą :D

0

W naszej drużynie najbardziej kuleje obrony i to tu trzeba by najpierw łatać "dziury" przydałby się na pewno jakiś stoper może Subotić ? Sakho ktoś wysoki i dobrze grający głową

0

0

Raczej w to wątpię że Barca straci jakieś punkty w sezonie najgorzej im idzie miedzy lutym i marcem więc tam bym raczej upatrywał porażki lub remisu

0

Witam.
Mógłby ktoś wrzucić działającego linka bez przycinek w miarę dobrej jakości ??z góry dziek i!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?