0

no ładnie neymar nastrzelał się a orientuje sie ktoś ile ma bramek w reprezentacji?

0

Obrońca środkowy to w tej sytuacji powinien być cel numer 1

0

Costa może sporo dać reprezentacji a co do Alby to nie widzę innego lewego hiszpańskiego obrońcy lepszego od Jordiego:)

0

na początku na pewno będą trudności raczej wątpie że zna ona chodź trochę hiszpański czy kataloński ale z czasem jego komunikacja z drużyną sie poprawi i gra także

0

Wątpię że to była tylko i wyłącznie jego decyzja sporo udziału miał w tym zarząd i uważam że takie kluby jak Real czy Barca nie liczą się z zawodnikami i rezygnują z nich gdy stracą formę lub przekroczą granicę wieku

0

Soriano nieźle wymiata niby w lidze austriackiej ale te 21 goli robi różnice

0

człowieku weź się dwa razy zastanów zanim coś napiszesz

0

Niemcy-Chile i Hiszpania-Włochy zapowiadają sie ciekawie nie mam pojęcia w jakiej formie jest Chile ale Sanchez coś czuje ze strzeli:)

0

taki klub jak Barcelona nie powinien jakoś zbytnio sie martwić tracąc 2-3 zawodników przez kontuzje walka na 3 frontach sprawia że trzeba mieć szeroką kadrę czego Barca nie ma od jakichś 6-7 lat...

0

Jeżeli żadna z drużyn nie straci punktów do końca sezonu (a w to nie wierze) to liga roztrzygnie sie na Bernabeu

0

Dobrze że przed tym meczem nie mamy jakiś ciężkich rywali Real Valadoid jest na poziomie Almerii gorzej by było jak przed City w rewanżu musielibyśmy grać z taką np. Sevilla i Atletico

0

widać że się rozwinoł w Barcy takiego gracza stać na strzelenie 20+ bramek w lidze i pewnie osiągnie to już w tym sezonie:)

0

Świetny mecz w wykonaniu Barcy, piękne bramki Messiego z wolnego i Xaviego bardzo się zdziwiłem ze Puyol zdobył bramkę:D

0

no cóż nawet najlepszym zdarzają się takie babole mam nadzieję ze w Barcy takich błedów popełniać nie będzie:)

0

najlepiej dzisiaj by było jakbyśmy wygrali a real z atletico zremisował

0

szkoda że odszedł dla mnie Guardiola to symbol Barcy i mógłby być trenerem 10-15 sezonów

1

"Musimy być teraz bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek, aby iść do przodu, i z pomocą kibiców to osiągniemy” no jak będzie taka frekwencja jak ostatnio w Pucharze króla to będzie ciężko...

0

ciekaw jestem co będzie mówił po rewanżowym meczu na Camp NOu:D

0

niech on już lepiej da sobie z tą piłką spokój... taka kaleka że masakra

1

słabiej gra niż w poprzednim sezonie może dlatego że mniej gra lub po prostu Barca jest w słabszej formie w ogóle dobrze że po porażce potrafią się podnieść

0

od przyszłego seznu to on już powinien być podstawowym prawym obrońca

0

dobrze zrobili chodź kwota odstępnego za 18 latka jak podają media 10 mln ... troche dużo

0

zgadza się on jeszcze się rozwinie a potem będzie płacz i sytuacja jak z Fabregasem

0

W city Harta nie wygryzie niech idzie do Monaco

0

Vidal za mniej jak 50 mln euro nie przejdzie a w ogóle to ten transfer jest nierealny bo Juve go nie puści

0

ten sezon już może zaliczyć do udanych chodź mam nadzieję że strzeli więcej

0

hahaha united dostało baty z Olimpiacosem 2-0

0

środkowy obrońca w nastepnym sezonie to musi być priorytet

0

mi się wszystko podoba no może oprócz tego zdjęcia w tle..

0

zostało do końca jeszcze 12 kolejek spokojnie i Real a już na pewno Atletico potracą punkty do końca sezonu kluczowy na pewno będzie Gran Derbi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?