Gracias91
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
6 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no ładnie neymar nastrzelał się a orientuje sie ktoś ile ma bramek w reprezentacji?
0
Obrońca środkowy to w tej sytuacji powinien być cel numer 1
0
Costa może sporo dać reprezentacji a co do Alby to nie widzę innego lewego hiszpańskiego obrońcy lepszego od Jordiego:)
0
na początku na pewno będą trudności raczej wątpie że zna ona chodź trochę hiszpański czy kataloński ale z czasem jego komunikacja z drużyną sie poprawi i gra także
0
Wątpię że to była tylko i wyłącznie jego decyzja sporo udziału miał w tym zarząd i uważam że takie kluby jak Real czy Barca nie liczą się z zawodnikami i rezygnują z nich gdy stracą formę lub przekroczą granicę wieku
0
Soriano nieźle wymiata niby w lidze austriackiej ale te 21 goli robi różnice
0
człowieku weź się dwa razy zastanów zanim coś napiszesz
0
Niemcy-Chile i Hiszpania-Włochy zapowiadają sie ciekawie nie mam pojęcia w jakiej formie jest Chile ale Sanchez coś czuje ze strzeli:)
0
taki klub jak Barcelona nie powinien jakoś zbytnio sie martwić tracąc 2-3 zawodników przez kontuzje walka na 3 frontach sprawia że trzeba mieć szeroką kadrę czego Barca nie ma od jakichś 6-7 lat...
0
Jeżeli żadna z drużyn nie straci punktów do końca sezonu (a w to nie wierze) to liga roztrzygnie sie na Bernabeu
0
Dobrze że przed tym meczem nie mamy jakiś ciężkich rywali Real Valadoid jest na poziomie Almerii gorzej by było jak przed City w rewanżu musielibyśmy grać z taką np. Sevilla i Atletico
0
widać że się rozwinoł w Barcy takiego gracza stać na strzelenie 20+ bramek w lidze i pewnie osiągnie to już w tym sezonie:)
0
Świetny mecz w wykonaniu Barcy, piękne bramki Messiego z wolnego i Xaviego bardzo się zdziwiłem ze Puyol zdobył bramkę:D
0
no cóż nawet najlepszym zdarzają się takie babole mam nadzieję ze w Barcy takich błedów popełniać nie będzie:)
0
najlepiej dzisiaj by było jakbyśmy wygrali a real z atletico zremisował
0
szkoda że odszedł dla mnie Guardiola to symbol Barcy i mógłby być trenerem 10-15 sezonów
1
"Musimy być teraz bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek, aby iść do przodu, i z pomocą kibiców to osiągniemy” no jak będzie taka frekwencja jak ostatnio w Pucharze króla to będzie ciężko...
0
ciekaw jestem co będzie mówił po rewanżowym meczu na Camp NOu:D
0
niech on już lepiej da sobie z tą piłką spokój... taka kaleka że masakra
1
słabiej gra niż w poprzednim sezonie może dlatego że mniej gra lub po prostu Barca jest w słabszej formie w ogóle dobrze że po porażce potrafią się podnieść
0
od przyszłego seznu to on już powinien być podstawowym prawym obrońca
0
dobrze zrobili chodź kwota odstępnego za 18 latka jak podają media 10 mln ... troche dużo
0
zgadza się on jeszcze się rozwinie a potem będzie płacz i sytuacja jak z Fabregasem
0
W city Harta nie wygryzie niech idzie do Monaco
0
Vidal za mniej jak 50 mln euro nie przejdzie a w ogóle to ten transfer jest nierealny bo Juve go nie puści
0
ten sezon już może zaliczyć do udanych chodź mam nadzieję że strzeli więcej
0
hahaha united dostało baty z Olimpiacosem 2-0
0
środkowy obrońca w nastepnym sezonie to musi być priorytet
0
mi się wszystko podoba no może oprócz tego zdjęcia w tle..
0
zostało do końca jeszcze 12 kolejek spokojnie i Real a już na pewno Atletico potracą punkty do końca sezonu kluczowy na pewno będzie Gran Derbi...