0

jeżeli to prawda to szkoda że odchodzi chodź ma już swoje lata ale myślę że nawet tak doświadczony Puyol mógłby coś wnieść jeszcze do gry Barcy

0

Pellegrini przestraszył się że może zostać ukarany to przeprosił inaczej takiej sytuacji by nie było...

0

hmmm no cóż tak to jest panie Nasri jak sie nie umie przegrywać Barca wygrała zasłużenie i powinno być nie 2-0 a 3

0

w rewanżu będzie groźny dużo strzela w Pl i Lm

0

pomażyć mogą:)

0

nie ma szans ze Courtois poszedł do Realu

0

W wielkich klubach trenerzy zostają latami patrz Arsenal wcześniej Man Utd

0

świetne zachowania Gerrarda brawo!

0

pan ego ma za to najgorszą Cwelsi od lat-.-

0

czyli dzisiaj Fabregas ma okazję 10 raz pokonać City;)

0

przede wszystkim trzeba odciąć obywateli od stałych fragmentów gry trzeba przyznać że w tym meczu przewagę wzrostu City będzie miało ogromną na pewno dużym plusem jest brak Kuna u nich a u nas wszyscy zdrowi i cieszy powrót formy Leo cóż z angielskimi drużynami szło nam różnie ale myślę że bramkowy remis osiągniemy szykuję się świetne widowisko VeB!!!!

0

za alvesa powinien zagrać Montoya w napadzie Pedro Messi Alexis w drugiej połowie Neymar za Pedro

0

powiedział prawdę chodź trochę ostro no zobaczymy jak poradzą sobie na Etihad jedno jest pewne to nie będzie łatwy mecz stawiam na 1-1 na wyjeździe i 2-1 na Camp Nou VeB!

0

jest młody w tym sezonie bardoz skuteczny niby dlaczego miała by go Barca sprzedawać?

0

po takiej kontuzji powinien zagrać max 30 min

0

mam nadzieję że Montoya będzie wiecej teraz grał jak Alves zasłużył sobie na to swoją grą

0

finały powinien być rozgrywany o 20;45-.-

0

gratulacje że dali radę i awansowali do finału.Będzie to na pewno ciekawy mecz jak zawsze z Realem ale tak po za tematem niedługo rusza Liga Mistrzów orientuję się ktoś ile bramek ma Messi we wszystkich występach jego do tej pory ?

0

Orientuję sie ktoś czy są dane dotyczące średniej frekwencji na stadionach klubów Primera Division ?

0

na początku 1 połowy grali srasznie wolno te akcje wyglądały jak by z niechęcią wrecz chcieli przedostawać sie w pole karne muszą coś zmienić bo z taką grą to raczej czarno widzę jakikolwiek puchar w tym roku-.-

0

nie mogę pojąć czego nie gra Montoya powinien dostać wiecej minut moim zdaniem jest w lepszej formie od Alvesa a przypominam ze on w maju chyba skończy 31 lat co jak na bocznego obrońce nie jest już wiekiem optymalnym...

0

jest wysoki młody i bramkostrzelny ale my mamy juz kogoś takiego Cesca:) a po za tym barcy bardziej by sie przydał obrońca niż pomocnik

0

Świetny wywiad! nie wiedziałem że był aż tak zżyty z Fergusonem a ten nawet dzwoni do niego ładnie:)

0

trzeba przyznać ze Atletico jest chyba najbardziej zdeterminowaną drużyną by wygrać ligę wszystko się rozstrzygnie w kwietniu jeszcze zostało 16 kolejek więc wszystko się może zdarzyć

0

Valdes w sobotnim meczu był zdecydowanie najsłabszy tuż obok niego Alba

0

orientuję się ktoś kiedy jest mecz w półfinale Copa Del Rey?

0

Fajnie że wrócił do ligi hiszpańskiej

0

masakra jakaś ja myślałem że to będzie murowany następca Xaviego a tu sprzedają najlepszych młodych graczy-.-

0

henrique i Kerrisson to nie były trafne transfery z Neymarem zobaczymy ale jak by nam załatwił Thiago Silve to by było cos:D skład kompletny

0

szkoda że odszedł to chodź po kontuzji w klubowych mistrzostwach świata to już nie ten sam gracz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?