Gracias91
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
6 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeżeli to prawda to szkoda że odchodzi chodź ma już swoje lata ale myślę że nawet tak doświadczony Puyol mógłby coś wnieść jeszcze do gry Barcy
0
Pellegrini przestraszył się że może zostać ukarany to przeprosił inaczej takiej sytuacji by nie było...
0
hmmm no cóż tak to jest panie Nasri jak sie nie umie przegrywać Barca wygrała zasłużenie i powinno być nie 2-0 a 3
0
w rewanżu będzie groźny dużo strzela w Pl i Lm
0
pomażyć mogą:)
0
nie ma szans ze Courtois poszedł do Realu
0
W wielkich klubach trenerzy zostają latami patrz Arsenal wcześniej Man Utd
0
świetne zachowania Gerrarda brawo!
0
pan ego ma za to najgorszą Cwelsi od lat-.-
0
czyli dzisiaj Fabregas ma okazję 10 raz pokonać City;)
0
przede wszystkim trzeba odciąć obywateli od stałych fragmentów gry trzeba przyznać że w tym meczu przewagę wzrostu City będzie miało ogromną na pewno dużym plusem jest brak Kuna u nich a u nas wszyscy zdrowi i cieszy powrót formy Leo cóż z angielskimi drużynami szło nam różnie ale myślę że bramkowy remis osiągniemy szykuję się świetne widowisko VeB!!!!
0
za alvesa powinien zagrać Montoya w napadzie Pedro Messi Alexis w drugiej połowie Neymar za Pedro
0
powiedział prawdę chodź trochę ostro no zobaczymy jak poradzą sobie na Etihad jedno jest pewne to nie będzie łatwy mecz stawiam na 1-1 na wyjeździe i 2-1 na Camp Nou VeB!
0
jest młody w tym sezonie bardoz skuteczny niby dlaczego miała by go Barca sprzedawać?
0
po takiej kontuzji powinien zagrać max 30 min
0
mam nadzieję że Montoya będzie wiecej teraz grał jak Alves zasłużył sobie na to swoją grą
0
finały powinien być rozgrywany o 20;45-.-
0
gratulacje że dali radę i awansowali do finału.Będzie to na pewno ciekawy mecz jak zawsze z Realem ale tak po za tematem niedługo rusza Liga Mistrzów orientuję się ktoś ile bramek ma Messi we wszystkich występach jego do tej pory ?
0
Orientuję sie ktoś czy są dane dotyczące średniej frekwencji na stadionach klubów Primera Division ?
0
na początku 1 połowy grali srasznie wolno te akcje wyglądały jak by z niechęcią wrecz chcieli przedostawać sie w pole karne muszą coś zmienić bo z taką grą to raczej czarno widzę jakikolwiek puchar w tym roku-.-
0
nie mogę pojąć czego nie gra Montoya powinien dostać wiecej minut moim zdaniem jest w lepszej formie od Alvesa a przypominam ze on w maju chyba skończy 31 lat co jak na bocznego obrońce nie jest już wiekiem optymalnym...
0
jest wysoki młody i bramkostrzelny ale my mamy juz kogoś takiego Cesca:) a po za tym barcy bardziej by sie przydał obrońca niż pomocnik
0
Świetny wywiad! nie wiedziałem że był aż tak zżyty z Fergusonem a ten nawet dzwoni do niego ładnie:)
0
trzeba przyznać ze Atletico jest chyba najbardziej zdeterminowaną drużyną by wygrać ligę wszystko się rozstrzygnie w kwietniu jeszcze zostało 16 kolejek więc wszystko się może zdarzyć
0
Valdes w sobotnim meczu był zdecydowanie najsłabszy tuż obok niego Alba
0
orientuję się ktoś kiedy jest mecz w półfinale Copa Del Rey?
0
Fajnie że wrócił do ligi hiszpańskiej
0
masakra jakaś ja myślałem że to będzie murowany następca Xaviego a tu sprzedają najlepszych młodych graczy-.-
0
henrique i Kerrisson to nie były trafne transfery z Neymarem zobaczymy ale jak by nam załatwił Thiago Silve to by było cos:D skład kompletny
0
szkoda że odszedł to chodź po kontuzji w klubowych mistrzostwach świata to już nie ten sam gracz...