Gracias91
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
6 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dyskutować z tobą nie będe bo nie mamy o czym:)
0
chrisek ja kibicem realu nie jestem za to ty pustym hejterem jedynie co sobie możesz to pospinać w interecie:) a nie było mnie bo w przeciwieństwie do ciebie mam życie prywatne
0
najpierw dziecko naucz się znaczenia słów obiektywny potem ich używaj według mojej oceny jestes subiektywny
0
przyjdzie kryska na matyska xD w 2014 Leo zdobędzie z Argentyną mistrzostwo świata i wtedy Pele zamknie mordę :D
0
chrisek to samo mogą powiedzieć kibice Realu o tym że od nas gimbusy wchodzą na ich stronę i hejtują szanujmy się nawzajem a nie który klub lepszy bo połowa z was to kibicuje Barcelonie od ich zwyciestw w 2006 roku z Ronaldinho na czele
0
raczej nie wydaje mi się że Thiago Silva opuści PSG to jest jeden z najlepszych stoperów świata jak nie najlepszy
0
to jest typowy fresstyler nie nadawał się do Barcy ponieważ był zbyt wiotki takie jest moje zdanie
0
to wypowiem się żę Mourinho ma rację i tyle w temacie Barca bez Messiego nie jest tą samą Barca co Real bez Cristiano wiem że zostaje zminusowany ale leje na to :P
0
sprawdzam czy mogę napisac komentarz
0
0
bo mnie wku*rwia ten karzeł sprzedać go i wziąść Ibre i by było git ale nie pokemony będą go bronić bo strzela bramek dużo co z tego jak na niego tylką grają przez 5 lat ciekaw jestem ile by strzelił kurdupel jak by miał za zadanie być play makerem jak Xavi wiem że dostanę bana bo to strona dla fanatyków nie dla kibiców-.-
0
oficjalnie Lessi pojechał do argentyny pomodlić się z papieżem o wybaczenie za knombrność i buńczuczność
0
Oficjalnie Messi pauza na 2 tygodnie skręcona kostka:/
0
dobra nie ma co płakać szejk dał parę złotych to sobie strzelili ze spalonego
0
jeb*ć sędziego frajer przekupiony przez szejka jak Barca wygra to będzie Allah Akbar hahah xD
0
ku.rwaaaaaaa;/ no nic jednak tak jak stawiałem kilka godzin temu 1-1 był postawił 100 zł i bym był bogaty teraz;(. xD
0
0
VIsca!!!!!!!!!!!!!!!!! 21 minuta Messi 35 Xavi 67 IBra 1-2 :D
0
ja na Nsport też będe oglądać z kumplami i 1 fajną kibicką Lublin rządzi!;D
0
ja go szanuję i lubię Ibra ma swoje odpały i w Barcie może nie dogadywał się z Guardiolą bo być może chciał grać 1 skrzypcę i żeby grali na niego by był klasyczną 9 no ale niestety może człowiekiem jakimś wspaniałym nie jest , jest raczej najemnikiem który za kasę pójdzie do każdego klubu ale umiejętności odmówić mu nie można.
0
z PSG będzie cieżko przewiduję wynik PSG-Barcelona 1-2 lub 1-1 raczej nie spodziewam się remisu bezbrakowego.......
0
dobra wróci to będzie git bo miał tą śłiniankę czy coś :D
0
oj tam szmatławce pokroju Marcy czy El Mundo Deportivo karmią się takimi "sensacjamI' i dzięki temu sprzedają więcej gazet ............. biznes is biznes:D
0
fajne że wraca do formy nie mówiąc już o pełni sprawności bo przeszczepie ale nie oszukujmy się Eric kończy 34 lata we wrześniu i ciężko mu bd z takimi rywalami w składzie jak Adriano czy Alba ale myślę że sztab szkoleniowy powinien się zastanowić nad podpisaniem z nim umowy jako jakiś trener lub scout.
0
kosmos to co robi Messi za rok będzie w top3 jak nie najlepszym strzelcem ligi hiszpańskiej jak będzie rozwijał się w takim tempie:)
0
mnie najbardziej interesuję nie gdzie pójdzie a za ile bo daliśmy za niego nie będę tutaj oszukiwał ponad chyba z ratami 35mln ojro niby w 1 sezonie w barwach Blaugrana coś grał ale potem padaka sami widzieliście przyznajmy szczerze ale to raczej fakt do kibiców Barcy nie do fanatyków że Barcelona nie potrafi robić udanych transferów może 3/10 to dobre transfery...
0
orgazm to można mieć ale z kobietą:D
0
jest dobrze chodź PSG jest nieprzewidywalne potrafią wygrać z każdym sądzę że to nie będzie łatwa przeprawa mają Ibre chodź on w meczach przeciwko byłym drużynom nie błyszczy ale jest lavezzi dużo by wymieniać u siebie 2-1 dla nas w rewanżu stawiam remis ale bramkowy;) VeB!
0
z realem nie lepiej Bayern:)
0
dzisiaj tak sczerze to najbardziej boje sie o defensywe:/