0

dyskutować z tobą nie będe bo nie mamy o czym:)

0

chrisek ja kibicem realu nie jestem za to ty pustym hejterem jedynie co sobie możesz to pospinać w interecie:) a nie było mnie bo w przeciwieństwie do ciebie mam życie prywatne

0

najpierw dziecko naucz się znaczenia słów obiektywny potem ich używaj według mojej oceny jestes subiektywny

0

przyjdzie kryska na matyska xD w 2014 Leo zdobędzie z Argentyną mistrzostwo świata i wtedy Pele zamknie mordę :D

0

chrisek to samo mogą powiedzieć kibice Realu o tym że od nas gimbusy wchodzą na ich stronę i hejtują szanujmy się nawzajem a nie który klub lepszy bo połowa z was to kibicuje Barcelonie od ich zwyciestw w 2006 roku z Ronaldinho na czele

0

raczej nie wydaje mi się że Thiago Silva opuści PSG to jest jeden z najlepszych stoperów świata jak nie najlepszy

0

to jest typowy fresstyler nie nadawał się do Barcy ponieważ był zbyt wiotki takie jest moje zdanie

0

to wypowiem się żę Mourinho ma rację i tyle w temacie Barca bez Messiego nie jest tą samą Barca co Real bez Cristiano wiem że zostaje zminusowany ale leje na to :P

0

sprawdzam czy mogę napisac komentarz

0

0

bo mnie wku*rwia ten karzeł sprzedać go i wziąść Ibre i by było git ale nie pokemony będą go bronić bo strzela bramek dużo co z tego jak na niego tylką grają przez 5 lat ciekaw jestem ile by strzelił kurdupel jak by miał za zadanie być play makerem jak Xavi wiem że dostanę bana bo to strona dla fanatyków nie dla kibiców-.-

0

oficjalnie Lessi pojechał do argentyny pomodlić się z papieżem o wybaczenie za knombrność i buńczuczność

0

Oficjalnie Messi pauza na 2 tygodnie skręcona kostka:/

0

dobra nie ma co płakać szejk dał parę złotych to sobie strzelili ze spalonego

na pocieszenię pamiętne 2-6 :D dla tych "starszych" kibiców w rewanżu ich rozj*biemy i tyle będzie 2-0 albo ze 3 nie ma co płakać najgorzej że Mashe 6 tygodnii:/

0

jeb*ć sędziego frajer przekupiony przez szejka jak Barca wygra to będzie Allah Akbar hahah xD

0

ku.rwaaaaaaa;/ no nic jednak tak jak stawiałem kilka godzin temu 1-1 był postawił 100 zł i bym był bogaty teraz;(. xD

0

czy sie stoi czy się leży to wypłata się należy xD

0

VIsca!!!!!!!!!!!!!!!!! 21 minuta Messi 35 Xavi 67 IBra 1-2 :D

0

ja na Nsport też będe oglądać z kumplami i 1 fajną kibicką Lublin rządzi!;D

0

ja go szanuję i lubię Ibra ma swoje odpały i w Barcie może nie dogadywał się z Guardiolą bo być może chciał grać 1 skrzypcę i żeby grali na niego by był klasyczną 9 no ale niestety może człowiekiem jakimś wspaniałym nie jest , jest raczej najemnikiem który za kasę pójdzie do każdego klubu ale umiejętności odmówić mu nie można.

0

z PSG będzie cieżko przewiduję wynik PSG-Barcelona 1-2 lub 1-1 raczej nie spodziewam się remisu bezbrakowego.......

0

dobra wróci to będzie git bo miał tą śłiniankę czy coś :D

0

oj tam szmatławce pokroju Marcy czy El Mundo Deportivo karmią się takimi "sensacjamI' i dzięki temu sprzedają więcej gazet ............. biznes is biznes:D

0

fajne że wraca do formy nie mówiąc już o pełni sprawności bo przeszczepie ale nie oszukujmy się Eric kończy 34 lata we wrześniu i ciężko mu bd z takimi rywalami w składzie jak Adriano czy Alba ale myślę że sztab szkoleniowy powinien się zastanowić nad podpisaniem z nim umowy jako jakiś trener lub scout.

0

kosmos to co robi Messi za rok będzie w top3 jak nie najlepszym strzelcem ligi hiszpańskiej jak będzie rozwijał się w takim tempie:)

0

mnie najbardziej interesuję nie gdzie pójdzie a za ile bo daliśmy za niego nie będę tutaj oszukiwał ponad chyba z ratami 35mln ojro niby w 1 sezonie w barwach Blaugrana coś grał ale potem padaka sami widzieliście przyznajmy szczerze ale to raczej fakt do kibiców Barcy nie do fanatyków że Barcelona nie potrafi robić udanych transferów może 3/10 to dobre transfery...

0

orgazm to można mieć ale z kobietą:D

0

jest dobrze chodź PSG jest nieprzewidywalne potrafią wygrać z każdym sądzę że to nie będzie łatwa przeprawa mają Ibre chodź on w meczach przeciwko byłym drużynom nie błyszczy ale jest lavezzi dużo by wymieniać u siebie 2-1 dla nas w rewanżu stawiam remis ale bramkowy;) VeB!

0

z realem nie lepiej Bayern:)

0

dzisiaj tak sczerze to najbardziej boje sie o defensywe:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?