1

Mam nadzieje że to tylko zasłona dumna i wasz twardy Lucho coś z nim zrobi.

1

Nie zartuj sobie z poważnych ludzi wyżej. Trzeba płakać za to że Suarez ugryzl ;-);-);-);-);-)

1

No i zobaczymy co ten wasz ,twardy, Lucho zrobi...

1

Nasz napad z Ronaldinho w formie to by była potęga :-);-)

1

Albo bokser z poduszką :-)

2

Patologia, znieczulica, brak perspektyw, zła ulica ;-)

2

Co to za szef co mniej od ciebie zarabia ;-)

1

Albo zamknie w szafie na czas meczu ;-)

0

A o sobie jak zwykle nic nie powie. Ciekawe czy któryś w historii ppiłkarz , pytanie do Dona , przyznał się podczas np wywiadu że zagrał beznadziejnie, katastrofalnie, do dupy i w ogóle. .??

0

Jeśli to prawda to ciekawe czemu CR7 nie chciał wspólnie jej odebrać. ..

0

Ja nie byłbym spelnionym i człowiekiem i sportowcem gdybym w podświadomości wiedział że nie gram dla swojej prawdziwej ojczyzny.

0

Szczególnie Douglas potrzebuje odpoczynku.

0

Ciągle wszystko i wszyscy go motywują do lepszej gry a on jak grał słabo od kilku sezonów tak gra. To że kiedyś grał dobrze nie znaczy że ma siedzieć w Barcelonie do 40 stki... Widać, że ciężko dotrzeć do brazylijczyków- będzie dośrodkowywał i dośrodkowywał... Tylko nie dajcie się nabrać na dobrą gadke Alvesa bo i tuska trzeba byłoby kupić.

1

Dlaczego ? Bo raz minął się w powietrzu z piłką ?? To co powiedzieć o Bravo po meczu z Napoli ?

2

Syndrom Pele włączył się.

0

Masz bardzo dużo racji ale tak jak pisałem wcześniej, niektórym nie przejdzie przez gardło że Messi może być słabszy w którymś roku, sezonie.

0

O kimś mówi a może coś o sobie. Niech się nie przejmuje czyjąś grą.

0

Co się dzieje teraz z tym Fredim ??

0

Chodziło mi że mają to całe dna Barcelony obaj niby.

0

I jak to jest z tym LE. Pedro gra bo jest stąd a Montoya co ??

2

Widzisz, na tej stronie jest tak że jak ktoś lubi jakiegoś piłkarza to nie da o nim złego słowa powiedzieć. Nawet jeśli widzi że Messi miał mizerny tamten sezon to i tak był bogiem przecież. Mało jest tu obiektywnych ludzi. Messi zawsze nie musi być najlepszy.

0

Dałbym jeszcze czas Munirowi choć Sandro powinien częściej grać wg mnie. Za szybko wszyscy ogłosili Munira gwiazdą tak jak za szybko wszyscy cieszyli się przed meczem z PSG z naszej obrony.

0

Mówisz o strzalach Munira i o słabym Rakiticiu. Czy w ogóle pamiętasz jakie strzały oddawał Fabs ? To była po prostu masakra. A jak biegał ? Jakby miał jaja związane i skopane. Fabs to właśnie był nieporozumieniem.

0

Robi wrażenie to czego dotychczas dokonał.

0

No właśnie;]

0

Najlepszy to chyba był REM ale teraz jest podobnie zbalansowany.

0

O matko. Już pisze chyba 4 raz że za dużo na tej stronie wrazliwcow. Też pewnie plakaliscie po Tito ?? Ratamahatta fajnie to wszystko ujął i napisałem że najdziwniejsze to że rudy i to wszystko. Boże nie obrazcie się tylko bo nie wiem jak to zniose ..

1

Masz odrobinę chociaż poczucia humoru ponuraku ??

2

Najbardziej dziwi że rudy i w miarę dobry :-):-):-)

0

FrankMartin ma trochę racji niestety. Niektórzy na siłę probuja tak wszystko przekrecac aby Messi na siłę był tym nr 1. Czasem piszą że jest tylko człowiekiem i może być gorszy a raz na siłę że najlepszy. ZP dostaje się za to jak się coś robi, R10, ile się robi CR7, lub co jak i ile- Messi. I obiektywnie powinieneś Frank przyznać że Messi ogólnie jest lepszy a CR7 obecnie jest i wg mnie lepszy ale tylko chwilowo. Bramka to bramka czy daje zwycięstwo czy nie bo co z tego jak ktoś strzeli 5 bram a obrona zkiepsci 6... wiec na razie CR7 przewyższa Leo. Przecież nikt nie kazał Argentynczykowi pudlowac w ostatnim meczu. To nie tylko do Ciebie Don ale wiem że nie będziesz miał pretensji że się pod Ciebie podwiesilem. Dzięki :-);-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?