Grigori107
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nadzieje że to tylko zasłona dumna i wasz twardy Lucho coś z nim zrobi.
1
Nie zartuj sobie z poważnych ludzi wyżej. Trzeba płakać za to że Suarez ugryzl ;-);-);-);-);-)
1
No i zobaczymy co ten wasz ,twardy, Lucho zrobi...
1
Nasz napad z Ronaldinho w formie to by była potęga :-);-)
1
Albo bokser z poduszką :-)
2
Patologia, znieczulica, brak perspektyw, zła ulica ;-)
2
Co to za szef co mniej od ciebie zarabia ;-)
1
Albo zamknie w szafie na czas meczu ;-)
0
A o sobie jak zwykle nic nie powie. Ciekawe czy któryś w historii ppiłkarz , pytanie do Dona , przyznał się podczas np wywiadu że zagrał beznadziejnie, katastrofalnie, do dupy i w ogóle. .??
0
Jeśli to prawda to ciekawe czemu CR7 nie chciał wspólnie jej odebrać. ..
0
Ja nie byłbym spelnionym i człowiekiem i sportowcem gdybym w podświadomości wiedział że nie gram dla swojej prawdziwej ojczyzny.
0
Szczególnie Douglas potrzebuje odpoczynku.
0
Ciągle wszystko i wszyscy go motywują do lepszej gry a on jak grał słabo od kilku sezonów tak gra. To że kiedyś grał dobrze nie znaczy że ma siedzieć w Barcelonie do 40 stki... Widać, że ciężko dotrzeć do brazylijczyków- będzie dośrodkowywał i dośrodkowywał... Tylko nie dajcie się nabrać na dobrą gadke Alvesa bo i tuska trzeba byłoby kupić.
1
Dlaczego ? Bo raz minął się w powietrzu z piłką ?? To co powiedzieć o Bravo po meczu z Napoli ?
2
Syndrom Pele włączył się.
0
Masz bardzo dużo racji ale tak jak pisałem wcześniej, niektórym nie przejdzie przez gardło że Messi może być słabszy w którymś roku, sezonie.
0
O kimś mówi a może coś o sobie. Niech się nie przejmuje czyjąś grą.
0
Co się dzieje teraz z tym Fredim ??
0
Chodziło mi że mają to całe dna Barcelony obaj niby.
0
I jak to jest z tym LE. Pedro gra bo jest stąd a Montoya co ??
2
Widzisz, na tej stronie jest tak że jak ktoś lubi jakiegoś piłkarza to nie da o nim złego słowa powiedzieć. Nawet jeśli widzi że Messi miał mizerny tamten sezon to i tak był bogiem przecież. Mało jest tu obiektywnych ludzi. Messi zawsze nie musi być najlepszy.
0
Dałbym jeszcze czas Munirowi choć Sandro powinien częściej grać wg mnie. Za szybko wszyscy ogłosili Munira gwiazdą tak jak za szybko wszyscy cieszyli się przed meczem z PSG z naszej obrony.
0
Mówisz o strzalach Munira i o słabym Rakiticiu. Czy w ogóle pamiętasz jakie strzały oddawał Fabs ? To była po prostu masakra. A jak biegał ? Jakby miał jaja związane i skopane. Fabs to właśnie był nieporozumieniem.
0
Robi wrażenie to czego dotychczas dokonał.
0
No właśnie;]
0
Najlepszy to chyba był REM ale teraz jest podobnie zbalansowany.
0
O matko. Już pisze chyba 4 raz że za dużo na tej stronie wrazliwcow. Też pewnie plakaliscie po Tito ?? Ratamahatta fajnie to wszystko ujął i napisałem że najdziwniejsze to że rudy i to wszystko. Boże nie obrazcie się tylko bo nie wiem jak to zniose ..
1
Masz odrobinę chociaż poczucia humoru ponuraku ??
2
Najbardziej dziwi że rudy i w miarę dobry :-):-):-)
0
FrankMartin ma trochę racji niestety. Niektórzy na siłę probuja tak wszystko przekrecac aby Messi na siłę był tym nr 1. Czasem piszą że jest tylko człowiekiem i może być gorszy a raz na siłę że najlepszy. ZP dostaje się za to jak się coś robi, R10, ile się robi CR7, lub co jak i ile- Messi. I obiektywnie powinieneś Frank przyznać że Messi ogólnie jest lepszy a CR7 obecnie jest i wg mnie lepszy ale tylko chwilowo. Bramka to bramka czy daje zwycięstwo czy nie bo co z tego jak ktoś strzeli 5 bram a obrona zkiepsci 6... wiec na razie CR7 przewyższa Leo. Przecież nikt nie kazał Argentynczykowi pudlowac w ostatnim meczu. To nie tylko do Ciebie Don ale wiem że nie będziesz miał pretensji że się pod Ciebie podwiesilem. Dzięki :-);-)