0

Bardzo Ci dziękuję za pomoc.

0

Raczej nie. Dzięki za pomoc i fatyge. Czekam na info :-)

0

A mógłbyś podać specyfikacje tego i tego i mniej więcej cene? ? Bo nie wiem jaka będzie różnica w zł i może warto więcej zainwestować.

0

Ale wy się podniecacie jego wypowiedzią. Trochę luzu.

0

Sorry za pytanie nie na temat ale jest chwilowa przerwa w istotnych newsach a i życzliwych ludzi znajdzie się pewnie tutaj sporo. Chodzi mi o to ile kosztowałby sam komputer tak aby chodziły na nim płynnie najnowsze gry i jakich firm wybierać poszczególne podzespoły ?? Czy ok 3000 zł wystarczyłoby ??

0

To miała być odp do Destro.

0

Trzeba było wcześniej głosować na dobrych kandydatów a nie teraz na mniejsze zło.

5

Tito będzie spoglądał z nieba. Trochę to brzmi jakby było kierowane do dzieci z zerówki.

2

Więc nie możemy zostać trenerami Barcelony;]

33

A może w przyszłym sezonie wystawiać ich odwrotnie. ... ????

13

Ja się tylko martwię jak będzie z motywacją u piłkarzy w I rundzie w przyszłym sezonie jeśli wygrają teraz 3 puchary skoro nie mamy transferów. Może być różnie. Jeśli jeszcze Xavi odejdzie to pomoc będzie jeszcze gorsza, rotacji będzie mniej więc zmęczenie będzie większe. Przyszły sezon będzie 2 razy trudniejszy ze wszystkim i pod każdym względem.

1

Jak można zmienić kandydata PO na kandydata PIS. To jest dla mnie chore. Je.ana lewica. Głosujcie dalej na najczęściej pokazywanych bandytów a na pewno się poprawi. Cwaniaki puszczają Brauna po 8 rano a Mikke po 22 i się cieszą. Komor na debaty nie przychodzi i jest drugi. Co to za naród głupi to aż trudno uwierzyć. Albo wybory są falszowane. Już wolałbym to żeby nie wiedzieć że tylu polaków jest tak beznadziejnych.

0

No tak, bo zamiana komora na dude to tak jakby zamienić cr11 na nurka.

1

Na teraz z tych sześciu to najtrudniej LM wygrać. A później SE.

0

Dzięki. A kto ma największe szanse na zwycięstwo ??

1

Jak się nazywa turniej/mecz w którym gra zwycięzca ligi mistrzów i LE ? I kto wygra ten drugi waszym zdaniem ?? Bo jeśli oczywiście wygramy LM to myślę że mamy duże szanse nawet na 6 pucharów :-);-) marzenia ;-)

5

Te reklamy przy przeglądaniu strony przez telefon kiedyś mnie dobija.

1

Tylko że piłka to zabawa. Jedno uratowane życie małego dziecka przez strażaka jest dla mnie 100000 razy bardziej cenne od bycia najlepszym piłkarzem, kolarzem, pudzianem itd. ..

0

Montoya ma nieźle umięśnione kulasy ;]

1

Kto by pomyślał że będzie tak super grał i to już w swoim pierwszym sezonie. ..

1

Chyba bardziej dumna powinna być matka np z syna lekarza który ratuje ludzi.

0

Nie mogę tego znaleźć. Możesz powiedzieć kto dostał, na ile i od kiedy??

0

Może pod tym newsem się przebije. Czy wiadomo coś na temat kar dla realu i Atletico za transfery? ?

0

A czy wiadomo coś na temat kar dla realu i Atletico za transfery ??

1

Podobny troche do aktora ze Spidermana. Peter Parker ;]

1

Zawodnik, który gra kilkanaście lat, jest ogólnie aktywny, wytrenowany i nie grał tylko przez ileś tam( 6 tygodni??) nie może mieć raczej kontuzji łydki przez to, że trochę odpoczęły mu mieśnie nóg. Nie jest przecież też tak że z miejsca zacząłgrać w meczach bo przecież treningi też miał.

0

Robben miał inną kontuzję więc ta nie jest skutkiem wcześniejszej.

0

Chyba że w Polsce.

0

Komentarz usunięty

0

No nie. Gra po prostu fenomenalnie :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?