Grigori107
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo Ci dziękuję za pomoc.
0
Raczej nie. Dzięki za pomoc i fatyge. Czekam na info :-)
0
A mógłbyś podać specyfikacje tego i tego i mniej więcej cene? ? Bo nie wiem jaka będzie różnica w zł i może warto więcej zainwestować.
0
Ale wy się podniecacie jego wypowiedzią. Trochę luzu.
0
Sorry za pytanie nie na temat ale jest chwilowa przerwa w istotnych newsach a i życzliwych ludzi znajdzie się pewnie tutaj sporo. Chodzi mi o to ile kosztowałby sam komputer tak aby chodziły na nim płynnie najnowsze gry i jakich firm wybierać poszczególne podzespoły ?? Czy ok 3000 zł wystarczyłoby ??
0
To miała być odp do Destro.
0
Trzeba było wcześniej głosować na dobrych kandydatów a nie teraz na mniejsze zło.
5
Tito będzie spoglądał z nieba. Trochę to brzmi jakby było kierowane do dzieci z zerówki.
2
Więc nie możemy zostać trenerami Barcelony;]
33
A może w przyszłym sezonie wystawiać ich odwrotnie. ... ????
13
Ja się tylko martwię jak będzie z motywacją u piłkarzy w I rundzie w przyszłym sezonie jeśli wygrają teraz 3 puchary skoro nie mamy transferów. Może być różnie. Jeśli jeszcze Xavi odejdzie to pomoc będzie jeszcze gorsza, rotacji będzie mniej więc zmęczenie będzie większe. Przyszły sezon będzie 2 razy trudniejszy ze wszystkim i pod każdym względem.
1
Jak można zmienić kandydata PO na kandydata PIS. To jest dla mnie chore. Je.ana lewica. Głosujcie dalej na najczęściej pokazywanych bandytów a na pewno się poprawi. Cwaniaki puszczają Brauna po 8 rano a Mikke po 22 i się cieszą. Komor na debaty nie przychodzi i jest drugi. Co to za naród głupi to aż trudno uwierzyć. Albo wybory są falszowane. Już wolałbym to żeby nie wiedzieć że tylu polaków jest tak beznadziejnych.
0
No tak, bo zamiana komora na dude to tak jakby zamienić cr11 na nurka.
1
Na teraz z tych sześciu to najtrudniej LM wygrać. A później SE.
0
Dzięki. A kto ma największe szanse na zwycięstwo ??
1
Jak się nazywa turniej/mecz w którym gra zwycięzca ligi mistrzów i LE ? I kto wygra ten drugi waszym zdaniem ?? Bo jeśli oczywiście wygramy LM to myślę że mamy duże szanse nawet na 6 pucharów :-);-) marzenia ;-)
5
Te reklamy przy przeglądaniu strony przez telefon kiedyś mnie dobija.
1
Tylko że piłka to zabawa. Jedno uratowane życie małego dziecka przez strażaka jest dla mnie 100000 razy bardziej cenne od bycia najlepszym piłkarzem, kolarzem, pudzianem itd. ..
0
Montoya ma nieźle umięśnione kulasy ;]
1
Kto by pomyślał że będzie tak super grał i to już w swoim pierwszym sezonie. ..
1
Chyba bardziej dumna powinna być matka np z syna lekarza który ratuje ludzi.
0
Nie mogę tego znaleźć. Możesz powiedzieć kto dostał, na ile i od kiedy??
0
Może pod tym newsem się przebije. Czy wiadomo coś na temat kar dla realu i Atletico za transfery? ?
0
A czy wiadomo coś na temat kar dla realu i Atletico za transfery ??
1
Podobny troche do aktora ze Spidermana. Peter Parker ;]
1
Zawodnik, który gra kilkanaście lat, jest ogólnie aktywny, wytrenowany i nie grał tylko przez ileś tam( 6 tygodni??) nie może mieć raczej kontuzji łydki przez to, że trochę odpoczęły mu mieśnie nóg. Nie jest przecież też tak że z miejsca zacząłgrać w meczach bo przecież treningi też miał.
0
Robben miał inną kontuzję więc ta nie jest skutkiem wcześniejszej.
0
Chyba że w Polsce.
0
Komentarz usunięty
0
No nie. Gra po prostu fenomenalnie :-)