Grigori107
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oooooooo na pewno nie o wyborach. Za to się tu dostaje bana.
1
Komentarz usunięty
0
23
Fifa musi upaść , tak samo unia europejska.
0
To miała być odp do RDK.
0
Popieram Cię ze wszystkim.
1
El jarek ??
1
Mats to nie Pinto. Nie wiem czemu wszyscy tak panikują. To bardzo dobry bramkarz, jeden z najlepszych. Jak chcecie to może zagrać Masip.
1
W dodatku o ile Ter Stegen jest młodszy. Więc polityka jest różna, bo raz kupują na teraz a raz na przyszłość ....
1
Nie rozumiem. VV i Bravo są na podobnym poziomie a Mats lepszy niż Pinto , więc albo wtedy było coś nie tak albo teraz....
0
A kto kupił Pinto ??
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Co nie zmienia faktu że być może dlatego tak mówi o Pedro.
0
Chce żeby został bo to żadna konkurencja dla niego ;-):-)
1
Chyba za wygranie trypletu ;];]
1
Szykuje się naprawdę ciężki sezon. Żadnych nowych piłkarzy do stycznia, ciężki poprzedni sezon, dalekie tourne, trzeba utrzymać się na szczycie, trudny terminarz na początek. .. dobrze że Lucho jest optymistą ;-):-)
0
No właśnie też jestem ciekaw.
86
Nieźle cisną Barcelone. Tak jak powiedział Simeone , niemożliwe żeby real nie wygrał przez tyle czasu ligi ...
1
A wystarczyło dać sobie po lisciu :-);-)
0
Komora oczywiście :-) ja napisałem że UE to to samo co FIFA i banik jak malowany :-)
0
Jeśli moderatorzy byliby sprawiedliwi to powinieneś dostać bana bo oni nie znoszą jak się oczernia lewice :-)
2
Ja was nie rozumiem. Tylko szkółka szkółka i szkółka. Jak nie ma kogo to po co mają brać z La Masii ? Na siłę ? A jak nie ma szkółki to trzeba kupować. A jak kupować to trzeba mieć sponsorów na koszulkach co też wam nie pasuje. Dogodzi wam się kiedyś ??
2
0
Była już ta informacja.
0
Komentarz usunięty
5
Jest super a może być jeszcze lepiej. Szkoda tylko że redakcja zachowuje się jak się zachowuje. Porównałem Unie Europejską do Fify a nawet napisałem że jest gorzej skorumpowana i są większe przekręty niż u Blattera i dostałem za to bana. Trochę dziwne, że bronią ten system...
1
0
A ja uważam że brakiem szacunku ze strony klubu byłoby nie wymaganie niczego od Alvesa. Ciekawe czy chciałby kontrakt na 10 lat po miliard euro ? Przecież jako człowiek jest wciąż bardzo młody więc powinien stawiać sobie wyzwania.
0
A możecie dać link gdzie Blatter mówił że zniesie zakaz transferowy ??