0

Oooooooo na pewno nie o wyborach. Za to się tu dostaje bana.

1

Komentarz usunięty

0

23

Fifa musi upaść , tak samo unia europejska.

0

To miała być odp do RDK.

0

Popieram Cię ze wszystkim.

1

El jarek ??

1

Mats to nie Pinto. Nie wiem czemu wszyscy tak panikują. To bardzo dobry bramkarz, jeden z najlepszych. Jak chcecie to może zagrać Masip.

1

W dodatku o ile Ter Stegen jest młodszy. Więc polityka jest różna, bo raz kupują na teraz a raz na przyszłość ....

1

Nie rozumiem. VV i Bravo są na podobnym poziomie a Mats lepszy niż Pinto , więc albo wtedy było coś nie tak albo teraz....

0

A kto kupił Pinto ??

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Co nie zmienia faktu że być może dlatego tak mówi o Pedro.

0

Chce żeby został bo to żadna konkurencja dla niego ;-):-)

1

Chyba za wygranie trypletu ;];]

1

Szykuje się naprawdę ciężki sezon. Żadnych nowych piłkarzy do stycznia, ciężki poprzedni sezon, dalekie tourne, trzeba utrzymać się na szczycie, trudny terminarz na początek. .. dobrze że Lucho jest optymistą ;-):-)

0

No właśnie też jestem ciekaw.

86

Nieźle cisną Barcelone. Tak jak powiedział Simeone , niemożliwe żeby real nie wygrał przez tyle czasu ligi ...

1

A wystarczyło dać sobie po lisciu :-);-)

0

Komora oczywiście :-) ja napisałem że UE to to samo co FIFA i banik jak malowany :-)

0

Jeśli moderatorzy byliby sprawiedliwi to powinieneś dostać bana bo oni nie znoszą jak się oczernia lewice :-)

2

Ja was nie rozumiem. Tylko szkółka szkółka i szkółka. Jak nie ma kogo to po co mają brać z La Masii ? Na siłę ? A jak nie ma szkółki to trzeba kupować. A jak kupować to trzeba mieć sponsorów na koszulkach co też wam nie pasuje. Dogodzi wam się kiedyś ??

2

0

Była już ta informacja.

0

Komentarz usunięty

5

Jest super a może być jeszcze lepiej. Szkoda tylko że redakcja zachowuje się jak się zachowuje. Porównałem Unie Europejską do Fify a nawet napisałem że jest gorzej skorumpowana i są większe przekręty niż u Blattera i dostałem za to bana. Trochę dziwne, że bronią ten system...

1

0

A ja uważam że brakiem szacunku ze strony klubu byłoby nie wymaganie niczego od Alvesa. Ciekawe czy chciałby kontrakt na 10 lat po miliard euro ? Przecież jako człowiek jest wciąż bardzo młody więc powinien stawiać sobie wyzwania.

0

A możecie dać link gdzie Blatter mówił że zniesie zakaz transferowy ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?