Grigori107
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem w madrycie oprócz Ronaldo to Benz i Modric robią robote.
1
Jaka mentalność?? Jakby był dobry to bystrzelał. Nie maprostrzego wytłumaczenia. A Alexis to dla mnie i tak zbyt narwany i chaotyczny gościu który potyka się o własne nogi przy pierwszej lepszej kiwce i który w 90% sytuacji najpierw robi a potem myśli.
1
Niby tak ale carlo powiedział że jak BBC jest zdrowe to oni grają i raczej przez 80% sezonu tak będzie. Kiedy ostatnio grał Illara?? Groszek tylko końcówki albo ciency przeciwnicy. Nie wiem jak to Carlo zrobi ale jest dobrym trenerem więc sobie poradzi.
0
Ciekaw jestem czy real wytrzyma to tempo w drugiej części sezonu. Tak jak oni biegają to masakra. Choć kto jak nie oni.
0
Wiem, tak tylko wtrąciłem. Przepraszam jeśli uraziłem.
1
Gdyby Tata był honorowym gościem i miał większe (...) to powiedziałby w wywiadzie gdy odchodził że nie pozwolono mu tego czy owego, musiał coś zmienić na siłe itd. Może coś by się w Barcelonie zmieniło. A i on byłby postrzegany jako lepszy trener bo każdy wtedy wiedziałby że jest lepszy niż wyniki które osiągnął nie z własnej winy.
0
A ja mam nadzieje że Alves nie zagra ;]
1
Ciekawe kogo zatrudniliby po Enrique?? Może w końcu skończy się zatrudnianie swoich znajomych i no name'ów bo już raczej takowych nie ma... No chyba że Xavi ;]
4
Czcze gadanie. A Simeone pierwszy z brzegu to co ? Mourinho akurat przywrócił real a że więcej nie wyszło to inna inszosc.
2
Dani, Pique, i profesjonalny palacz Rudi :-)
1
A bucem jesteś pierwsza klasa jeśli myślisz że z nikim nie zaczynasz... Politowanie.
1
Nazwa ulicy mówi wszystko o tobie. Może spotkamy się w połowie drogi internetowy cwaniaczku??
1
1
Chcesz być na siłę fajny ???
1
Już ci lepiej ?? Nawyzywales jak prawdziwy kibic Barcelony . Tak się zachowuje takowy kibic ?? Nie wiem czy znasz się na zartach bo powiedziałbym ci że jesteś mądry ale jeszcze byś uwierzył. .......
1
Powiem więcej. W topowym klubie trzeba wytykać błędy i konstruktywnie krytykować aby trzymać cały czas rękę na pulsie. Jak chcecie tego co jest teraz to kibicujcie Eibarowi bo tam jeden dobry mecz z dobrą drużyną to sukces. A nie gościom którzy zarabiają miliony i nie chce im się biegać za przeciwnikiem przy np. różnym realu.
1
Jacy obrońcy się znaleźli. I jacy ślepi. To chyba do kur.y nędzy nie jest nasz styl. Podoba wam się obecna gra ? Wierni naszemu stylowi, czyli klepaniu bez sensu ? A myślałem że szybkiej i produktywnej wymiany piłki a nie czlapania jak 60 latkowie. I kim wy jesteście że kazecie komuś zmieniać klub. Kolega ma rację że chce się zygac po takich banalach które gada Zubi i Lucho. Wy zmieńcie klub jak jesteście takimi obojetnymi kibicami którym podoba się byle co !!!
2
To nie jest przecież jakaś nadzwyczajna obrona. Choć większość tak myślała. Wolałbym niskiego Puyola niż Pique a miały być przecież wzmocnienia bo jest ban.
2
I jeżeli tam dojdziemy. Piszę tak bo jak ostatnio byłem pesymistyczny co do naszej gry to kazano mi zmienić barwy klubowe albo puknac się w głowę. Kto miał rację widać od razu.
1
Bo LE jak reszta trenerów 'stad' boi się go zdjąć. Czy pytał się o zmianę czy nie to i tak coś rzadkiego. A 90 % komentujących nadal uważa żeLE jest ttrenerem z twardym charakterem i zasadami ?
2
Jak można gadać takie brednie ??!!
2
A ty rozum. Nie wiem kto to szybciej zrobi.
2
No tak, bo PSG to za mało.
2
Powiedziałem przedtem że po tym meczu będę oceniał Lucho i naszą obronę. Może na tym zakończe. Chociąz nie moge - przecież pedryl i roberto to jak wyrzucenie na ring białego ręcznika.
2
Niestety musimy zmienić albo trenera i styl albo piłkarzy.
7
A miałem tu nie wchodzić po pijaku. Niestety tak jak za czasów gimnazjum rzęsły mi się ręce z wrażenia przed gran derby tak teraz nie umiem nie dodać komentarza. Zacznęod tego że zagraliśmy fatalnie. I niby mam już swoje pierwsze 3- miesięczne dziecko i nie powinienem się zajmować takimi bzdurami, tak nie mogę ścierpieć tej Barcelony. Kiedyś dla draki mówiłem mojemu przyjacielowi (kibicowi MU) że Messi strzeli im brameczke tak od niechcenia - tak chce zacząć mój komentarz. Jest on poniekąd skierowany do DONA. Powiedz mi teraz że to ten sam Messi co jeszcze 3 lata temu albo że jest tak samo dobry OBECNIE co CR7. W ogóle jak mamy wygrać z realem gdy: Alves i Pique to tylko już celebryci, Masche to nie SO, Bartra w oczach wielkiego trenera jest za słaby, rudy to nałogowiec, a Alba siedzi na ławie oraz Adriano leczy kontuzje. Busi kiwa się sam ze sobą, Iniesta człowiek patrz a nie rusz, Xavi tylko po staremu w starym systemie a Roberto to pinokio. Rafinha wg mnie jest nowym typem zawodnika Barcy. Atak mamy dobry choć wspomniany przeze mnie Messi już irytuje. Kiedyś rozrywał obrone jak polski rosomak, a teraz ?? Gdzie ci ludzie którzy tak zachwycali się obroną i asystami Leo??Jajami Lucho?? Ancelotti dzisiaj jak bokser cygan przeżuł i wypluł LE. To co pisałem wcześniej o realu madryt sprawdziło się dzisaj- potrafią zagrać SZYBKĄ klepe,długie piłki, atak pozycyjny, kontratak, strzelić głową,przyspieszyć, zwolnić. Czy nie bolało was jak Bernabeu krzyczało OLE ??
2
To była ironia z mojej strony;]
2
I jak naszym zależy ;]
2
Alves wrzuca na obrońców realu. O kuuuu,wa.
2
I patrzcie jak rusza Barca w 80 minucie ;];];];];]