0

I mija również rok od bana za to że nie chciałem uznać Tito za męczennika za życia i świętego po śmierci. Tak jak 90 % z was nalegalo. Ciekawe czy historia się powtórzy.

0

I bardzo dobrze. Pokażmy Realowi kto jest postrachem grając z najlepszymi. Mając takich przeciwników jak do tej pory można mówić że to dla nas LM a nie jak dla realu LE.

1

Brakuje i to bardzo ale właśnie nie fabregasa tylko kogoś takiego jak np. modric. Chodzi mi o kogoś z dobrym przeglądem pola i żwawego bo na fabsa nie mogłem patrzeć, na te jego drobne kroczki podczas biegu, jakby mu coś zwiazali. Teraz taki sam robi się Iniesta.

0

Nie wiem jak można tęsknić za fabregasem. Mało osób wie że potrzeba nam było pomocnika właśnie zasuwającego od pola karnego do pola karnego z dobrym i silnym uderzeniem. W zespole nie mogą być same panienki.

0

Czerwony to Iniesta zdecydowanie. Był tak ociezaly i niemrawy że masakra. Podania jakby od niechcenia. Ma taką maniere podawania jak Busi tyle że nasz dm robi to pewniej i mniej przewidywalnie. Powiem szczerze że za tą panienkowatość i słoniowatość należał mu się kop w dupe jak wczoraj.

0

Co masz do reklam ?? To skąd kasa na transfery ?? Z nieba za to że nie mamy reklam ?? Nie było szejkow , a i szkółka była dobra to reklam nie musiało być . A teraz ...

0

Dlatego chciałbym ich zobaczyć tylko w jednym meczu. Ciekawi mnie też kto byłby silniejszy w walce o główki CR7 vs Ramos i Ibrahimovic vs Drogba.

0

A za nimi Ronaldinho :-)

1

CR7, Ibrahimovic, Messi. Ciekawe jak taki atak by wypalił :-)

1

Niestety nie zrozumiałeś.

2

Przydałby się jakiś polonista :-):-)

0

Szkoda że nie gadaliscie tak po Tito :-)

2

REM też było super.

1

A właśnie przed tym meczem oglądałem kompilacje o R10 i była ta przewrotka i wczoraj w momencie dosrodkowywania przez Xaviego o tym dokładnie pomyślałem :-) znów strzelił Brazylijczyk;-)

0

Taki topowy klub a nie amatorszczyzna że mają tylko starego slabnacego Alvesa. No naprawdę mistrzostwo świata .

1

Niekoniecznie. Podpisali kontrakt żeby wziąć więcej kasy za niego przy ewentualnym transferze. A on się zgodził bo pewnie będzie więcej zarabiał. Dwie strony są zadowolone.

0

To mocny rywal więc przegramy. To normalne w drużynie Enrique.

0

0

Może ty ich troche nauczysz??

0

I co ja mam ci odpowiedzieć kurwo?? SOry redakcjo ale mam słabe nerwy.

1

DON, pisałeś coś wczoraj o szybkości Messiego??!!;];];]

0

Kwintesencja Xaviego.

0

Kiedyś Messi kiwał wzdłu pola karnego i strzelał z takiej sytuacji jak przed chwilą.

2

Gdzie był Alves PAX ??

1

Może po prostu Masche i Alves są mało inteligentni. Pierwszy poprzez to że gra już pare lat jako obrońca a ciągle robi rażące błędy a Alves tym swoim gadaniem i ciągłym myśleniem że jest tak samo dobry jak kiedyś.

1

Już wiadomo jak wyciągnąc Dona do odpowiedzi. Z większością się zgodze ale z tym sprintem to dałeś czadu że masakra. Odstawiłby Messiego na setce o pare dobrych metrów. Poza tym wszystkim bardzo ważna jest wytrzymałość, bo na zmęczeniu nie da się dobrze grać. Dlatego może Messi nie biega tyle. Ale przecież tak nie może być.

1

Trzeba ci przyznać że zawsze masz argumenty w postaci statystyk. Jednak analizy nie zawsze dobrze Ci wychodzą bo jesteś troche stronniczy. Np., jeśli Mascherano nie jest na swojej pozycji to zauważasz ten błąd a co do Alvesa to winisz kolegów za nieasekurowanie jego pozycji. Tak było tylko nie wiem przy którym poście bo nie jestem tak dobry jak ty w odnajdywaniu informacji i faktów. Poza tym Masche, tak jak mówisz, nigdy mnie nie przekonywał i pisałem kiedyś że strach patrzeć jak piłka spada a on ma ją przyjąć. Tyle że jest razem z Ivanem najwaleczniejszy a to u mnie duży plus, no może oprócz Pedro bo on to robi bo nie umie nic innego.

0

Co nie zmienia faktu że lepiej zagrał Liverpool od Barcy.

1

I co to znaczy wystawić rezerwowy ale waleczny skład. Liverpool nawet nawet zagrał. Na pewno lepiej niż Barca.

0

Na przykład teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?