Grigori107
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I mija również rok od bana za to że nie chciałem uznać Tito za męczennika za życia i świętego po śmierci. Tak jak 90 % z was nalegalo. Ciekawe czy historia się powtórzy.
0
I bardzo dobrze. Pokażmy Realowi kto jest postrachem grając z najlepszymi. Mając takich przeciwników jak do tej pory można mówić że to dla nas LM a nie jak dla realu LE.
1
Brakuje i to bardzo ale właśnie nie fabregasa tylko kogoś takiego jak np. modric. Chodzi mi o kogoś z dobrym przeglądem pola i żwawego bo na fabsa nie mogłem patrzeć, na te jego drobne kroczki podczas biegu, jakby mu coś zwiazali. Teraz taki sam robi się Iniesta.
0
Nie wiem jak można tęsknić za fabregasem. Mało osób wie że potrzeba nam było pomocnika właśnie zasuwającego od pola karnego do pola karnego z dobrym i silnym uderzeniem. W zespole nie mogą być same panienki.
0
Czerwony to Iniesta zdecydowanie. Był tak ociezaly i niemrawy że masakra. Podania jakby od niechcenia. Ma taką maniere podawania jak Busi tyle że nasz dm robi to pewniej i mniej przewidywalnie. Powiem szczerze że za tą panienkowatość i słoniowatość należał mu się kop w dupe jak wczoraj.
0
Co masz do reklam ?? To skąd kasa na transfery ?? Z nieba za to że nie mamy reklam ?? Nie było szejkow , a i szkółka była dobra to reklam nie musiało być . A teraz ...
0
Dlatego chciałbym ich zobaczyć tylko w jednym meczu. Ciekawi mnie też kto byłby silniejszy w walce o główki CR7 vs Ramos i Ibrahimovic vs Drogba.
0
A za nimi Ronaldinho :-)
1
CR7, Ibrahimovic, Messi. Ciekawe jak taki atak by wypalił :-)
1
Niestety nie zrozumiałeś.
2
Przydałby się jakiś polonista :-):-)
0
Szkoda że nie gadaliscie tak po Tito :-)
2
REM też było super.
1
A właśnie przed tym meczem oglądałem kompilacje o R10 i była ta przewrotka i wczoraj w momencie dosrodkowywania przez Xaviego o tym dokładnie pomyślałem :-) znów strzelił Brazylijczyk;-)
0
Taki topowy klub a nie amatorszczyzna że mają tylko starego slabnacego Alvesa. No naprawdę mistrzostwo świata .
1
Niekoniecznie. Podpisali kontrakt żeby wziąć więcej kasy za niego przy ewentualnym transferze. A on się zgodził bo pewnie będzie więcej zarabiał. Dwie strony są zadowolone.
0
To mocny rywal więc przegramy. To normalne w drużynie Enrique.
0
0
Może ty ich troche nauczysz??
0
I co ja mam ci odpowiedzieć kurwo?? SOry redakcjo ale mam słabe nerwy.
1
DON, pisałeś coś wczoraj o szybkości Messiego??!!;];];]
0
Kwintesencja Xaviego.
0
Kiedyś Messi kiwał wzdłu pola karnego i strzelał z takiej sytuacji jak przed chwilą.
2
Gdzie był Alves PAX ??
1
Może po prostu Masche i Alves są mało inteligentni. Pierwszy poprzez to że gra już pare lat jako obrońca a ciągle robi rażące błędy a Alves tym swoim gadaniem i ciągłym myśleniem że jest tak samo dobry jak kiedyś.
1
Już wiadomo jak wyciągnąc Dona do odpowiedzi. Z większością się zgodze ale z tym sprintem to dałeś czadu że masakra. Odstawiłby Messiego na setce o pare dobrych metrów. Poza tym wszystkim bardzo ważna jest wytrzymałość, bo na zmęczeniu nie da się dobrze grać. Dlatego może Messi nie biega tyle. Ale przecież tak nie może być.
1
Trzeba ci przyznać że zawsze masz argumenty w postaci statystyk. Jednak analizy nie zawsze dobrze Ci wychodzą bo jesteś troche stronniczy. Np., jeśli Mascherano nie jest na swojej pozycji to zauważasz ten błąd a co do Alvesa to winisz kolegów za nieasekurowanie jego pozycji. Tak było tylko nie wiem przy którym poście bo nie jestem tak dobry jak ty w odnajdywaniu informacji i faktów. Poza tym Masche, tak jak mówisz, nigdy mnie nie przekonywał i pisałem kiedyś że strach patrzeć jak piłka spada a on ma ją przyjąć. Tyle że jest razem z Ivanem najwaleczniejszy a to u mnie duży plus, no może oprócz Pedro bo on to robi bo nie umie nic innego.
0
Co nie zmienia faktu że lepiej zagrał Liverpool od Barcy.
1
I co to znaczy wystawić rezerwowy ale waleczny skład. Liverpool nawet nawet zagrał. Na pewno lepiej niż Barca.
0
Na przykład teraz.