0

Nie działa wstecz? ? A wiek emerytalny ??

0

Lepsze jastrzębie i części samochodowe niż jedenastka marzeń i czy Leo wstał lewą czy prawą nogą albo jakiego żelu używa CR11.

0

0

Cieszę się że ktoś mnie wspiera na tej stronie w propagowaniu prawicy i przede wszystkim samego JKM.

1

W końcu namierzyli madryt :-):-)

0

To może porownajmy się do czasów Hitlerowskich ?? Można napisać że mamy lepiej niż w piekle ale czy to oznacza że mamy dobrze. Tak więc można napisać ze mamy lepiej niż w komunie ale czy mamy dobrze tego powodu albo jest wolność ??

0

Przecież on takie wyliczenia robi. Ba ,nawet inni zrobili to już przed nim. Mówi ile procentowo zabierają urzędnicy, ile kosztuje utrzymanie rządu itd. Jeśli wzorujesz się na 60 sek.debacie to słabo z twojej strony. Poza tym niektórych rzeczy nie da się przewidzieć ale jeśli wiadomo że droga jest dobra to trzeba nią iść. A który inny polityk to wymienia. To tak jakby piłkarze Barcy przegrywali mecze np. przez to że nie biegają a chodzą po boisku. Lucho by im powiedział że mają zapierdzielac od następnego meczu ale oni by nie słuchali bo bartomeu im nie kazał jeśli tylko będą mu płacić co miesięczne daniny. To wtedy zachowają posady. Nie trzeba być geniuszem żeby stwierdzić że trzeba zacząć biegać żeby wygrywać a ile pkt się zdobędzie dzięki temu to niewiadomo ale trzeba spróbować. Tak samo Korwin nie przewidzi wszystkiego jak każdy zresztą ale wiadomo że pomysły ma dobre.

2

Mała wiedza to masakryczne stwierdzenie ale napisanie że Korwin uogolnia bądź mówi ogólnikowo to już zbrodnia. Toż to tylko on ma konkretne pomysły a kopacz i szydlo uogolniaja mówiąc o zjednoczeniu oraz wiary w to że będzie lepiej. Ale przecież mam 27 lat dziecko i dom i co ja tam mogę wiedzieć, jestem ślepo zapatrzonym Korwinista który siedzi u mamusi na garnuszku :-):-):-)

0

Naprawdę dużo potrzeba ci do poczucia wolności :-):-):-)

1

W dziale La Rambla. Po to chyba został stworzony ten dział. ... I lepiej chyba pogadać na tej stronie o polityce, naszym kraju niż o dupie maryny ??;-)

0

To wszystko komuniści !!

0

To co w takim razie było złego w moim komentarzu: mam nadzieje że nie będziecie głosować na lewice? ?

0

Niestety nie mam ale pewnie łatwo ją znaleźć :-) ja tam wolałem debatę . A poza tym muszę uważać na to co piszę o polityce bo redakcja lubi cenzurę.

0

O co ci chodzi ??

2

Obejrzyjcie sobie w wolnej chwili Mariusza Max Kolonko. To jest dopiero dziennikarz a nie tam Olejnik czy inny Lis.

6

Dlaczego boisz się ?? Chce Ci dać wolność, wygonic imigrantów, zlikwidować bzdurne podatki . Masz dziecko ? To ta banda chce mieć nad Tobą kontrolę i w piękny sposób wmówić Ci że sam sobie nie poradzisz. Oni zadluza nasz kraj tak że wkrótce wykupia nas i zrobią co będą chcieli. Chcesz żeby Twoje dziecko, wnuki dzieliły kraj z muzułmanami? tego trzeba się bać.

0

Wg mnie to z wszelkich polemik z kimkolwiek JKM zawsze wypada najlepiej. PO ratuje się Petru, Nowicka gada wyuczone frazesy, wszyscy oprócz JKM i Kukiza gadają tylko o braterskosci , życzliwości , pomocy , wsparciu ale wyłącznie dla obcych. A gdzie pomoc dla Polaków ze wschodu ?? Oni chcą zniszczyć Polski naród bo pracują dla obcych państw. Zresztą jeśli wybory nie są falszowane to Polacy w większości są bardzo głupi skoro wybrali Komora i POPIS.

9

To oczywiste że na JKM. Jak można głosować na lewice ?? Oni tylko pięknie kłamią. Najgorszy wczoraj to był ten chłopaszek z Razem. Kukiz popierał Korwina tylko szkoda że nadal chce demokracje.

2

Najmniejszy nie odnosi się do wzrostu. Czyżbyś umniejszał Leo umiejętności ??;-)

0

Trzeba było napisać najniższy :-)

2

Ani jeden ani drugi nie zdobędzie nic bez drużyny. To jest wyścig zbrojeń i będzie trwać aby żaden z nich nie poczuł się poszkodowany.

1

Bo Franco to za mało. ..

0

Niektórzy to do wszystkiego się doczepia. Jesteś kobietą ??

12

Troszkę więcej pokory. Messi pewnie też nie chciał podwyżki i w ogóle mógłby grać za darmo...

1

Niby dlaczego ?? Lewaki tak mają że chcą opodatkować prace jak najbardziej a im lepiej pracujesz tym bardziej cie za to karać.

0

Ale ile Pedro juz zagrał meczy w podstawie a ile Sandro. Nie wiem jak można tęsknić za Pedro ??

2

A gdzie OSTR, trzeci wymiar ( teksty Szada, głos Nullo, szybkość Porka), L.U.C , Hans, Peja, Focus jeśli chodzi o styl, Rahim. Naprawdę polski rap jest dobry.

0

Ja też rzadko zmieniam temat z piłkarskiego. Jak już to na politykę. Ale widocznie moderatorom bardziej odpowiada temat miodowych lat i dupy maryny niż poważnych spraw.

0

Oszalales jak myślisz że można pisać o wszystkim. Jak będą mieli kaprys to i tak cię wyrzuca.

0

I następny komentarz usunięty. Bez bana ale usunięty. ( pisałem o tym że nie można tutaj pisać o prawicy ). Brawo redakcjo. Dawajcie dalej ile możecie. Poprawność polityczna wg lewakow musi być. Pewnie w końcu dostanę bana pernamentnego ale jeśli takie mózgi tu pracują i takie rzeczy usuwają to nie ma sensu się udzielać. Po to się kibicuje n lat żeby jakaś banda nie szanowala mojego zdania jeśli nikogo nie obrażam i piszę w odpowiednim dziale. Śmieszne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?