1

Popatrzmy jak się gra z pierwszej piłki w...................... realu madryt.

7

Jeszcze jak śmiesznie LE mówił że będzie grał ten kto ma forme, także Pique jest znakomitym przykładem;]

1

I jeszcze Pedro i Roberto. CO to za trener??!!

2

Wszystko co pisałem o realu przed meczem sprawdziło się. Messi spierdolił i nawet nie biega . Spójrzcie na Ronaldo. W obronie, w ataku, wszędzie. Co oni chcą zrobić na stojąco?? I potwierdza się też że LE jest cieniutki. Podniecaliście się też obroną;];] Będziemy w tym sezonie przegrywać jak za tito ze wszystkimi mocniejszymi drużynami.

1

Mathieu wolny i zmęczony jak rudy chu.....I dalej mówcie niech pali sobie. Pique to już dna dosięgnął. Nasi powinni szybciej grać. W ogóle jakby sił nie mieli już. Szkoda sytuacji Messiego po nawet dokładnym zagraniu Alvesa.

1

Bardzo dziękuję :-):-)

1

Skąd masz takie skośne kreski nad i ??:-)

1

Podobny masz login do stylu w jakim piszesz :-)

1

Dzięki:-) a dokładniej ??

1

Kto strzelał dla Bayernu ???

1

Piszesz o gazetach że są głupie a potem piszesz że Leo nie ma parcia na bramkę. Coś tu się wyklucza. Napisz jeszcze że strzela tylko dlatego że trener tak chce.

2

Żeby sobie ulżyć :-):-)

2

Po co ta oddzywka. Przecież ma rację. On zawsze tak chrzani.

1

To ci fajnie wyszło :-):-):-)

1

Ile razy będzie mi się podobało kolezko.

2

Nie chodzi o to że chce zmienić klub. Nigdy tego nie zrobię. Ale to nie przeszkadza mi w dostrzeganiu pewnych oczywistości. I co więcej wydaje mi się że jestem obiektywny bo choć nienawidzę Realu to umiem docenić ich zalety. I gdy graliśmy prawdziwą tiki take to mogli mieć wszystko to co teraz a i tak byli klase za nami jednak teraz myślę że są jak gdyby lepiej rozwinieci sportowo.

2

Kiedy trzeba to chwale a kiedy nie to krytykuje. Wole też skupiać się na błędach i negatywach niż piac z zachwytu nad obroną do czasu gry z lepszym PSG przeciwnikiem. Zresztą powiedz z czego się cieszyć ? Że gramy nudniej niż za martino ? Że tylko Messi i Neymar ciągną grę drużyny ? Że Lucho to ten wasz niby trener z charakterem ? A wspominam często o realu bo pierwszy raz podoba mi się bardziej ich zespół. Mogą grać z kontry, już lepiej pozycyjnie, mogą grać technicznie , silowo, wygrać główkę, strzelić z dystansu. Naprawdę mają tyle możliwości że masakra. Zobaczymy jak zagrają z lepszymi przeciwnikami ale jako sam zespół podobają mi się bardziej. Barcelona może mieć jeden styl ale niech gra dobrze a nie klepie bez sensu. Nie mówię też że niczego nie wygramy ale zrozum że wkurza mnie coraz częściej takie klepanie. Gdyby nie zmęczenie Eibar to byłby remis. Z drużyną która awansowała z niższej ligi. A my w 1 połowie nie oddajemy strzału.

4

W realu jest 5 graczy z 3 asystami i więcej. Role się odmieniaja i to Real ma teraz lepszą pomoc i bardziej kompletną drużynę. Mogą nas gladziutko rozjechac niestety. Są lepszym kolektywem i grają u siebie.

1

Chyba nie wiesz co piszesz ? Messi kontuzja i kwiczymy a w realu ktoś to jeszcze pociągnie.

1

Martwi mnie trochę że w realu 6 czy 5 zawodników ma więcej niż 3 asysty a u nas to tylko Messi. Mają chyba lepszy zespół jako kolektyw.

1

A Jese? tylko nasi mogą wygrać ????

1

Sory, łaskę :-):-):-)

1

A jakby powiedział że chce ci zrobić laske to też byś uwierzył ?

2

Bo my teraz gramy z polotem jak nie wiem co.

1

No nawet dobry pomysł :-)

1

Masz we mnie sprzymierzenca. Nie wiem jak mogą być tu ludzie chwalacy PO i PIS ??

1

Naprawdę można żyć dobrze ? Ktoś mógłby cie zlinczowac. Oglądasz tylko lisa i TVN ?

1

I tak mają lepszych zmienników niż my.

1

A czemu nie zapytali się co będzie jak przeciwnik będzie z górnej półki i nie będzie się męczył jak Eibar?? A no tak, PSG.

1

Nie widzisz że teraz jest większe uzależnienie od Messiego niż kiedykolwiek ?????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?